fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Eos 40D cos nie tak
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
pawelradymno
fotografia cyfrowa
2008-08-06 09:24:36
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Witam mam pytanie .. Ja mam 350D i calkiem niezle tzaska foty nawet na standardowym obiektywie 17-55 kit z plastikowymi soczewkami .. Sasiad muj chcial kupic aparat i spytal mnie o porade , jaki wybrac wiec mu doradzilem 40D bardzo dobre body co mu na nastepsne 20 lat bedzie smigac .. do tego obiektyw 17-85 Ze stabilizacia to jest standard w tym body mozna by tak powiedziec . Ja juz kiedys bawilem sie 40D i wrazenia nawet z tego obiektywu . swietne , Kiedy on kupil swoj pojechalismy testowac sprzet . Niewiem dlaczego ale nie moge ustawic tego paratu tak by robil Normalne zdjecia .. wszystkie fotki z tego aparatu wygladaja tak jakby balans bieli swirowal ustawialem balans bieli w wszystkie mozliwe , ale i tak nic . dla porownania ustawilem z manulnego na ful automat i to samo . potem na programy tematyczne i dalej lipa czasem cos co mozna zaliczyc za norme wyszlo ale w wiekszosci te zdjecia sa gorsze od mojej 350D . Dla porownania zrobie fotki tym aparatem i moim i zamieszcze na obiektywnych ... Np. w niedziele byl maraton tu w okolicy gdzie mieszkam . Ja ustawilem 350D na program sportowy ze standardowym obiektywem i sobie trzaskalem bez zadnych problemow zdjecia wyrazne ostre i bez zastrzezen A kolega siedzial z 40 D i tylko ustawial . sam chcialem myslac ze niema pojecia ale mi to samo sie dzialo .... Pozdrawiam
fotografia cyfrowa
jpk
fotografia cyfrowa
2008-08-06 09:36:18
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Tylko jak będziesz coś wrzucał, to nie usuwaj exif'a.
fotografia cyfrowa
dazz
fotografia cyfrowa
2008-08-06 09:38:05
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Mam 40D, ale szczerze mówiąc nigdy nie używam trybów automatycznych i nie robię zdjęć w jpg, ale mogę zapewnić, że co do WB ten aparat niczym nie różni się od pozostałych Canonów. Najpierw wykluczyłbym własne błędy (nie wiem może ustawiony balans bieli według wzorca). Jeśli będziesz pewny, że to wina aparatu - wyślij do serwisu, balans bieli kalibruje się w aparatach, poprawią w 5min.
fotografia cyfrowa
pawelradymno
fotografia cyfrowa
2008-08-06 09:38:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ja poprostu postaram sie ustawi najmnieszy format i bez zadnych przerobek moze mi wejda te foty na obiektywnych ...
fotografia cyfrowa
pawelradymno
fotografia cyfrowa
2008-08-06 09:44:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ja mam 350D od 3lat chyba jakos jak tylko wyszedl zaraz go polknolem I jak robie zdjecia tez w 99% na manualnym . Ale balans bieli jest prawie zawsze n ABW czasem jak robie w lesie to ustwiam na zdjecia za szopa czyli w cieniu ... I nigdy nie nazekalem na to body chodz mam do tego standardowy obiektyw .. A 40D roilem zdjecia mialem kiedys jakos jak wyszlo i bawilem sie przez kilka dni zdjecia byly rewelka . a u niego jakos nie moge dojsc do konca ... a napisalem ze ustwienia automatyczne tylko dlatego ze ja na swoim ustawilem Zielony postokat i u niego ten sam kadr robilem i umnie jest krysztalek a u niegiego lipa ..
fotografia cyfrowa
dazz
fotografia cyfrowa
2008-08-06 09:47:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
sprawdź wszytskie ustawienia w tej 40tce
fotografia cyfrowa
pawelradymno
fotografia cyfrowa
2008-08-06 09:51:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dzis wieczorem bede sie tym zajmowal sasiad do pracy pojechal .. Ale tak jak mowie niemam zielonego pojecia co jest w tym body nie tak ze robi takie zdjecia . Mam pewne podejzenia ze jak on go kupil a kupil w necie nowka body ze strony Amazon w niemczech ze moze podczas transportu walnelo nim o glebe . albo niewiem sam . co moglo to zrobic . Jak zorientowalem sie ze on co ma nie tak to pojechalem do kolesia do Media Markt tam wlozylem karte z tej 40D i na zielonym prostokoncie wlnolem kilka zdjec ful automat bez zadnych moich ustawien . ten w media byl bez problemu .....
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa