fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Wybór lustra pod obiektyw..
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Niemy
fotografia cyfrowa
2008-06-14 13:03:04
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Przekopywanie forum juz mi się znudziło. Będe może za jakiś czas kupował lustro, nie wiem do końca jakie i w tym sęk (zastanawiam sie np nad sonym alphom 300 jakimś olympusem (510?) a może canonem czy niconem). Pytanie mam jednak nie do końca o lustro, bo podobno od niego ważniejszy jest obiektyw ;D
Pytam więc jakie lustro wybrac bo potem mieć możliwości kupna obiektywów o dobrej jakości w dobrych cenach???
fotografia cyfrowa
mareck1
fotografia cyfrowa
2008-06-14 13:07:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
oczywiscie najwiekszy wybor masz pod cany i nikony.
fotografia cyfrowa
joanna_ga
fotografia cyfrowa
2008-06-14 13:16:31
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Oczywiście najlepiej pentaxa, bo pasują do niego stare manualne bardzo dobre obiektywy ;-)
fotografia cyfrowa
y4k
fotografia cyfrowa
2008-06-14 13:26:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
oczywiście obojętnie jaki system wybierzeż będzie dobrze. olek kanon nicpoń renta-x ... jak masz oko zrobisz wszystkim zajebiste zdjęcia
fotografia cyfrowa
Niemy
fotografia cyfrowa
2008-06-14 13:39:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A jak z soniaczami? nie ma przypadkiem drogich szkiel bo alpha mi sie spodobałą
fotografia cyfrowa
PoulN
fotografia cyfrowa
2008-06-14 13:40:44
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Canon ma największą szklarnię, ale niestety nie-tanią ;)
fotografia cyfrowa
Niemy
fotografia cyfrowa
2008-06-14 13:48:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No własnie w tym sęk że nie jestem najbogatszym studentem :P i wole kpic lustro do którego będe miał dobre szkiełka w doś przystepnych cenach więc canon mimo ze ich obsługa bardzo mi leży odpada, z resztą o 400d sie juz naczytałem i to nie najlepszych rzeczy :P może wiec nicon d60 albo ta alpha no albo olympus bo to mi sie wydaje dośc tani sprzęt
fotografia cyfrowa
ciechas
fotografia cyfrowa
2008-06-14 16:04:26
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
akurat to nikona d60 i d40 podepniesz tylko kity i obiektywy wlasnym silnikiem, czyli takie od 4tysi w gore... (z tego, co slyszalem).
Wydaje mi sie, ze najsensowniej wziac canona, bo szkla, owsze, nie sa tanie, ale jest ogromny rynek wtorny i istnieje seria L, a to duuuzy plus.
fotografia cyfrowa
Niemy
fotografia cyfrowa
2008-06-14 16:37:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ooj sam już nie wiem, im więcej czytam o tych aparatach tym bardziej sie wszystko zmienia w niconach narzekają na 3 pnuktowy AF w sonych na niską lampę w canonie na jakośc wykonania itp itd ale teraz znalazłem coś co mi sie na prawde spodobało tylko trzeba poczekać aż troche sie zastarzeje i cena spadnie (czyli tyle akurat ile bede zbierał na niego :P) -> Olympus E 520
fotografia cyfrowa
LucaBrassi
fotografia cyfrowa
2008-06-14 17:20:53
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Co do systemu Olympusa to wez pod uwage: http://optyczne.pl/1022-nowość-System_4_3_bez_matryc_firmy_Panasonic_.html. Fakt faktem Canon i Nikon wladaja rynkiem, a ja mam pentaxa i mi dobrze:)
fotografia cyfrowa
Niemy
fotografia cyfrowa
2008-06-14 18:31:34
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
no miejmy nadzieje ze to ściema :p narazie sie tylko zastanawiam zobaczymyjak sytuacja rozwinie sie za hmm pół roku :P
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa