fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Cięcia chirurgiczne
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
vodek4791
fotografia cyfrowa
2008-05-05 15:04:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
taaa
fotografia cyfrowa
Cris70
fotografia cyfrowa
2008-05-05 15:04:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Iness -bo Cris nie wyzywa ludzi od debili,itp. zapamietaj to sobie , a Ty wraz z kilkoma osobami na tym waszym wątku"salon piekności"każdego dnia osmieszacie,obrażacie,szkalujecie,wyszydzacie zdjecia ktore wam sie nie podobaja za plecami ich Autorow.Malo tego robicie to w sposob nierzetelny, nieuczciwy iłamiący zasady ,bo komentarze do zdjec powinny byc pod zdjeciami a nie na watku forum bez wiedzy Autorw tych zdjeć.Mam nadzieje ,że "Salom piekności" też niebawem zniknie z Obiektywnych.
Czytając te wypowiedzi dochodzę do wniosku ,że tolerowane przez was takie coś jak obrażanie innych ,bo to soundchaser był ,więc wszystko ok. Mogl nawet napluć mi w twarz i też byłby z waszej strony aplauz i poparcie.To tacy jak Wy psuja ten portal i dobra atmosfere na nim. Wasze TWA jest zjawiskiem nagannym.Tyle krzyczycie o TWA,o innych ,ale tak na prawdę grupa kilkunastu Autorów tworzy tu najsilniejszą grupe wzajemnego wsparcia i poparcia.Widac to gołym okiem własnie chocby w "Salonie Piekności' -wciąż te same osoby zajmujące sie wyszydzaniem prac innych (czasem słabszych Autorów).Nie macie za grosz szacunku dla innych,gorzej fotografujacych , udajecie ,że pomagacie im swoimi komentarzami,poradami ,a za chwile wylewacie im wiadro pomyj za plecami na watku forum.
Gratuluje obiektywności,gratuluję kultury,gratuluję rzeczowości .
fotografia cyfrowa
gaelicus
fotografia cyfrowa
2008-05-05 15:13:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa

Oho, widze ze sie znow "narobilo"...i po co tyle krzyku, po co tyle ciezkich slow?
A swoja droga, zawsze mi sie wydawalo, ze ludzie wyrastaja z donoszenia, skarzenia i chowania sie za spodnice pani w wieku przedszkolnym. Jak widac, nie zawsze tak jest...dziwna ta mlodziez dzisiaj, jakas taka nieprzystosowana...za dobrze ma w zyciu, widac, ze po byle inwektywie leci z krzykiem do trybunalu sprawiedliwosci. A sprawiedliwosc dziwnie tu jest rozumiana...
fotografia cyfrowa
vodek4791
fotografia cyfrowa
2008-05-05 15:16:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
;))
fotografia cyfrowa
zover
fotografia cyfrowa
2008-05-05 15:17:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
wątek do usunięcia i tyle :) wyleciał sobie jakiś sound... a miał tutaj jakieś zdjęcia? tak a propos? czy tak tylko trolował?
fotografia cyfrowa
PoulN
fotografia cyfrowa
2008-05-05 15:19:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Co do "Salonu piękności" to się zgadzam, z tym co pisze Cris.
A może tak reanimować topic o TWA - chyba taki był,... i odbijać piłeczkę tych "Artystów Wyśmiewaczy" ;D)))))
Ciekawe komu pierwszemu by się znudziło ;P
Polecam, polecam...
fotografia cyfrowa
vodek4791
fotografia cyfrowa
2008-05-05 15:21:02
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
zover, mial, niektore calkiem niezle, oraz w przeciwienstwie do innych troli, pisal rzeczowo i szczerze;P
fotografia cyfrowa
zover
fotografia cyfrowa
2008-05-05 15:23:03
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
no to szkoda... ale, bez urazy, pewien poziom kultury obowiązuje... wróci pewnie jak odpocznie.. banicja czasami pomaga :) a szczerość też musi mieć jakieś graniczki. :)
fotografia cyfrowa
Iness
fotografia cyfrowa
2008-05-05 15:24:35
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nie no... sound nie był święty ;)
veraloe też bywała męcząca w dyskusji ;)
ale tutaj najpierw ktoś zamiata "dowody rzeczowe" pod dywan, a potem blokuje... tylko czy winnego?

PS. "Salon piękności" to nie była, nie jest i nie będzie "szkółka niedzielna" dla autorów fotek - bo jeśli dobrze pamiętam ideą jest wybór wysoko ocenionych fotek, a autor sam siebie raczej nie ocenia ;)
fotografia cyfrowa
Cris70
fotografia cyfrowa
2008-05-05 15:26:30
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
vodek - i rzeczowo obrażał -brawa dla popleczników !!!!!no super jest ,facet obrażal publicznie ,wyzwiskami rzuca ,zakladaja mu bana i teraz jeszcze rzesza obroncow sie znalazla.Ja vodek, jak uczciwie niedawno skomentowalem Twoje prace to nazwales to pisaniem bzdur.Ale przecież tu sa równi i równiejsi.Soung mógl pisać wszystko i komu chcial.A moja uczciwość i szczerośc już jest niewygodna.Ale przecież jesteś z jego Grupy Wsparcia więc rozumię .
fotografia cyfrowa
vodek4791
fotografia cyfrowa
2008-05-05 15:29:23
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
szczerze, a rzeczowo, to rozne sprawy, poza tym, nothing personal;)
fotografia cyfrowa
Cris70
fotografia cyfrowa
2008-05-05 15:49:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
vodek -to fajnie ,że umisz po angielsku ;)
fotografia cyfrowa
migdal
fotografia cyfrowa
2008-05-05 15:53:03
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Popieram. Taka niestety jest mentalność naszego społeczeństwa - bez obrazy dla kogokolwiek, ale tak jest codziennie. Nawet w kolejce po chleb. Smutne.
fotografia cyfrowa
vodek4791
fotografia cyfrowa
2008-05-05 16:04:34
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
BTW, nie jestem z żadnej grupy;PP
fotografia cyfrowa
tysjusz
fotografia cyfrowa
2008-05-05 17:05:26
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Acha!!!
To już wiem ocb z tym soundchaser'em!!!


Toż to woła o grad z nieba, albo o srogą zimę, żeby tak usuwać tych, którzy piszą szczerze zamiast tych, którzy obrażają, wagarują umysłowo.
Plus łamią regulamin. ; )
fotografia cyfrowa
vodek4791
fotografia cyfrowa
2008-05-05 17:14:19
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
cos podejrzewam ze za lamanie rulaminu, moze wyleciec co najwyzej user Apollo, a wrzod na tylku dalej pozostanie:DDDDDD, ot taka nasza obiektywna hipokryzja;)
fotografia cyfrowa
Cris70
fotografia cyfrowa
2008-05-05 18:30:32
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
keeper -w tej swojej tęsknocie za soundchaserem chyba nie doczytales ,wiec wklejam dla Ciebie.

soundchaser 2008-05-04 22:58:07 | ocena = brak oceny

Tak Cris - uważm Ciebie za debila.
Tylko Ciebie, ale nie innych.
No i co mi zrobisz? Doniesiesz administracji?
Zanim to zrobisz, to pozwolisz, że ja Twój chamski komentarz wrzucę do kosza.

no coz dla jednych to powyżej to dowód szczerości .Dla mnie wypowiedz z baru piwnego a nie portala fotograficznego.
A moze tak na marginesie zamiast użalać sie nad losem jednego gościa zajmiecie sie sprawami zwiazanymi z fotografia.
Nie nudzi was juz to biecie piany .
Ale moze dla pewnych ludzi tu chamstwo i obrazanie innych to norma i codziennosc?
Dioskonale wiedzialem ze znajdzie sie towarzystwo broniace takiej postawy . Doskonale nawet wiedzialem jacy userzy beda bronic soundchasera. Cała smietanka z"salonu Piekności" jak na patelni.

fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2008-05-05 18:38:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Cris70 (18:30:32) - a podaj linkę do miejsca, gdzie ta wypowiedź się pojawiła, bo pewnie chcialbyś, żeby wszyscy poznali jej kontekst
fotografia cyfrowa
Cris70
fotografia cyfrowa
2008-05-05 18:47:03
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nie podam ci linki bo nie mam linki
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2008-05-05 18:49:35
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Cris70 (18:47:03) - czyli z powietrza wzięte ?
fotografia cyfrowa
sapphire
fotografia cyfrowa
2008-05-05 18:52:04
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Kiedyś napisałem dlaczego publikuję na OB - dla pewnych osób, dla których warto (nie chcę się powtarzać jakich). Reszta (bez względu na to czy się znają na fotografii, czy nie) - z uwagi na ich zachowanie, obiektywizm itp. sensu pseudo - stanowią pewien folklor tego portalu. Nie chce określać ich jako kategorię dewiantów. Że szkodzą - to napewno, z drugiej strony postanowiłem mieć to gdzieś. Żyje mi sie łatwiej i przyjemniej:) A na dłuższą metę jak się nic nie zmieni to pozostaje (jak mi ktoś doradził) - desant do innego portalu.
fotografia cyfrowa
PoulN
fotografia cyfrowa
2008-05-05 18:53:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A ja powiem na zakończenie z mojej strony, że HAMSTWO jest HAMSTWEM.
I NIC tego nie usprawiedliwia!!!!!!
Koniec kropka.
fotografia cyfrowa
Cris70
fotografia cyfrowa
2008-05-05 18:54:21
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
MartaW -nie jestem twoim slugą ,sama sie szukaj ,i tak siedzisz cale zycie na tym forum i nie masz nic do roboty to sobie szukaj czego chcesz a od mojej osoby trzymaj sie z daleka!wyrazilem sie jasno???
do widzenia!!!!
fotografia cyfrowa
Cris70
fotografia cyfrowa
2008-05-05 18:56:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Koncze swoj pobyt na tym forum .Dla mnie sprawa skonczona.Kto chce niech dalej bije tu sobie swoje piany i uzala nad pochwala chamstwa.
DO WIDZENIA!!!!
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2008-05-05 18:57:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Cris70 (18:56:17) - obiecanki cacanki :-D
fotografia cyfrowa
1 | Strona 2 | 3
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa