fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Rocznica
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
etis
fotografia cyfrowa
2008-04-02 11:36:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dziś rocznica wymknięcia się naszym oczom wielkiego rodaka. Chciałbym sobie i wszystkim złożyć życzenia korzystania z prostych mądrości płynących z jego słów.
fotografia cyfrowa
aklyt
fotografia cyfrowa
2008-04-02 12:15:02
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jego obecność jest nadal żywa tak jak żywe są Jego słowa:

Odrzućcie powierzchowność i lęk! Rozpoznając w sobie "nowych" mężczyzn i kobiety, odrodzonych dzięki łasce chrztu, rozmawiajcie z Jezusem poprzez modlitwę i słuchanie słowa; doświadczajcie radości pojednania w sakramencie pokuty; przyjmujcie Go i służcie Mu w braciach. Odkryjecie prawdę o sobie samych, wewnętrzną jedność, i znajdziecie owe "Ty", które uwalnia od strapień, obsesji i odbierającego spokój, nieokiełznanego subiektywizmu.
fotografia cyfrowa
Achaj
fotografia cyfrowa
2008-04-02 12:19:46
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a myślałem że to portal fotograficzny...
fotografia cyfrowa
aklyt
fotografia cyfrowa
2008-04-02 12:26:02
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Fotografik to też człowiek i może na forum porozmawiać o czym chce, a ten temat na pewno nie jest dla nikogo obraźliwy
fotografia cyfrowa
Jakub600
fotografia cyfrowa
2008-04-02 12:51:03
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Proponuję,żeby dzisiaj nikt nie robił złośliwości, szanował innych decyzje obiektywne, bo dzień jest godny tego.
fotografia cyfrowa
Achaj
fotografia cyfrowa
2008-04-02 13:01:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a ja uważam że takie wydarzenia każdy powinien przezywać osobiście.. bez rozgłosu.. w skupieniu, zastanawiajac się nad sensem nauk JPII.. to jakiś cholerny schemat... rocznica.. jakiś dramat.. potrafimy udawać świętych i zjednoczonych... po tygodniu skaczemy sobie do gardeł lub czynimy inne niegodziwości.. a na pohybel z tym..
fotografia cyfrowa
Achaj
fotografia cyfrowa
2008-04-02 13:02:32
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
i do mojego pf zapraszam stale.. i o każdej porze.. nie tylko wówczas gdy mam cos do powiedzenia ..
fotografia cyfrowa
aklyt
fotografia cyfrowa
2008-04-02 13:12:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Achaj tworzysz pewne podział, jeśli parę osób pragnie wyrazić swoje uczucia tu na forum, to czy nie wolno im tego czynić. A czy są święci to ich własna sprawa, ale zalecałbym spokój i uszanowanie czyichś decyzji. Masz racje z tym że ludzie po chwilowych emocjach i impulsywnych uczuciach wracają do szarości dnia codziennego. Puki co cieszmy się że Polska wydala takiego Papieża nam i wszystkim wierzącym . Nie unośmy się emocjami. Dialog jest zawsze owocem pokoju :)
fotografia cyfrowa
Achaj
fotografia cyfrowa
2008-04-02 13:17:26
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
aktyl no nie przypisuj mi rzeczy które nie są mi dane.. zatem o emocjach podziałach i czy negatywnych myślach nie ma mowy.. przynajmniej z mojej strony.. a może wiesz to lepiej ode mnie ... ?? skoro domagasz się możliwości wyrazenia swojego zdania nie miej nic przeciw że ktoś ma inne zdanie na ten temat.. patrz dalej niż opuszki twoich palców stukające po klawiaturze.. a ja pisałem że po tygodniu... :D:D:D
fotografia cyfrowa
Achaj
fotografia cyfrowa
2008-04-02 13:17:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
aklyt oczywiście.. przepraszam za literówkę..
fotografia cyfrowa
aklyt
fotografia cyfrowa
2008-04-02 13:28:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Pozdrawiam Achaj :)
fotografia cyfrowa
Achaj
fotografia cyfrowa
2008-04-02 13:30:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
wzajemnie... i życzę pomyślności :]
fotografia cyfrowa
galiusz
fotografia cyfrowa
2008-04-02 13:38:39
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
W sercach wielu z nas żyje nadal i choć nieudolnie, choć nie zawsze świadomie, sądzę że jednak usiłujemy czerpać z Jego nauk. Bez nich bylibyśmy gorsi. A co do zarzutu, że to przecież portal fotograficzny... no cóż Nasz Papież był przecież jednym z najwdzięczniejszych i najbardziej fotogienicznych modeli tak dla zawodowców jak i dla fotoamatorów - i to niekoniecznie wierzących w Boga. Czy choćby z tego tylko względu nie należy Mu się od nas chwila refleksji?
fotografia cyfrowa
Andres
fotografia cyfrowa
2008-04-02 18:33:11
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ciekawe ilu z Was stosuje na stałe zasady, "kręgosłup moralny" wskazany przez JPII?? NIe musicie tutaj odpowiadać... spójrzcie w lustro i szczerze sami przed sobą odpowiedzcie..
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2008-04-02 18:37:53
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Widzę, że nawet w takim wątku brak wspólnego języka... zacytuję pewne słowa:
"Miłość i nienawiść to dzieci niewoli
Wydane na świat dla lepszej kontroli
Nad ludźmi którzy muszą mieć podziały
Bo bez nich świat zrobi się zbyt szary "
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa