fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
WALIMEX DX 6,3/500 oraz WALIMEX MC 8/5oo
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
ETC
fotografia cyfrowa
2008-09-29 22:39:05
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Czy ktoś z posiadaczy fotografujących tymi obiektywami - podzieli się osiągnieniami, jaka rozdzielczość i przenoszenie barwy ?
fotografia cyfrowa
.,. , . , .,
fotografia cyfrowa
2008-09-29 23:30:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jak sie domyslam chodzi Ci o obiektyw zwierciadlany? Mam podobny 500mm/f8. To obiektyw raczej do zabawy niz do prawdziwego fotografowania.
W pelnym sloncu i na niewielkiej odleglosci jest niczego sobie, ale im dalej tym gorzej.Kolory blade a obraz jakby z biala mgielka.
Nie polecam..i pozdrawiam
fotografia cyfrowa
ETC
fotografia cyfrowa
2008-10-03 22:46:41
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Kolego "szmyk"- ja zapytałem o konkretne obiektywy WALIMEX i oczekuję informacji o właśnie takich. Przy okazji informuję, że fotografowałem (posiadanymi) następującymi zwierciadlanymi: MC RUBINAR 8/500 - bardzo słaby nie do przyjęcia. Następny MC RUBINAR 5,6/500 bardzo dobra optyka, a po założeniu konwertera SOLIGOR 1,7 o dziwo rejestrował jeszcze lepiej - wykonane z niego fotografie o formacie 30x45 prezentowałem na wystawach (obecnie nim cieszy się kolega leśnik fotografując ptaki i zwierzęta). Pokusiłem się na SIGMĘ 8/600 - NIESTETY bardzo słaby w rozdzielczości, nawet w połowie nie dorównuje MC RUBINAR 5,6/500. Nie podałeś jaki masz 8/500 było by porównanie do powyższych. OCZEKUJĘ W DALSZYM CIĄGU INFORMACJI O JAKOŚCI OBIEKTYWÓW WALIMEX DX 6,3/500 ORAZ WALIMEX MC 8/500 !!!!!!!! - Dziękuję.-
fotografia cyfrowa
.,. , . , .,
fotografia cyfrowa
2008-10-03 22:56:31
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ja posiadam Centon MC 500/8. Pozdrawiam
fotografia cyfrowa
dworek
fotografia cyfrowa
2008-10-04 10:20:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
z walimexami daj sobie spokuj,jak juz cos z klasyki,to tylko sonnar-bedziesz zadowolony. Pozdr.............
fotografia cyfrowa
dworek
fotografia cyfrowa
2008-10-04 11:09:18
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
http://www.dslr-forum.de/showthread.php?t=313973&highlight=WALIMEX+DX&page=2 tu masz pare fotek z tego cuda. Pozdr..........
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa