fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Tamron SP AF 28-75mm f/2,8 - co o tym sądzicie Panie i Panowie
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
lightbox
fotografia cyfrowa
2008-10-19 10:46:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Posiadam 400 d, z obiektywami: Kitówa i Canon 55 - 250 1: 4 - 5.6. Kitówka jak to kitowka ciemna , zaś ten drugi jest dość wąski i ciemnawy. Poszukuje obiektywu, który służyłby mi to robienia zdjęć w pomieszczeniach, kościołach itd. Jak również to fotografowania architektury... Wiem że mam wymagania większe niż budżet, ale myślę ze podsuniecie mi jakieś odpowiednie szkło...
co sądzicie o Tamron SP AF 28-75mm f/2,8 ?
fotografia cyfrowa
Andres
fotografia cyfrowa
2008-10-19 11:57:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
masz na forum wyszukiwarkę więc warto z niej skorzystać!!!! Tym bardziej że dyskusja na temat tego szkła wisi na pierwszej stronie!!!
fotografia cyfrowa
gacek
fotografia cyfrowa
2008-10-19 16:25:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Co sądzimy? Polecamy.
Chociaż jeśli robisz architekturę, a nie robisz portretów, to może lepszy będzie 17-50? Obiektywy różnią się praktycznie wyłącznie zakresem.
fotografia cyfrowa
zoraborys
fotografia cyfrowa
2008-10-19 19:29:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
posiadasz praktycznie to co ja na początek, kitowy 17-55 stoi w tej chwili w komisie...70-300 jest używany w miarę często... zaszalałem i rok temu dokupiłem sigmę 10-20 o świetle nie wspomnę ale ze statywu można zrobić we wnętrzach różne fotki, parę dni temu stałem się posiadaczem również tamrona 28-75/2,8 i bawię się i poznaję go... ogólnie do architektury trzeba coś i krótkiego i trochę średniego a czasami trochę długiego, temat rzeka...jasne są drogie ciemne tanie, najczęściej potrzebny kompromis możliwości kasy... aha zapomniałem dodać iż robię dużo architektury...
fotografia cyfrowa
lightbox
fotografia cyfrowa
2008-10-19 20:20:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
w kościołach robięzdjęcia, na różnych uroczystościach więc portretówka tez wchodzi w rachube...
fotografia cyfrowa
zoraborys
fotografia cyfrowa
2008-10-19 20:39:02
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
moje typy na zestaw marzeń - to coś około 10-20 niestety mają ciemne światło najczęściej, 28-75/2,8 to już mam, pozostało jeszcze 16-35/2,8 i 70-200/2,8 - fakt jestem już po małym drinku a moja żona napewno mnie zabije i nawet nie dostanie wyroku w zawieszeniu...
fotografia cyfrowa
Hugo
fotografia cyfrowa
2008-10-22 19:40:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Polecam ten objektyw. Na mojej stronie mozesz zobaczyc trzy foty zrobione tym szklem. Jedna z Köln i dwie z Saint Tropez. Portrety byly robione 70-200 f2.8 L.
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa