fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Nikon F75 i Nikkor 28-80 + możliwe dodatki
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
y77
fotografia cyfrowa
2008-06-04 21:22:34
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Sprzedam własny aparat fotograficzny NIKON F75
z obiektywem Nikkor 28-80 AF + ewentualnie obiektyw Nikkor 80-300 AF i torba Lowe Pro za dopłatą

Aparat jest prawie nie używany. Szacuję, że wypstrykałem nim tylko ok. 30-40 klisz! Mam go od 4 lat (prezent slubny...) i większość czasu przeleżał w szafie. Nie mam czasu na rozwijanie pasji fotograficznej.

Aparat NIKON F75 jak i obiektyw Nikkor 28-80 3.3-5.6 AF G są w bardzo dobrym stanie! Na obiektyw od razu po jego zakupieniu został załozony markowy filtr UV, więc sam obiektyw nigdy nie był wycierany = niszczony, nie ruszany żadną szmatą ani "czyścikami". Stan aparatu jest bardzo dobry.

Sprzedam najchętniej (ale niekoniecznie) poprez allegro:
http://allegro.pl/item377574879_nikon_f75_i_nikkor_28_80_mozliwe_dodatki_igla_.html

UWAGA! Dodatkowo mogę sprzedać w tym zestawie ZA DOPŁATĄ drugi obiektyw Nikkor AF 70-300mm f/ 4-5,6 G (340 zł) z osłoną przeciwsłoneczną i torbę LOWEPRO AW 1 (200 zł). Obiektyw praktycznie nie był używany - zrobiłem nim może 4 klisze razem. Na obiektywie także filtr UV załozony zaraz po zakupie. Torba LOWEPRO z pokrowcem przeciwdeszczowym, licznymi kieszonkami, bardzo wygodna. Mieści cały zestaw (body, dwa obiektywy, klisze, baterie). Jeśli chcesz torbę i drugi obiektyw, napisz, to pewnie dogadamy się z ceną. Jeśli nie, to będą później wystawione na osobnych aukcjach.

Dzięki za uwagę.
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa