fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Roznice pomiedzy FM a Obiektywnymi.
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Szymon
fotografia cyfrowa
2008-07-09 23:05:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Bicki powiedzial ze portal FM(Fotomotywy) a obiektywni to zupelnie inna polka. Powiedzial ze mam spojrzec na ilosc komentarzy i wpisow na forum. Jednak twierdze ze ilosc nie swiadczy o jakosci i poziomie danego portalu. Powiedziales tez ze Neo i inni maja wieksze pole do popisu. Czy mozesz to rozwinac???? Bylbym bardzo wdzieczny.
fotografia cyfrowa
Bicki
fotografia cyfrowa
2008-07-09 23:07:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Szymon - czy Ty zupełnie nie rozumiesz, o co mi chodziło, czy tylko mam takie wrażenie ?

Nie chodzi o półkę !

Chodzi o ILOŚĆ zdjęć . Tam jest mały ruch, więc łatwiej jest komentować. Teraz rozumiesz ?

Neo ma większe pole do popisu, bo nie ma tam zalewu zdjęć. Ukazują się o niebo rzadziej niż na OB, stąd jest łatwiej je wyłapać, jest więcej czasu, i tak dalej i tak dalej.
fotografia cyfrowa
Krzysztof_
fotografia cyfrowa
2008-07-09 23:09:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
na Foto Motywach wiem np. kim sa administratorzy -oni maja tam twarze i nie ukrywaja sie ,nie udaja niedostepnych duchow ,Mozna z nimi w kazdej chwili nawiazac kontakt i co najwazniejsze prawie zawsze odpisuja na kazde pytanie czy zadany problem.
fotografia cyfrowa
Bicki
fotografia cyfrowa
2008-07-09 23:11:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zgadza się, ale dla tego że pisze do nich kilka tysięcy mniej osób...
fotografia cyfrowa
Szymon
fotografia cyfrowa
2008-07-09 23:11:34
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ja rozumienm o co chodzi tylko prosilem o rozwiniecie mysli. Jakis czas temu FM mieli problemy, ogloszono nawet zamkniecie portalu. I stad wedlug mni jest tam maly ruch. Dawniej jak pamietam to w danej chwili bylo tam aktywnych nawet 60 uzytkownikow, czyli calkiem sporo.
fotografia cyfrowa
Szymon
fotografia cyfrowa
2008-07-09 23:12:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zgadza sie odpisuja bardzo szybko na wszelakie zapytania i niejasnosci.
fotografia cyfrowa
corazon
fotografia cyfrowa
2008-07-09 23:22:07
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Po przejęciu przez Corporate Services portalu OPH , stwierdzam, że czeka go ten sam los co OB, nie zauważyłem tam dzisiaj żadnej moderacji, a szkoda bo fajny był portal...
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2008-07-09 23:28:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
corazon (23:22:07) - za to trwa reklamowanie plfoto - np. ta akcja na ekranach w warszawskim metrze
fotografia cyfrowa
Szymon
fotografia cyfrowa
2008-07-09 23:31:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Corazon:Czyli jak nie ma moderacji to znaczy ze zly i nie fajny portal????
fotografia cyfrowa
KLi
fotografia cyfrowa
2008-07-10 01:25:19
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zabawna sprawa, ale właśnie przez przygody z moderacją nie ma mnie na Onephoto...
Wystarczyło napisać, co myśli się o pewnych sprawach i tak oto trafiło się pod lupę...
No to wypiąłem na ten portal... parę liter...
fotografia cyfrowa
zover
fotografia cyfrowa
2008-07-10 02:08:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
z FM po zmianie właściciela i redakcji (jakoś na początku roku) ... zrobił się portal dla przedszkolaków :) zniknąłem z tego portalu, po tym jak już nie wiedziałem czy się śmiać czy płakać z komentarzy pod zdjęciami które popełniała niejaka redakcjaFM (na marginesie w osobie jednego autora) :) cóż.... zdecydowanie wolę moderację (bez infantylnych komentarzy) niż pseudo teorie fotograficzne o świetle zastanym :))) aha.. zdjęcia wymoderowane z galerii, znikają też z PF autora... a to już jest lekka przesada. Pod tym względem na OB panuje pełna kultura :) i fajnie :)
fotografia cyfrowa
dafik0
fotografia cyfrowa
2008-07-10 12:47:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nie jestem tu długo ale z tego co zdąrzyłem zauważyć to motylki robale i inne kfiatki tu królują
fotografia cyfrowa
anonimis
fotografia cyfrowa
2008-07-10 14:34:23
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
KLi_Sensei - widzisz... ja też coś napisałem na OPH i dwa zdjęcia zniknęły z galerii, choć na innych portalach jakoś się trzymały;-)
fotografia cyfrowa
photozoner
fotografia cyfrowa
2008-07-10 16:08:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ja też pożegnałem OPH, łącznie z ich moderacją
fotografia cyfrowa
neojmx
fotografia cyfrowa
2008-07-12 00:33:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Witam:)
Miło mi, że piszecie tutaj o mnie i o FM.
FotoMotywy są na pewno inne niż OB, ale to nie znaczy, że nie możemy współistnieć. OB nie jest konkurencją dla FM, a to dlatego, że ja uważam, iż wszystkie podobne portale są raczej naszymi partnerami. Nawet robię tak, może gdy na moim forum pojawia się wpis, w którym jakiś autor wyrzuca swoje żale i napierdziela na inny portal, to taka wypowiedź jest usuwana. Dlaczego? Bo nie lubię nieczystej gry.
Miło byłoby mi również, gdyby kiedyś, gdy FM czy OB będą organizowali plener, aby Użytkownicy spotkali się tam. Dlatego ja zapraszam na organizowane przez nas plenery także Użytkowników innych portali.

Przepraszam, że odniosę sie do wypowiedzi Zovera:
Z FM zostałeś usunięty za wielokrotne naruszenie regulaminu i bark możliwości porozumienia z Tobą, gdyż zakwestionowałeś nasz regulamin, oceniałeś ludzi i ich wypowiedzi, natomiast nie oceniałeś fot. uznałem zatem, że nie możemy współpracować i zaproponowałem Ci opuszczenie portalu, albo dostosowanie się do regulaminu. Odmówiłeś, więc, proszę, nie miej żalu.
W końcu jesteś półkę wyżej i doroślejszy, więc w grupie wiekowej przedszkolaków i tak czułbyś się nieswojo.
Pozdrawiam Ciebie serdecznie i życzę udanych prac, także fotograficznych, o ile - oczywiście zechcesz zając się ta pasją.

Odnośnie ilości osób na FM, to jest to wynikiem tego, ze na długi czas portal zniknął z sieci i odbudowywanie go było możliwe tylko dzięki Waszej aktywności, która z dnia na dzień wzrasta.

Zapraszam wszystkich Użytkowników do wstawiania swoich prac na Obiektywnych i FM - choćby ze względu na możliwość konfrontacji ocen. Tak naprawdę, żadna z ocen nie jest wymierna, a im ich więcej tym zawsze coś możemy zachować dla siebie.

Pozdrawiam,
Neo
fotografia cyfrowa
jadzia
fotografia cyfrowa
2008-07-12 09:04:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
;-)
No właśnie, gdyby chciało się nam tak więcej o fotografii.....;)na portalach
pozdrawiam Neo- agakon5
fotografia cyfrowa
jpk
fotografia cyfrowa
2008-07-12 10:25:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Aga, a jest jakiś portal gdzie się NIE udzielasz?... :-)))

A przy okazji: jak tam twoje zdrówko?
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2008-07-12 10:36:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jpk - pytasz o portal fotograficzny, oczywiście?;)
fotografia cyfrowa
jadzia
fotografia cyfrowa
2008-07-12 10:50:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jpk;)- no na szczęście jest tak, ze łatwiej wymienic te na których bywam niz NIE;)- jest tak: udzielam sie to wielce powiedziane, ale bywam z rzadka na OPH, w FM daaaawno nie byłam bo zapomniałam hasła, plfoto i to chyba AMEN.... póki co najbardziej lubie OB-)
a zdrówko- dziękuję- coraz łatwiej sie poruszam, choc po górkach smigac się nie dało;))))))- na Szczeliniec jednak Jacku wpełzłam, co niedługo na obrazku sfotografowanym pokażę;)
pozdrawiam- Aga
fotografia cyfrowa
neojmx
fotografia cyfrowa
2008-07-12 11:56:32
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Agakon5, serdeczne pozdrowienia:)
U mnie jest właśnie o fotografii, a teraz wprowadziłem taką niepopularną zasadę - kiedyś upominałem na pw, ale to była żmudna i ciężka praca, i nie odnosząca skutków, teraz jest tak, że jak widzę, iż ktoś ocenia komentarze i komentujących, to nagle dowiaduje się, że ma bana na okres tygodnia - to jest czas na przemyślenia i zrozumienie, że FM nie jest portalem prawniczym i ocenianie ludzi i och wypowiedzi nie będzie tolerowane. Rzadko jednak muszę podejmować takie kroki, bo ludzie rozmawiają o fotografii i reprezentują wysoką kulturę osobistą, czego innym portalom szczerze życzę.
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2008-07-12 12:00:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
przydałoby się zrobić przeszczep tej zasady:)
fotografia cyfrowa
eserfau
fotografia cyfrowa
2008-07-12 13:58:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
...a ja odczułem, że na FM atmosfera zrobiła się niezdrowa - aktywność użytkowników to w zasadzie aktywność administracji - "przepustowość" też jest słabiutka - na stronie zdjęć jest kilkakrotnie mniej niż wpisów - poziom owych też jakiś "mało fotograficzny" - przeważa wzajemne słodzenie - lub tak jak wspomniałem aktywność administracji.
kiedyś było całkiem, całkiem ale... już nie jest.
a, że nie ma dymu bez ognia ----- pozostawiam pod oceną byłym i obecnym.

pozdrawiam
fotografia cyfrowa
birdhunter
fotografia cyfrowa
2008-07-12 18:25:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
stawiam ,że wątek będzie doputy aktywny i obecny do puki będą tego typu wpisy , jak sie pojawią diametralnie inne zniknie , ktoś się założy ? ;]
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2008-07-12 18:33:31
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ewentualnie do czasu zainstalowania słownika ortograficznego
fotografia cyfrowa
birdhunter
fotografia cyfrowa
2008-07-12 19:12:02
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
mam 14 lat , pierwszy raz w życiu pisałem tak skomplikowane słowa , belferyzm wychodzi w temacie cisza , znam to ze szkoły :]
fotografia cyfrowa
Strona 1 | 2
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa