fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
dlaczego ?
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
zoraborys
fotografia cyfrowa
2008-10-13 21:43:54
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
dlaczego jak otwieram fotki na MAX to otwierają mi sie jakieś gówniane reklamy...
fotografia cyfrowa
,.,.
fotografia cyfrowa
2008-10-13 22:06:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Bo nie płacisz abonamentu...
fotografia cyfrowa
krystek102
fotografia cyfrowa
2008-10-13 22:54:31
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ja nie płacę abonamentu i nie mam reklam
fotografia cyfrowa
Rafi083
fotografia cyfrowa
2008-10-13 23:35:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
krystek moze masz opere w niej wiele rzeczy nie dziala :) U mnie na prawde malo co dziala tak na prawde ;)
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2008-10-14 00:24:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jakie reklamy?
fotografia cyfrowa
marekmarian
fotografia cyfrowa
2008-10-20 23:14:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a ja z ciekawosci zapytam, czy inni posiadacze konta pelnego tez widza pod Zdjeciem Tygodnia reklamę (nagonkę do) jakiegoś konkursu na serwisie plfoto ? W sumie to biznes tych samych osob od OB, ale reklama i naganianie oglądalności reklam sponsorów to trochę łamanie zasad w imię, których pobiera sie pieniądze...
Pytanie tylko czy to jedynie u mnie czy inni też to żółte coś widzą...
fotografia cyfrowa
pattom
fotografia cyfrowa
2008-10-20 23:17:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ja widzę
fotografia cyfrowa
marekmarian
fotografia cyfrowa
2008-10-20 23:26:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
już podejrzewałem 'cache' u siebie, ale widzę, że to jednak świadoma decyzja właścicieli (lub wykonawczo Administracji). Napisałem dwa maile, więc decyzja po odgórnie świadoma :) z ciekawością zerknę jutro na parametry 'oporu materii'
fotografia cyfrowa
marekmarian
fotografia cyfrowa
2008-10-20 23:27:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
oczywiscie nie mam nic przeciwko słusznej ideologii konkursu.
fotografia cyfrowa
vodek4791
fotografia cyfrowa
2008-10-20 23:55:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
zauwazylem po wylaczeniu blokady;)
fotografia cyfrowa
admin
fotografia cyfrowa
2008-10-21 09:11:58
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Witam,

Pole odsyłające do konkursu z Amnesty nie jest reklamą - to forma autopromocyjna, mająca na celu poinformowanie o naszej wspólnej akcji. Nie czerpiemy z niej korzyści finansowych, o czym może już dać pojęcie sama tematyka konkursu.
fotografia cyfrowa
marekmarian
fotografia cyfrowa
2008-10-21 12:50:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dziękuję serdecznie za odpowiedź. Szkoda, że post na forum dopiero poskutkował.
1. przyciąganie potencjalnych użytkowników (liczba kont) do portalu plfoto (tam jestem przekierowywany a jeśli dobrze pamiętam - nie mam tam konta) jest zwiększaniem jego wartości rynkowej (oczywisty skutek działania tej reklamy to przyciągniecie usera)
2. reklama to reklama. jakby tego nie interpretować, mamy pewne ustalenia w momencie nabycia konta. Czy jest to jedna sztuka czy 20 reklam o treści niesprzedażowej zasada jest zasadą (podkreślam, niezależnie od ideologii samego wyjątku).
3. Jeśli to wspólna akcja to podpowiem, że do tego rodzaju Konkursów jest przeznaczona (domysł) zakładka "konkursy". Z tego co widzę, jest pusta, stąd wniosek, iż jest to konkurs wyłącznie portalu plfoto :)

Moje podejście tyczy się sporu o zasadę i jej dotrzymania, a nie tego konkretnego konkursu i jego wymowy. Wszyscy wiemy że konkursy maja na celu przyciągniecie nowych i aktywizację obecnego grona userów wokoło projektu. Zdrowy cel biznesowy. Stąd mój sprzeciw (z tego co pamiętam było to realizowane w mailach, na których otrzymywanie się zgadzałem lub nie) by być poddawanym takiego rodzaju działaniom wbrew ustaleniom.
fotografia cyfrowa
marekmarian
fotografia cyfrowa
2008-10-21 12:55:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a to ciekawe, ten wątek nie pojawia sie (jako 'aktywny') na głownej stronie ani na głownej forum... mogę wiedzieć dlaczego? nie upieram się że jest ważny ale teraz zaczynam sie zastanawiać...
fotografia cyfrowa
admin
fotografia cyfrowa
2008-10-21 17:02:19
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
marekmarian:

Tutaj naprawdę nie należy doszukiwać się podstępu ze strony redakcji czy próby oszukania użytkownika. Po długiej naradzie postanowiliśmy wykorzystać to miejsce, żeby zachęcić Obiektywnych do wzięcia udziału w konkursie przede wszystkim dlatego, by móc się pochwalić wysoką jakością ich prac. Pragnę zapewnić, że nie planujemy łamać umów z użytkownikami Kont Premium i publikować ogłoszeń komercyjnych, które byłyby dla nich widoczne. Nie interesuje nas zarobek kosztem satysfakcji ze strony użytkowników.
fotografia cyfrowa
marekmarian
fotografia cyfrowa
2008-10-21 18:56:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
hm... ja sie podstępu nie doszukuję :) wręcz nie szukam. Zdziwiony brakiem komunikacji z Pańśtwa strony (ignorancja), dzielę sie przeświadczeniem, które posiadam, a dotyczy ono kolizji w logiczny sposób z ideą kont komercyjnych. Jako user takiego konta nie chcę widzieć każdorazowo tej reklamy, ponieważ w aspekcie promocji portalu plfoto posiada ona dla mnie wyraźny aspekt komercyjny.
Jako iż wiem już o tym konkursie, byłoby także wskazane zaprzestanie epatowania mojej skromnej osoby tymże konkursem na plfoto (wobec wiedzy którą już o nim posiadam)

Dodatkowo w aspekcje zasad konta komercyjnego doradzam zadanie sobie pytania: czy takim doznaniom ma służyć idea konta komercyjnego? raczej tutaj się rozmijamy, mi osobiście przeszkadza to w odbiorze fotografii (kolor krzykliwszy niż którakolwiek fotografia, animacja). IMHO ta sytuacja zakrawa na przymus oglądania reklamy.

Proszę też uprzejmie o odpowiedź, dlaczego nie powiadomicie Państwo o tym konkursie poprzez mail - jednorazową i zrozumiałą formę powiadomienia ? Czemu służe zwielokrotnienie tej formy komunikacji ? Jeśli nie reklamie (bo przecież o konkursie już wiem)
Mam skromną nadzieję, że nie uznajecie mnie Państwo za osobę mocno niedowidzącą ? :):)
fotografia cyfrowa
admin
fotografia cyfrowa
2008-10-22 09:16:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
box odsyłający do konkursu powinien już być niewidoczny dla właścicieli kont Premium.
fotografia cyfrowa
marekmarian
fotografia cyfrowa
2008-10-22 11:20:26
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
dziękuję.
W ostateczności można napisać prosty mechanizm który identyfikowałby klikniecie usera i blokował kolejną projekcję. Podobnie z wyświetleniami, te także można identyfikować.
pozdrawiam.
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa