fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
na miarę Nobla sposób na likwidację TWA
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Pradut
fotografia cyfrowa
2008-07-17 14:38:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Usiadłem i wymyśliłem prosty, skuteczny sposób na zlikwidowanie TWA.
Likwidowanie TWA jest z założenia prostsze niż likwidowanie WSI.

Aby zlikwidować raz na zawsze TWA, każdy user powinien mieć z założenia dwa konta, z odmiennymi i niepodobnymi nickami, ujawnienie powiązań tych nicków groziłoby regulaminową banicją.

Pierwsze konto służyłoby do oceniania prac innych, drugie - do wystawiania własnych.
Nie byłoby się na kim mścić.

Oczywiście na TWA żyjące w Układzie jedynym sposobem może być ocenianie anonimowe.

No a teraz ludzie z TWA niech zjadą mój pomysł, ale pamiętajcie, nadejdą czasy że kiedyś tak będzie
;P


fotografia cyfrowa
jpk
fotografia cyfrowa
2008-07-17 14:47:05
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dobrze, że zacząłeś od tego, że usiadłeś.

A teraz jeszcze napisz co przed tym piłeś?
fotografia cyfrowa
Swistakolis
fotografia cyfrowa
2008-07-17 14:54:39
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Pomysł na miarę czapki do nalewania wrzątku... ;]

Zmiana systemu nie zmieni podejścia ludzi... I zawsze znajdzie się sposób by go obejść. Zwłaszcza taki...
Więc po co znowu cudować i szukać problemu nie tam gdzie się on znajduje? ;)
fotografia cyfrowa
Pradut
fotografia cyfrowa
2008-07-17 14:56:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
no sie prześwietli krytyków pomysłu i wszystko bedzie jak na dłoni
fotografia cyfrowa
jpk
fotografia cyfrowa
2008-07-17 14:57:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
O, cholera, to się zdradziłem...

Teraz muszę sobie szybko jakieś TWA znaleźć! :-)
fotografia cyfrowa
Swistakolis
fotografia cyfrowa
2008-07-17 15:00:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
LOL
Niektórym to chyba naprawdę się w domu nudzi :)
fotografia cyfrowa
Oza
fotografia cyfrowa
2008-07-17 15:08:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
wystarczy oceniac rzetelnie i nie lizac tylkow....:) stawiac 0 pod gniotami i uswiadamiac tym, ktorzy produkuja knoty i mysla ze robia fajne zdjecia, ze wcale fajne nie sa...... to trwa jakis czas ale w koncu TWA znika;) tyle ze wtedy tworzy sie antyTWA, ktorego czlownkowie lubia mierzyc zdjecia linijka i przytaczac cytaty z ksiazek o fotografii (np. "kadr centralny mi przeszkadza" albo "takie ciecia to blad") badz tez ignoruja kompletnie gdy nie ma sie czego czepnac:))

fotografia cyfrowa
birdhunter
fotografia cyfrowa
2008-07-17 15:20:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Oza a co to są fajne zdjęcia , a co to są gnioty , a co to jest kicz ? a co to a tamto co ? przestań , trzeba oceniać zgodnie ze swoim sumieniem jak ja , nic nie mogę sobie zarzucić , chyba , że orty czasem :]
fotografia cyfrowa
birdhunter
fotografia cyfrowa
2008-07-17 15:22:21
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jeszcze ja Oza zobacz w VP są obok siebie dwa zdjęcia , twoje i z robakiem Mikesi, które jest dobre ,a które złe ?
można osądzić ?
fotografia cyfrowa
Pradut
fotografia cyfrowa
2008-07-17 15:49:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
"można osądzić ?"

można wymoderować
;)

dostałem zaproszenie do jednego z prężniejszych TWA, proszę o niekontynuowanie wątku
;)

Swistakolis, nudzi to może nie, ale stresowa głupawka owszem. a jak patrzę ile odpowiedzi, mysle:
Niektórym to chyba naprawdę się w domu nudzi :)
LOL

;P
fotografia cyfrowa
Oza
fotografia cyfrowa
2008-07-17 15:50:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
rozne rodzaje fotografii ocenia sie w rozny sposob.... w macro, krajobrazie czy pozowanym studyjnym portrecie wazna jest przede wszystkim technika... na zdjecia ludzi w ich naturanym otoczeniu, streety, roznego rodzaju abstrakcje czy kompozycje patrzy sie juz inaczej...
nie ma co porownywac makra do portretu bo to zupelnie dwie rozne bajki, mozna porownywac dwa makra badz tez dwa portrety...
inna sprawa jest to, ze Tobie moze sie podobac kazdy motylek i gdy jest technicznie dobry uwazasz zdjecie za superanckie a mnie te motyle nudza bo po jakims czasie mam wrazenie ze w kolko patrze sie na to samo zdjecie... nie uwazam jednak, ze te zdjecia sa zle wykonane jesli sa wykonane dobrze:)))

gnioty to gnioty... nieciekawe tematy, nieostre portrety w nudnych kadrach, poprzeswietlne makra, dziwne pozy modeli, laski przy drzewkach etc.....
nie wiem dlaczego mam przestac? ja oceniam zgodnie z sumieniem... zawsze;))))
fotografia cyfrowa
birdhunter
fotografia cyfrowa
2008-07-17 16:00:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
:] no i obyśmy zdrowi byli
fotografia cyfrowa
gsowa
fotografia cyfrowa
2008-07-17 16:02:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
bird
tak przy okazji jak już pytasz które zdjęcie jest dobre z VP ...
moim skromnym zdaniem maksymalne powiększenie robaka to nie jest recepta na dobre zdjęcie
to czysta technika
można robaka pod mikroskop tylko po co ?

fotografia cyfrowa
Oza
fotografia cyfrowa
2008-07-17 16:06:35
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
mozna se ksiazke z motylami kupic i tam bedzie to samo ;)
gsowa - mysle, ze tego typu zdjecia sa najlatwiejsze do ocenienia dla ludzi, ktorzy dopiero zaczynaja zabawe z fotografia.... dlatego ciesza sie taka popularnoscia... idz na inny portal gdzie nie siedzi sie dla czatu i rozrywki oraz bitwy na punkty (chociazby voal.pl) i zobacz ile tam kwiatkow i motylkow :)))) raczej niewiele :P
fotografia cyfrowa
birdhunter
fotografia cyfrowa
2008-07-17 16:07:53
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ja nie twierdzę ,że któreś jest z dwóch dobre ( dla mnie chodzą w podobnej kategorii jakościowej) , nie było moim zamiarem osądzać tylko zastanowić się nad osądem i motywacją polecających , tylko tyle ;]
fotografia cyfrowa
gsowa
fotografia cyfrowa
2008-07-17 16:09:53
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
oza, już tam jestem;)
choc i voal ma tez swoje "skrzywienia"
fotografia cyfrowa
Oza
fotografia cyfrowa
2008-07-17 16:11:29
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
gsowa - ma... ale na szczescia w fajna i pojechana strone... zobacz moje ostatnie zdjecie, gdybym wrzucila je na ob to dostalabym za nie milion zer lol;))
fotografia cyfrowa
gsowa
fotografia cyfrowa
2008-07-17 16:17:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
przyznaję że skrzywienie "otworkowo-analogowo-holgowe" bardziej mi odpowiada niż skrzywienie "dziecięco-motylkowo-zachodowosłońcowe"
fotografia cyfrowa
gsowa
fotografia cyfrowa
2008-07-17 16:19:30
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ps.
Oza zera cie nie grożą
i na OB masz swoje TA ;) (towarzystwo adoracji czytaj wiernych wielbicieli);)
fotografia cyfrowa
birdhunter
fotografia cyfrowa
2008-07-17 16:27:26
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Oza musze przyznać ,ze twoja maniera boskiego przesłania jest nieco infantylna i żenująca , skoro ten voal jest taki boski to co tu robisz ?
nauczasz ? wybacz , niesmaczne są twe słowa , nie dezawuuj czyjeś twórczości ,nawet jak są to tylko robaki , śmiem twierdzić ,że niektórych uzyskiwanych efektów np. przeze mnie , nie jesteś w stanie osiągnąć bo masz za słaby warsztat ,(pomijam wyciągane dzioby ptaków ) wszystkie moje foty są pstryknięte nie tknięte ,poza wołaniem RAW i globalną obróbką szopem , wyluzuj więc i nie wyśmiewaj robaczkowych kadrów , bo wydaje mi się , że niektórych nie masz szansy nawet spróbować popełnić ( bo to kwestia wyobraźni) mój post nie jest atakiem, jest moim zdaniem ;]
pisze o swoich pstrykach , bo nie chcę nikogo tykać . pozdrawiam ;]
fotografia cyfrowa
Oza
fotografia cyfrowa
2008-07-17 16:27:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
gsowa - ja mam tylko antyTWA :) ta resztka to jakies przypadki;) zreszta sam dobrze wiesz, ze nie o zera chodzi... czekaj przytocze ci pare zajebistych komentow... kumasz zdjecie ryska z nocnego????
"Zwykłe zdjęcie jakich sporo współcześnie z postacią stojącą w centrum kadru."
"fajne ?? gruby, nie dbajacy o siebie murzyn, zaloze sie ze fotka z UK... co za tym idzie ? przodkowie oddali go za paczke fajek.... spoko, do ludzi nie mam nic, ale ta fotka to zwykly click, zwyklemu murzynowi.... nothing special"
"ten szum brak ostrosci i generalnie brak powalajacego ohhhh! "
fotografia cyfrowa
Oza
fotografia cyfrowa
2008-07-17 16:34:18
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
birdhunter - coo??? nie moge miec juz swojego zdania czy jak? dla mnie robaki i inne takie sa nudne i nic w tym zenujacego, infantylnego ani niesmacznego nie widze.....
dlatego tez nie kupie sobie super syfry z zajebistym obiektywem i nie bede sie uganiac po krzakach bo nie mam na to ochoty....
zreszta zejdz ze mnie, nie chce mi sie prowadzic durnych dyskusji
fotografia cyfrowa
gsowa
fotografia cyfrowa
2008-07-17 16:39:44
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Robaki może i są fajne, jak się coś dzieje (pamietam że mikrokosmos podobał mi się bardzo)
Pewnie dla znawców fajne jest także gdy uda się sfocić jakiegoś rzadkiego robaka,
ale robienie zbliżeń oczu muchy, czy komara to dla mnie bez sensu


fotografia cyfrowa
Bramka
fotografia cyfrowa
2008-07-17 16:40:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Oj Oza, rozczarowujesz mnie znizajac sie do takiego poziomu dyskusji, wez sie w garsc i trzymaj klase kobieto ;)
fotografia cyfrowa
Oza
fotografia cyfrowa
2008-07-17 16:40:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
w sumie to smieszne jest, wkleje se na profil :)
fotografia cyfrowa
Strona 1 | 2 | 3 | 4
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa