fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
NIKI, PODWÓJNE KONTA , ANONIMOWOSC , CHAMSTWO , MODERATORZY
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
MartaPlatek
fotografia cyfrowa
2008-09-17 00:46:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
skimi masz rację...
Nowotynski odpowiem na Twoje pytanie z poprzedniej strony: jestem tu prawie od pocżątku. To walka z wiatrakami bo ten portal jest jaki jest .... teraz traktuje ten portal z duzym dystansem i tak szczerze to nie przejmują mnie jakieś rozgrywki moderatorów czy inne spiski :-)....ale trzymam kciuki za tych co wierzą, że mogą to zmienić. A Fotografix ma rację. Kiedyś były tu rozmowy o zdjęciach i też ostre dyskusje ale dotyczyło to zdjęć.... a teraz coraz więcej tu osób, które robią osobiste przytyki. I tylko to mnie drażni. Do reszty mam duuuzy dystans. Ale od tego jest moderacja. Dobranoc.
fotografia cyfrowa
sylwesterc70
fotografia cyfrowa
2008-09-17 00:47:02
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
zagladam , czytam , moze jeszcze z przyzwyczajenia , ale mysle ze czas zabrac stad zabawki , to chyba jest najlepsze rozwiazanie :(
fotografia cyfrowa
Bicki
fotografia cyfrowa
2008-09-17 00:47:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ten portal przechodzi metamorfozy, ale tylko w jedną stronę, i raczej niema aspiracji do bycia tym czym chciałby założyciel postu aby był.

Takich wątków jak ten już było .. i będą...

A portal jaki był, taki będzie.

Trudno przyjąć do wiadomości, ale łatwo zrozumieć że tak właśnie jest..

I dlatego dziwię się Nowotyńskiemu, że choć takie dobre zdjęcia robi, to jakby nie kumał bazy..
fotografia cyfrowa
skimi
fotografia cyfrowa
2008-09-17 00:54:11
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
vodek - 'nisze' nie mają nic wspólnego z TWA, to nie są grupy wsparcia a grupy osób podobnie definiujących fotografię, zainteresowanych podobną tematyką czy techniką fotograficzną. W ramach 'niszy' owadofilów' jej członkowie nie muszą się klepać po ramieniu i 'piątkować' z powodu pokazania każdego zdjęcia w tej dziedzinie. Przecież 'owady' też są stopniowalne od -1 do 5 (choć raczej słowne opisy do tej punktacji nie bardzo nadają się dla tych 'niszowców'). 'Nisze' są więc zjawiskiem całkowicie naturalnym i wyrosłym na gruncie fotografii, TWA mają charakter całkowicie pozafotograficzny.
fotografia cyfrowa
MartaPlatek
fotografia cyfrowa
2008-09-17 00:56:48
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
skimi i znów masz rację
fotografia cyfrowa
skimi
fotografia cyfrowa
2008-09-17 01:01:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
zabranie zabawek, wykasowanie zdjęć to tylko oddanie pola większości, masówce, ucieczka. Tylko jak się teraz ucieknie to później trudno będzie narzekać, że ta masówka nasze dzieci i wnuki uczy, kształtuje ich gusta i filozofię. Jak się nie ucieknie to może tej masówki będzie choć trochę mniej?
fotografia cyfrowa
vodek4791
fotografia cyfrowa
2008-09-17 01:02:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
skimi, wiem co miales na mysli, tamten post to raczej z przekory byl;P, sam mam konta na niszowych portalach i wiem o jaka atmosfere ci chodzi:)
fotografia cyfrowa
pattom
fotografia cyfrowa
2008-09-17 08:06:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ja zauważyłem naturalną selekcję jeśli chodzi o TWA, właściwei to są zamknięciu w swoich gettach, otoczeni różową bańką smrodu. Ich zdjęcia komentowane są przez samych siebie lub z fikcyjnych kont polecane inni oceniający to właściwei osoby o wrażliwości bardzo małej. Nikt kto ma poczucie wartości nie zagląda pod ich zdjęcia. Czasami wpada ktoś i stawi 0, żeby mieć czyste sumienie. Jeszcze inni ignorują ich zupełnie. Może to jest metoda. Na voal kiedyś wpadła, jak to pięknie określił kiedyś Bicki, "mściwa banda" smrodu narobili, nie było poklasku i po paru dniach zniknęli.
Faktem jest, że z OB odchodzą wartościowi fotograficy. Ale z dumą zostają Ci co chcą rozbić bańkę i wyszydzić POP.
i bardzo dobrze !!!
fotografia cyfrowa
fotofsu
fotografia cyfrowa
2008-09-17 08:13:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Czytam sobie i myślę po co to wszystko, każdy sie tylko denerwuje przecież chyba ideą tego portalu jest publiczne wystawienie swoich fotografii ocena(kiedys moze tak było),a nie jakieś sprzeczki o moderację vd. Ja sie tu duzo nauczylem zapewne gdybym nie wysylal tutaj zdjec teraz robil o niebo gorsze i nic bym nie wiedzial. Moze poprostu lepiej pozostac przy robieniu zdjęć a nie kłócić i wymyślać nowe tematy do narzekań :)
fotografia cyfrowa
corazon
fotografia cyfrowa
2008-09-17 09:07:11
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Widzę, że cały czas walczycie, niczym powstańcy- słusznie....
fotografia cyfrowa
Achaj
fotografia cyfrowa
2008-09-17 09:21:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nie ma juz ratunku dla tego miejsca.. brzmi groteskowo .. moze apokaliptycznie.. ?

bynajmniej..
fotografia cyfrowa
wojciech7777
fotografia cyfrowa
2008-09-17 09:23:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jak pattom, może wystarczy nie zwracac uwagi, niech się kiszą, tam faktycznie są te same osoby, dużym natomiast problemem jest to ze takie grupy powiększąją sie o nowych userów ponieważ to się "opłaca" z "materialnego" (punktowego) punktu widzenia, sam często obserwuje nieziemską wręcz agresje pod swoim adresem kiedy dla czystego, wlasnego sumienia wpadne z zerem i napisze co mysle
fotografia cyfrowa
jpk
fotografia cyfrowa
2008-09-17 09:39:29
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ufff...

Ja będę w stanie uwierzyć w szczere intencje Autora tego wątku jak sam zgłosi do moderacji swój absolutnie personalny i kompletnie niemerytoryczny komentarz pod moim zdjęciem...
fotografia cyfrowa
WojcieJ
fotografia cyfrowa
2008-09-17 10:00:35
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Wystawiam tu zdjęcia, żeby się czegoś nauczyć. Strasznie lubię robić zdjęcia i oglądać te zrobione przez innych. Do TWA nie należę, i nie wiem kto należy, nie interesuje mnie to. Nie jestem tu od początków tego portalu, miałem już tu kiedyś konto, ale z niego zrezygnowałem, bo mi nie szło, po jakimś czasie założyłem to, które mam teraz. Nie wiem jaka była idea tworzących te stronę... może to faktycznie forum dla prawdziwych, utalentowanych fotografów, a nie dla amatorów którzy 'zaśmiecają' galerie swoimi 'gniotami'. Czytam ten temat forum, i już sam nie wiem... czuję się jak ktoś, kto nieproszony i tak przyszedł... Wiem jedno... jest tu wiele pięknych, intrygujących i inspirujących zdjęć... Gdy już na koncie zabraknie miejsca, i nie będę mógł dodać następnej fotografii, i tak będę tu zaglądał i podziwiał talent wielu z was. Mam nadzieję, że tu zostaniecie. Pozdrawiam!
fotografia cyfrowa
joanna_ga
fotografia cyfrowa
2008-09-17 10:12:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Kolejna nic nie wnosząca dyskusja, kolejne pyskówki. A może zająć się robieniem zdjęć? ;-)
fotografia cyfrowa
skimi
fotografia cyfrowa
2008-09-17 10:28:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
joanna_ga - to wnieś coś ;)
fotografia cyfrowa
joanna_ga
fotografia cyfrowa
2008-09-17 10:30:58
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Skimi, jestem tu, żeby zamieszczać zdjęcia i nauczyć się czegoś. I staram się to robić.
fotografia cyfrowa
skimi
fotografia cyfrowa
2008-09-17 11:41:19
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
joanno - tym wątkiem chce(my) zatrzymać nauczycieli, pewnie także dla Ciebie. Gdy zostaną tu tylko 'powielacze odwiecznych schematów' to niczego już się nie nauczymy.
fotografia cyfrowa
skimi
fotografia cyfrowa
2008-09-17 11:56:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
wątek z głównej wyleciał. Pewnie niewygodny choć nie pojmuję w jaki sposób. Pewnie dotyczy 'nieproblemu'. Nowotynski może odejść, są przecież inni, a może nawet spokojniejsi.
A jest przecież tyle nie dziecinnych rozwiązań:
można napisać
- moderatorów nie ujawnimy bo taka jest nasza wola (i ją uszanuję),
- moderatorzy to tacy i tacy ale nie mają pojęcia o fotografii i tymi tekstami robicie im tylko przykrości (zrozumiem i nie będę im robił przykrości, może nawet dorzucę się się do 'ściepy' by dla własnej przyjemności, komfortu i dobrego samopoczucia mogli się dokształcić, jeśli chcą)
- moderatorzy to specjaliści (na takim i takim poziomie), którzy ideę portalu widzą tak a tak (też uszanuję, a jeśli chcą o tej idei podyskutować to zrobię to z przyjemnością).
Ale takie zachowanie pewnie czegoś wymaga. Szkoda :-(
fotografia cyfrowa
,.,.
fotografia cyfrowa
2008-09-17 13:00:53
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Wątek z gółównej sciagniety, bunt stłumiony... Gartuluje ADMINIE...
fotografia cyfrowa
Andres
fotografia cyfrowa
2008-09-18 12:57:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
podejrzewam z dużą dozą prawdopodobieństwa, że większość z Nas myli Moderatorów z Adminami. Kiedyś był tu taki wątek założony przez kogoś o nicku Moderator_Ob. Wystarczyło poczytać ze zrozumieniem, i wiele kwestii stało by się jaśniejszych.
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2008-09-18 21:43:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Andres (12:57:08) - czytanie ze zrozumieniem boli... do kości
fotografia cyfrowa
1 | 2 | 3 | Strona 4
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa