fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Big druk wrażenia i warianty.
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
zover
fotografia cyfrowa
2008-11-16 12:22:18
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
udało mi się 'pobawić' w duże wydruki w ramach testów: druk solvent 70/50 (folia matowa 720dpi cmyk, 1440 dpi gray scale (ale maszyna wylewała za dużo czerni), więc zostałem przy cmyku skalibrowanym oczywiście. wrażenia przyjemne chociaż można by się spodziewać większej ostrości (zdjęć) wyszły dość miękko, i ciekaw jestem waszych doświadczeń. czysto technicznych (pomijam przygotowanie plików, chociaż może ktoś ma coś do dodania.) jeśli mieliście z jakich maszynek i na jakich papierach.. przy jakieś rozdzielczości. Chodzi mi o takie właśnie formaty lub większe. Czy wydruki z normalnych ploterów (tuszami nie solwentowymi) są dużo lepsze? (tak mówią) mieliście okazję próbować? dodam w kwestii technicznej (pliki z matrycy d80 raw - zamieniony na tiff, bez interpolacji) przy 70/50 jakieś 140 dpi (przy okazji pytanie do tych co próbowali, warto interpolować? czy może wystarczy ploter o większej rozdzielczości i tradycyjne tusze, plus dobry papier?)
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa