fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Jak dodac ocene wraz z komentarzem??
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
vampire6
fotografia cyfrowa
2008-09-01 01:12:54
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Hey. jestem nowym uzytkownikiem na tej stronce i nie wiem jak ocenic inne fotki, widze tylko pola na wystawienie koment... pomoze ktos??:) pozdrawiam i z gory dzieki
fotografia cyfrowa
MiguelAngelo
fotografia cyfrowa
2008-09-01 01:15:04
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
http://www.obiektywni.pl/ocenianie

"Oceniać i polecać zdjęcia można po 24 godzinach od aktywacji konta, posiadaniu przynajmniej jednego, własnego zdjęcia w galerii oraz zebraniu 200 punktów."

czytać czytać i jeszcze raz czytać :]
fotografia cyfrowa
Achaj
fotografia cyfrowa
2008-09-01 06:51:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ostatecznie mozesz sobie darować ocenianie punktowe.. bo czy jakakolwiek ocena jest w stanie odmierzyć zamysł autora.. ? zresztą bardzo szybko dostrzeżesz że oceny służą tu głownie dwóm celom.. budowaniu TWA jego pielęgnowaniu umacnianiu.. czyli po prostu kadzeniu.. a z drugiej strony służą ludziom o małych rozumkach jako narzędzie odwetu.. taki wirtualny kij ktorym z zawiści, zemsty lub z powodu wałsnych ułomności, okladają współużytkowników portalu..

to tak bardzo wyolbrzymiona wizja ocen ;) no ale coś w tym jest.. ciekawe ile czasu potrzeba abyś sie przekonał o tym na własnej cyberskórze ;):D:D pzd
fotografia cyfrowa
PoulN
fotografia cyfrowa
2008-09-01 13:07:58
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
@vampire6 - powinieneś jeszcze wiedzieć, że jeżeli zdecydujesz się zablokować ocenianie u Siebie ze względów opisanych ponieżej przez @Achaj`a.
To musisz być świadom, że wtedy drastycznie spada "oglądalność" takich prac - gdzie niemożna sobie poużywać wystawianiem ocen ;P ;)))
Co jest na Tym portalu priorytetem... i nie ma co tego ukrywać...
fotografia cyfrowa
Achaj
fotografia cyfrowa
2008-09-01 13:19:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
dla tego mam gdzies priorytety.. cieszy mnie choćby jedno zdanie napisane pod moim zdjęciem.. a jeśli komuś cos na wątrobie zalega.. ok wezmę na klatę.. ale sam też mogę przy..... ;)
fotografia cyfrowa
vampire6
fotografia cyfrowa
2008-09-01 23:45:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dzieki wielkie za odpowiedz... pozdrawiam wszystkich i zachecam do skomentowania moich fotek... no i prosze o jakies wskazowki od bardziej doswiadczonych kolegow :)
fotografia cyfrowa
MiguelAngelo
fotografia cyfrowa
2008-09-01 23:51:26
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
vampire6 - ale ty ni masz jeszcze fotek w portfolio... :]
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa