fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
IRYS - reinkarnacja
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
KLi
fotografia cyfrowa
2008-09-27 12:30:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Tematy tego pokroju na forum są zbędne i aż żal patrzeć, co tu się wypisuje...
Publiczne kamienowanie w dodatkowym wątku (pod zdjęciem nie ma miejsca? Przecież nie da się wykupić 2000 ignorów), czy też megaprzewrotny rodzaj złośliwości w formie polecania nieatrakcyjnej fotografii, tylko po to, by wywołać sensację...
Dajcie spokój...

Sam kwiatek, jak to kwiatek - rośnie sobie. Jeżeli nie będzie się go podlewało (lub do rymu), to uschnie...
A tak na marginesie, styl wypowiedzi pokroju tego, co napisał np. użytkownik Raider (2008-09-27 10:55:32) i jego akceptacja stanowi problem tego portalu, nie kwiatuszki...
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2008-09-27 12:42:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
KLi_Sensei (12:30:55) - megaprzewrotny rodzaj złośliwości? no cóż.... mam taka organiczną wadę, że nie trawię hipokryzji
i tej awersji nie da sie u mnie wyleczyć - ani perswazją, ani siłą, ani farmakologicznie, ani chirurgicznie
fotografia cyfrowa
MartaPlatek
fotografia cyfrowa
2008-09-27 13:58:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
KLi_Sensei poniekąd sie z Tobą zgadzam. Co gorsze....w tym wątku odzywa się Pani Cannoncat, która ma tendencję do obrabiania "doopy" na forum i także potrafi wpisywać wazeliniarskie teksty typu: podoba mi się Twój komentarz u Pana X....też bym tak napisała ale nie napiszę bo mam ignora więc fajnie, że Ty tam piszesz, łączę się z Tobą w bólu i Cię wspieram w tym....Wolę już patrzeć na motylki niż tolerować taką hipokryzję.
fotografia cyfrowa
KLi
fotografia cyfrowa
2008-09-27 15:14:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
MartaW (2008-09-27 12:42:17) Rozumiem, że chcesz wyleczyć ową awersję na forum?
Chyba nie da rady...
fotografia cyfrowa
KLi
fotografia cyfrowa
2008-09-27 15:16:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A taka niestrawność - w rzeczy samej - to dobra rzecz...
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2008-09-27 18:18:53
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
KLi_Sensei (15:14:17) - wyleczyć? no nie, nie mam takich złudzeń ;-/
po prostu próbuję nie dopuścić do przeksztalcenia się prostej awersji w ciężką alergię z powikłaniami... ;-)

fotografia cyfrowa
1 | Strona 2
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa