fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
szybka ręka moderatora 2
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
piotrrodzoch
fotografia cyfrowa
2006-11-14 15:42:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a tu taka moja wrzutka jeszcze... Ritka... napisalas:
"A co moderatorzy na te zdjęcia, czy moje jest naprawdę gorsze??? Przepraszam autorów, absolutnie nie uważam, że ich zdjęcia powinny być wymoderowane."

moje zdanie jest takie na to:

"granicą naszej obiektywności jest nasz gust" i nie ma na to rady. nie mozna sie denerwowac itp itd bo ja tez mialem ostre sytuacje i ignory glupi dawalem ;) ale dzieciak wtedy bylem :)

poprostu trza robic dalej swoje
fotografia cyfrowa
aga74
fotografia cyfrowa
2006-11-14 21:27:05
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ritka, olewka:) kazdy z nas wstawia gnioty, jedni wieksze drudzy mniejsze, obiektywnie patrzac na sume wszystkich userow jest naprawde kilkunastu, ktorzy robia ciekawe i dobre zdjecia.
to nasza wlasna tworczosc radosna, ktora sprawia nam przyjemnosc, chyba tak powinno byc, jezeli nie jest, to hmmm... a gustach sie nie dyskutuje:)
pozalic zawsze sie mozna:) i trzeba robic swoje:) watek moderacji jeszcze niejednokrotnie sie przewinie.
ps. kotom nic nie powiedzialam, ze spadly z galerii. to bylaby dla nich prawdziwa trauma;)
fotografia cyfrowa
jpk
fotografia cyfrowa
2006-11-14 21:33:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Aga, tak trzymaj. To jest właśnie prawidłowe podejście, masz za to u mnie DUUUUUŻY plus!
fotografia cyfrowa
Ritka
fotografia cyfrowa
2006-11-14 22:24:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
aga, aż boję się teraz wystawić portret mojej kici :)
fotografia cyfrowa
aga74
fotografia cyfrowa
2006-11-14 23:09:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nie ona pierwsza, nie ostatnia:) smialo, najwyzej pojdziemy wspolnie z pupilami na psychoterapie;)
fotografia cyfrowa
1 | Strona 2
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa