fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
wątek
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
zover
fotografia cyfrowa
2008-04-18 20:15:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
no ale... nie mam tak dobrych zdjęć jak twoje :)
fotografia cyfrowa
zover
fotografia cyfrowa
2008-04-18 20:18:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
kodek, ale serio robiłeś zdjęcia w rozdzielczości monitora? :) 800/600 .. hehehe (trochę szkoda, serio)
fotografia cyfrowa
kodek
fotografia cyfrowa
2008-04-18 21:31:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
zover nie żartuj sobie ze mnie , ja nie robię zdjęć tylko makro , a makro to wiadomo nie fotki ale zabawa.
sorki że nie komentuję Twoich fotek ale nie znam się , jestem tu dla rozrywki , mozna powiedzieć że nie mam chwilowo nic lepszego do roboty :)
Idę obejrzeć Twoje fotki . jak będziesz na Fotomotywach pozdrów od mnie Niezapominajka , nie mam już tam konta :)
pozdrawiam . Andrzej :)
fotografia cyfrowa
zover
fotografia cyfrowa
2008-04-19 08:48:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
makro to mogą być piękna zdjęcia, skąd ten pesymizm? przecież masz takich sporo. rozbawił mnie tylko format 'pod monitor' na fm też już nie mam konta :) ale mniejsza z tym bo inni się nudzą w tym 'wątku' :)) czy nie smuci was fakt, że odbitki z matrycy aparatu mogą mieć wielkość tylko 30/45? a może ktoś robił większe, jak to wychodzi? mam dziwne odczucie, że cyfrowe aparaty wymyślono pod gazety (i gazetowe formaty) i wszyscy daliśmy się w to wkręcić :) bo jak tu zrobić z cyfrówki sensownej wielkości odbitkę na dobrym papierze, skoro wywoływać można tylko w labach... a może wydruk? ale wydruk to nie odbitka... czyż nie?...
fotografia cyfrowa
jpk
fotografia cyfrowa
2008-04-19 10:44:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
zover, a na co Ci zdjęcia większe niż 30x45?

Szczerze mówiąc nie znam nikogo zajmującego się fotografią amatorską, kto robiłby większe w zaciszu domowej łazienki... :-)
fotografia cyfrowa
zover
fotografia cyfrowa
2008-04-19 11:13:35
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
błędne rozumienie słowa 'amator' to znak upadku czasów współczesnych, amator, czyli miłośnik (z greki) (a może kochanek :)) ) z założenia, jest kimś kogo łączy uczucie z tym czym się zajmuje, w konsekwencji zależy mu na tym, żeby to co robi było jak najlepsze :) najciekawsze, najbliższe temu co 'wyśnił', (niekoniecznie 'podobające się' albo schlebiające czyimkolwiek gustom.... ) :)) ja widzę swoje zdjęcia w dużych formatach, jestem amatorem dużych odbitek :) i fotografii, które wiszą na ścianach :) stąd moje pytania... robię odbitki 30/45 w labie (coraz lepiej to wygląda) ale.. chciałbym zrobić kilka większych. czasem nawet wybrać sobie papier do odbitek, czy to możliwe w labie? (czy większe odbitki (na dowolnych papierach) możliwe są tylko na wydrukach... z tego co się zorientowałem, to tylko wydruki wchodzą w grę (z cyfrówki, przy powiększeniach większych niż 30/45). pytam ot tak zaczepnie, może ktoś się tym bawił. a na marginesie tzw profesjonalizm to umiejętność dostarczania produktu o określonych walorach spełniających oczekiwania klienta. zupełnie mnie ta sfera działań nie interesuje :) jest mało twórcza :) więc jak to jest z tymi odbitkami? :)
fotografia cyfrowa
MiguelAngelo
fotografia cyfrowa
2008-04-20 13:12:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
obawiam się zover, że kosztowo taniej wyjdzie wydruk w drukarni cyfrowej. dobre /podkreślam dobre!/ laby oferują różny wybór papierów. ale dobre laby są drogimi labami :]
fotografia cyfrowa
michal126
fotografia cyfrowa
2008-04-21 14:33:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
http://www.toya.net.pl/~the_fly/opis/
fotografia cyfrowa
1 | 2 | Strona 3
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa