fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Informacja o ignorze
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
EPHMOC
fotografia cyfrowa
2008-08-17 15:21:23
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Niniejszym rozpoczynam publiczne zbieranie podpisów pod prośba do Administracji, o wprowadzenie ikonek (lub innych oznaczeń - np. innego koloru tła miniaturki) informujących (przed kliknieciem na 'ok') użytkowników o tym, że zdjęcie, ktore oceniają, jest autorstwa osoby, ktora nas ignoruje...

Prosze również o rozważanie propozycji użytkownika jpk o ustanawianiu ignorów przez administrację, a nie użytkownika (podobnie ze zdjemowaniem) - celem unikniecia akcji odwetowych, dokonywanych zzza "tarczy" ignora...

Dziekuję! :)
fotografia cyfrowa
Andres
fotografia cyfrowa
2008-08-17 15:25:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
podpisuję się :)
fotografia cyfrowa
corazon
fotografia cyfrowa
2008-08-17 15:28:32
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
wiele razy postulowałem i popieram...
fotografia cyfrowa
Bicki
fotografia cyfrowa
2008-08-17 15:29:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
popieram

a ogólnie - znieść ignory - jak ktoś jest 'mientki', to jego problem ;o)
fotografia cyfrowa
EPHMOC
fotografia cyfrowa
2008-08-17 15:32:40
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
@Bicki - też jestem za tym aby znieśc, ale niestety wiele osób nie popiera całkowitej likwidacji... :(
fotografia cyfrowa
pattom
fotografia cyfrowa
2008-08-17 17:34:04
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jestem za
fotografia cyfrowa
EdytaBL
fotografia cyfrowa
2008-08-17 17:49:19
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
.... tez za :D
fotografia cyfrowa
jpk
fotografia cyfrowa
2008-08-17 18:04:54
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ja też, ja też!!!

Szczególnie pomysł jpk mi się podoba!!!
fotografia cyfrowa
raider
fotografia cyfrowa
2008-08-17 18:21:35
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Tak.
fotografia cyfrowa
Anita_K
fotografia cyfrowa
2008-08-17 19:05:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zgadzam sie polowicznie, ze tak powiem ;)
Wciaz chce miec mozliwosc blokowania osob, ktore wg mnie nie maja nic ciekawego do powiedzenia, a mimo to mowia, a wlasciwie "pluja"...
W ignorowanych mam uzytkownikow- Kobra i Aron i wolalabym zeby tak zostalo ;))
fotografia cyfrowa
EPHMOC
fotografia cyfrowa
2008-08-17 19:39:30
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
@Anita_K - chodzi o to, aby można było ignorować osoby plujące i pyskujące, ale aby to przechodizło przez moderatorów... ;) Jeśli dobrze pamiętam jpk chodziło o ukrócenie praktyki ignorowania za gorsze oceny...
fotografia cyfrowa
slawomirek
fotografia cyfrowa
2008-08-17 21:20:39
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Wyobraźmy sobie hipotetyczną sytuację. Zobaczyłem w galerii fantastyczne zdjęcie, które mnie powala z nóg. Piszę komentarz i zaznaczam stosowaną ocenę np. 4. Chcę kliknąć "OK" a tu nagle zapala się ostrzeżenie informujące, że autor tego zdjęcia mnie ignoruje. Dostaję informację: "Czy aby na pewno, chce ocenić to zdjęcie?" Jasne, że nie!!! A już na pewno nie chcę wystawiać dobrej oceny, bo mnie gościu przecież ignoruje!!! Chociaż zdjęcie mi się podoba... Smierdzi mi to inną formą odwetu.

fotografia cyfrowa
EPHMOC
fotografia cyfrowa
2008-08-17 21:27:04
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
@slawomirek - opisałeś AKTUALNĄ sytuację ;) Chodzi o to, aby to zmienić... ;)
fotografia cyfrowa
slawomirek
fotografia cyfrowa
2008-08-17 21:29:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Może się pogubiłem, bo nigdy nikogo nie ignorowałem i nigdy nie byłem ignorowany więc nie wiem co się wtedy widzi przed kliknięciem, ale wyraźnie napisałeś: "wprowadzenie ikonek (lub innych oznaczeń - np. innego koloru tła miniaturki) informujących (przed kliknieciem na 'ok') użytkowników o tym, że zdjęcie, ktore oceniają, jest autorstwa osoby, ktora nas ignoruje".
fotografia cyfrowa
EPHMOC
fotografia cyfrowa
2008-08-17 21:32:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Slawomirek - sytuacja: "Zobaczyłem w galerii fantastyczne zdjęcie, które mnie powala z nóg. Piszę komentarz i zaznaczam stosowaną ocenę np. 4. Chcę kliknąć "OK" a tu nagle zapala się ostrzeżenie informujące, że autor tego zdjęcia mnie ignoruje" - ma TERAZ miejsce. Chcemy zmiany, aby nie było tak, ze człowiek sie napisze (np. kk) a tu... zonk... ;)
fotografia cyfrowa
EPHMOC
fotografia cyfrowa
2008-08-17 21:33:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
PS chodzi o to, aby od razu było widać, czy ktoś nas ignoruje, a nie dopiero po kliknieciu 'ok'
fotografia cyfrowa
slawomirek
fotografia cyfrowa
2008-08-17 21:39:00
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ok, już rozumiem. W takim razie postuluję za całkowitą likwidacją funkcji ignorowania i NIE podpisuję się pod wprowadzeniem oznaczeń/kolorów/ikonek bo to nic nie wniesie do rozwiązania problemu, ale tylko go pogłębi.
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2008-08-18 10:27:18
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jestem za calkowitą likwidacją funkcji ignorowania z jednoczesną likwidacją albo prywatnych wiadomości w ogóle albo likwidacją zakazu ich publikowania w przypadku, gdy są dowodem chamstwa nadawcy albo zaprzeczeniem kłamstw publikowanych przez niego w serwisie
fotografia cyfrowa
jpk
fotografia cyfrowa
2008-08-18 11:10:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zupełnie się nie zgadzam. Funkcja ignorowania osób kulturalnych inaczej byłaby niepotrzebna, gdyby takie osoby były eliminowane z portalu drogą administracyjną.

A PW bardzo się przydaje, ileż to ja już fajnych plenerków odbyłem dzięki tej formie kontaktów... :-)
fotografia cyfrowa
wojciech7777
fotografia cyfrowa
2008-08-18 11:50:03
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a ja mam jakiegos starego ignora dla konta które już nie istnieje i teraz nie moge go zdjąć a Administracja nie chce mi pomóc:-))
fotografia cyfrowa
diZaster
fotografia cyfrowa
2008-08-18 12:33:48
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
juz kiedys o tym pisalem, zeby ignor byl oznaczony/niewidoczny w galerii - przeszlo bez echa.
ale cos mi sie gdzies obilo o uszy, ze administracja teraz dziala prezniej, to moze cos w tym kierunku sie ruszy.
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2008-08-18 12:35:48
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
wojciech7777 (11:50:03) - może administracja nie uważa tego problemu za pierwszej wagi (hm... punkt widzenia zależy itd...;-)), a może nie ma takiej możliwości - czasem takie zaszłości jest bardzo trudno usunąć
zdarzyło mi się kiedyś, że po 6-ciu latach mojej nieobecności w pewnym systemie pocztowo-intranetowym, gdy ponownie zakładano mi tam konto, wypłyneły na wierzch takie zaplątania, że dwóch najgłówniejszych administratorów miało zajęcie na dwie doby z ich wyprostowaniem
a i tak - uważam - szybko i sprawnie im poszło!
...zważywszy na to, ze wcześniejsze zamknięte konto nie zostało całkowicie usunięte, a jednocześnie nie załapało się na aktualizacje struktur danych, jakie miały przez ten czas miejsce

fotografia cyfrowa
ziemniak
fotografia cyfrowa
2008-08-18 15:20:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Liczba ignorowanych powinna być dowolna, a zdjęcia/profil ignoranta powinien być niewidoczny dla ignorowanego.
(Ja nie lubię jego zdjęć - on moich komentarzy)

Hm... na tych zasadach czasem bym sam poprosił o ignora :)
fotografia cyfrowa
kilerus
fotografia cyfrowa
2008-08-18 18:26:23
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ziemniak, chyba se jaja robisz.

Są takie osoby, które by stosowały zasadę:


i=1

For Each ocena In MojeFolio
If(ocena
fotografia cyfrowa
kilerus
fotografia cyfrowa
2008-08-18 18:27:07
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
co jest?
ucielo mi komet
fotografia cyfrowa
Strona 1 | 2 | 3 | 4
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa