fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Nikon D70 a D 70s + obiektyw jaki? (POMOCy!!)
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
drummer
fotografia cyfrowa
2008-08-30 10:58:05
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Witam serdecznie, mam zamiar kupna pierwszej lustrzanki, przyjaciele polecieli mi nikona d 70 no i d70s a co wy byscie powiedzieli o tych aparatach? (wady, zalety) pomóżcie mi bo to bedzie moje pierwsze lustrzane i chcialbym wybrac jak najlepiej, jeszcze jesli chodzi o obiektyw JAKi !?

pozdrawiam
Piotr
fotografia cyfrowa
Achaj
fotografia cyfrowa
2008-08-30 11:10:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
używałem D70s przez rok.. prosta lecz solidna lustrzanka.. doskonały sprzęt do wprowadzenia w świat lustrzanek.. na dziś to już niemal zabytek.. nie mniej to aparat solidny dobrze leżący w dłoniach matryca w zupełności pokryje twoje zapotrzebowanie na piksele, a jeśli nie bedziesz szalał z iso z czasem bedzeisz w stanie robic doskonale zdjęcia.. pod warunkiem że zakupisz przyzwoite szkło.. a jakie? nie wiem, ja używałem.. zreszta do dziś używam tamrona 28-75 2.8 i nikkora 50 1.8 oraz kilku manualnych szkiełek na M42.. zakup kitowego szkła 18-55 może źle wpłynać na twoją ocene zestawu gdyz jedyną zaletą tego obiektywu jest jego cena.. ;)
fotografia cyfrowa
mooha
fotografia cyfrowa
2008-08-30 11:14:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
d70s to konstrukcja z 2005 roku, d70 jeszcze starsza, rozejrzyj się raczej za d80 (też już nie nowy) lub poczekaj na d90.
co do obiektywu to zależy co chcesz fotografować i jakim dysponujesz budżetem :)
fotografia cyfrowa
mooha
fotografia cyfrowa
2008-08-30 11:17:04
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Achaj, czy my zawsze musimy się mądrzyć na te same tematy? :P
fotografia cyfrowa
Achaj
fotografia cyfrowa
2008-08-30 11:21:31
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
no nie wiem.. albo ja za tobą.. albo ty za mną ... jak te smętki... ;)

fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa