fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
reżyserka w fotografii przyrodniczej cz.2
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
slawomirek
fotografia cyfrowa
2008-11-05 19:23:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Przypomina mi to pewnien obiekt w USA gdzie można polować na zwierzęta... przez internet. Broń zainstalowana jest na różnych wysięgnikach i można sterować nią z domowego komputera. Zwierzęta (różne) chodzą sobie na wybiegu. Obraz na żywo leci z kamery na celowniku. Trzeba tylko zapłacić i umówić się na konkretny czas, i można polować nie wychodząc z domu.
fotografia cyfrowa
slawomirek
fotografia cyfrowa
2008-11-05 19:30:41
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jak się okazuje to ptaki można również fotografować obiektywem szerokokątnym: http://www.fotolovy.cz/foto/ws208/IMG_3807.jpg
fotografia cyfrowa
separatysta
fotografia cyfrowa
2008-11-05 19:59:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A ktoś kiedyś mówił, że nie można?
A z czatowni na przykład...czemu nie?
fotografia cyfrowa
slawomirek
fotografia cyfrowa
2008-11-05 20:09:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Pewnie, że można. Jaka musiałaby być wtedy odległość? To zdjęcie zostało zrobione przy ogniskowej 15mm.
fotografia cyfrowa
arachiusz
fotografia cyfrowa
2008-11-05 21:12:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
kurna ja się tarzam z nosem w ziemi , żona marudzi że jak ja mam sezon na focenie ona ma na pranie ....a oni tacy czyściutcy :)
fotografia cyfrowa
dazz
fotografia cyfrowa
2008-11-06 09:48:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Slawomirek, pytasz mnie o nieistniejącą definicję tego typu fotografii. Każdy musi sobię ją zdefiniować sam, a ja swój punkt widzenia napisałem już kilka postów wcześniej.
fotografia cyfrowa
lass
fotografia cyfrowa
2008-11-06 10:31:46
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
"osaczony" jest albo wypchany, albo conajmniej po "głupim jasiu", niewiele tam natury, chyba trochę piór... półprodukt to i tyle, i to na tacy, a ufajdać się można tylko wtedy gdy się kelner potknie
fotografia cyfrowa
1 | Strona 2
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa