fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
każdy portal fotograficzny ma takie wzorce, na jakie zasługuje
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2008-06-11 10:19:53
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jak w temacie
fotografia cyfrowa
Iness
fotografia cyfrowa
2008-06-11 11:03:02
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Marto nie mieszałabym w to "portalu"... jak to ładnie określił Twórca "naszej-klasy" nie jest winą producenta frani, że ktoś w niej kręci majonez... czy producenta mikrofalówek, że ktoś w nich próbuje suszyć kota...
fotografia cyfrowa
MartaPlatek
fotografia cyfrowa
2008-06-11 11:39:39
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Iness ale w tym przypadku portal jest zarządzany permanentnie przez twórców (mam taką nadzieję przynajmniej bo tak być powinno) a frania jak raz przepadnie w majonezie to po ptokach ;-)
fotografia cyfrowa
jpk
fotografia cyfrowa
2008-06-11 11:45:39
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Płatku, masz zupełną rację. I na dodatek uważam, że robią to genialnie, bo nie da się zaprzeczyć, że jest to w tym momencie nabardziej dynamicznie rozwijający się prortal w RP.

Z punktu widzenia Administracji sprawy związane z poziomem, atmosferą, stroną merytoryczną wypowiedzi itp. są jakby drugoplanowe, więc trudno ich winić za taką postawę. Proponowałbym więc cieszyć się z tego co mamy i robić swoje DLA ZABAWY. A gwarantuję, że przy odpowiednim podejściu TU można się rzeczywiście doskonale bawić... :-)
fotografia cyfrowa
Iness
fotografia cyfrowa
2008-06-11 12:01:23
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nasza klasa to nabardziej dynamicznie rozwijający się portal w RP :)
portal zarządzany jest przez twórców... serio? wychodzą z siebie próbując systemowo rozwiązać problemy które tkwią w użytkownikach a nie w systemie - moim zdaniem zarządzany jest aktualnie przez użytkowników.
fotografia cyfrowa
PoulN
fotografia cyfrowa
2008-06-11 12:09:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
@Iness - bdb! powiedziane ;)

Chcieliście to Macie Irys`a na FT!!
Czego więcej chcecie ;P))))
fotografia cyfrowa
mooha
fotografia cyfrowa
2008-06-11 12:15:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
więcej irysów :)
fotografia cyfrowa
fizyk
fotografia cyfrowa
2008-06-11 12:15:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Marto, dzięki za zaproszenie, ale mam wrażenie że ta dyskusja potrzebuje wyrażnego tematu np "IRYS wowy".
Czy to wyrażenie stanie się synonimem czegoś?
http://www.obiektywni.pl/forum/watek-162424.php
fotografia cyfrowa
Iness
fotografia cyfrowa
2008-06-11 12:59:30
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nie... tu nie chodzi o czubek góry lodowej w postaci irysa w FT... tu chodzi o całokształt... o foty w Vox Populi, o to co i czyje ląduje w FT, o to że katolicka frakcja skupiona wokół dwóch userów wywaliła fotki exiff z galerii bo ich nie rozumie... w tym temacie chodzi o politykę wymiany głasków "ty-mi-ja-ci" przejawiającą się w rozdawaniu poleceń, ocen i +/- pod krytykami w ściśle określony sposób, który narzuca jeden obowiązujący sposób myślenia i funkcjonowania galerii.
W d...ie z irysem. Rzecz w tym, że kiedyś zwijało się portfolia z plfoto żeby sobie obciachu nie robić, a teraz obiektywni osiągają ten próg w którym posiadanie tutaj folio zaczyna zakrawać na obciach.
fotografia cyfrowa
Iness
fotografia cyfrowa
2008-06-11 13:58:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
zgadzam się z jedną poprawką: jedyny i obowiązujący sposób myślenia jaki chciałabym widzieć (nie tylko na portalu) to pluralizm poglądów i dyskusja, która nie kończy się linczem.
i jeszcze b) - zgoda w przypadku JEDNEJ fotki prezentującej staruszkę. Ale co takiego oburzającego jest w pozostałych? Co czego nie pokazywałby na przykład Lorek/ Unique/ Fetish ?!
fotografia cyfrowa
jpk
fotografia cyfrowa
2008-06-11 14:16:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
O, trochę mnie nie było i nie zdążyłem zareagować...

Pisząc o najbardzej dynamicznie [...] miałem na myśli oczywiście portale fotograficzne, bo chyba na żadnym innym nie ma takiego przyrostu ilości użytkowników.

Iness, dzięki za sklasyfikowanie, bo ja byłem jednym z głośniej krzyczących za usunięciem tego zdjęcia, a poglądy mam już nie tyle ateistyczne, co skrajnie antyklerykalne i zupełnie nie pojmuję co w spólnego ma estetyka z wyznawaną ideologią.

Natomiast zadziwiające jest, jak mało osób zrozumiało przesłanie irysa, landszaftowego kiczu czy słodziaczka przy miseczce mleczka... :-)
fotografia cyfrowa
Iness
fotografia cyfrowa
2008-06-11 14:32:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ja już rozumiem - wątek sacrum przeniósł się pod fotki jego stałych bywalców ;)
fotografia cyfrowa
jpk
fotografia cyfrowa
2008-06-11 14:40:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nie.

Wątek sacrum ma się świetnie tam, gdzie jest. I wcale nie musi być na pierwszej stronie.
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2008-06-11 16:02:00
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Rozumiesz? Poważnie? ;)
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2008-06-11 22:30:11
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
brzęk !
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa