fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
II Dni Fotografii w Lublinie
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2008-03-20 11:55:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
II Dni Fotografii odbędą się w Lublinie w dniach 14-17 maja 2008 w trakcie trwania Kozienaliów. Odbędzie się maraton wykładów, warsztatów i pokazów diaporam.

II Dni Fotografii zostaną zainaugurowane wydarzeniem „KnocK - Kozienaliowa Noc Kultury” w ramach, których odbędzie się rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród I Ogólnopolskiego Festiwalu Fotografii Cyfrowej „Diaporama 2008” w Lublinie. Po raz drugi zagości także w Lublinie Galeria Bezdomna. Na holu „Chatki Żaka” odbędzie się Giełda Fotograficzna. Dla kobiet przewidujemy trzygodzinny pokaz stylizacji. Jednym z najciekawszych elementów programu są dwie warsztatowe sesje fotograficzne „AKT” z udziałem profesjonalnej modelki i modela, oraz panel dyskusyjny „Zbliżenia - Fotografia erotyczna. Akt kobiecy i męski w malarstwie i fotografii. Eros na przestrzeni wieków”.

Codziennie będzie trwał poranek warsztatowy, podczas którego omówione zostaną następujące tematy: oświetlenie studia, technika gumy, ciemna fotograficzna, fotografia otworkowa, warsztaty komunikowanie wizualne: mowa ciała – warsztaty z psychologiem. Natomiast w godzinach 13-18 na Małej Scenie trwać będą spotkania tematyczne: "Współczesna fotografia polska", "Pejzaż", "Pinhole Photography", "Reportaż", "Fashion", "Portret" i inne.

Organizatorzy imprezy ogłaszają nabór na wystawę zdjęć komponowanych w przestrzeń miejską, gdzie obok siebie będzie można zobaczyć zdjęcia archiwalne o ogromnej wartości dokumentacyjnej.

Więcej informacji na witrynie www.fotografia.cho.pl
fotografia cyfrowa
diZaster
fotografia cyfrowa
2008-03-20 12:09:21
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
_M, bedziesz ?
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2008-03-20 13:01:36
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Raczej nie
fotografia cyfrowa
dzemski
fotografia cyfrowa
2008-03-20 13:51:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
_M tu to i ja mogłem dodać
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2008-03-20 13:55:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
dzemski Tomaszu niewierny! :)

...reszta na PW
fotografia cyfrowa
dzemski
fotografia cyfrowa
2008-03-20 13:59:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a przeczytałem :)
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa