fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Witam wszystkich
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
gelo181
fotografia cyfrowa
2008-06-23 21:01:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jestem tu nowy, fotografuje amatorsko juz od paru lat głównie przyrodę.Aktualnie posiadam sony dsc-h9 jednak mi nie odpowiada i czekam teraz na zamówiony fuji s6500 mam nadzieje ze bedzie lepiej mi służył. :) Mam trochę fotek do pokazania i chciał bym sie dowiedzieć czy jest jakiś limit zdjęć których można dodać do swojego portfolio? Chodzi mi o to że przy wrzucaniu zdjęć jest limit 1mega i czy jak go przekrocze to będę musiał wykupić sobie więcej miejsca na fotki czy jak?? Pozdrawiam wszystkich fotomaniaków i zapraszam niebawem na moje portfolio:) Widziałem w galerii bardzo dużo świetnych zdjec jak tylko będę mógł postaram sie komentowac i oceniac najlepsze zdjecia:) Jeszcze raz pozdrawiam.
fotografia cyfrowa
jpk
fotografia cyfrowa
2008-06-23 21:33:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
http://www.obiektywni.pl/zdjecia/

Tu masz wszystko opisane ze szczegółami. Staraj się tylko nie przezentować zdjęć zbyt małych pod względem zarówno wymiarów, jak i wagi, to negatywnie wpływa na jakość.
fotografia cyfrowa
gelo181
fotografia cyfrowa
2008-06-24 10:44:02
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dzięki za linka i oczywiście zdjęcia postaram sie dodawac w rozsądnej rozdzielczości żeby nie traciły na jakości. Pozdrawiam
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa