fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
sony dsc-h9 vs fuji s6500
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
gelo181
fotografia cyfrowa
2008-06-24 11:08:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Witam posiadam od kilku miesięcy sony h9 jestem średnio z niego zadowolony. Denerwuje mnie w nim duża ilość szumów i mało ustawień ręcznych które bardzo często sie przydają. Czytałem na wielu forach o fuji i spodobały mi sie w nim ręczne ustawienia ostrości i zoom w pierścieniu, ale czy bedzie robił lepsze zdjęcia i czy jest w ogóle warty zastąpienia h9 ???? Za pomoc z góry dziękuje i czekam na rady :)
fotografia cyfrowa
Nawrot
fotografia cyfrowa
2008-06-24 11:11:32
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nie zrobi lepszych zdjęć :) jak juz to teraz jedyna warta zachodu przesiadka to na lustro, ale to dopiero wtedy kiedy sam poczujesz taką potrzebę i różnicę między lustrem a kompaktem :)
fotografia cyfrowa
gelo181
fotografia cyfrowa
2008-06-24 11:57:21
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Na lustro jeszcze muszę troche poczekać (brak funduszy :( ) ale słyszałem ze fuji ma w swojej klasie najmniejsze szumy a w h9 to mnie najbardziej denerwuje. Niewiem czy z sony-h9 łatwo by mi było przesiąść się od razu na lustro. Zdaje mi sie że to fuji bardziej może przygotować użytkownika do obsługi lustrzanki. No nic poczekamy zobaczymy jak bede mial w swoich rękach fuji.
fotografia cyfrowa
bibi777
fotografia cyfrowa
2008-06-24 12:11:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jednak radze odłozyć i kupić Lustro :)
fotografia cyfrowa
gelo181
fotografia cyfrowa
2008-06-24 12:20:58
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Pożyjemy zobaczymy:) Wszystkiego trzeba w życiu spróbować :P
fotografia cyfrowa
joanna_ga
fotografia cyfrowa
2008-06-24 12:22:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Wszystkiego może niekoniecznie ;-) Nie znam tych modeli, ale niedawno zmieniłam aparat z kompakta na lustrzankę i naprawdę nie ma porównania.
fotografia cyfrowa
bibi777
fotografia cyfrowa
2008-06-24 12:52:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Aha... ostatecznie jak brak Ci funduszy to istnieją pozyczki gotówkowe ;P lub zakup na raty ;P
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa