fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Statyw w bagazu podrecznym
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
keda
fotografia cyfrowa
2008-11-21 21:24:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
witam,
czy ktos z userow przewozil statyw w bagazu podrecznym (oczywiscie w samolocie)
lece liniami Ryanair lecz na stronei jest wymienione wszytsko lecz o statywie nie ma ani slowa
prosze dajcie znac....
fotografia cyfrowa
asiencja
fotografia cyfrowa
2008-11-21 21:41:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
...hej, ja nie ryzykowałam,
mój statyw leciał w luku bagazowym :)
fotografia cyfrowa
jan
fotografia cyfrowa
2008-11-21 21:41:26
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
też się nad tym zastanawiałem, widziałem gościa ze statywem (niewielkim) w strefie "po kontroli" więc wynika z tego że go przepuścili, ja mam przy moim taaaaakie kolce że obawiałem się że nie zostanę wpuszczony (jest na to odpowiedni punkt w regulaminie), w końcu poszedł do walizki i nic mu się nie stało - znaczy nie znalazł nowego właściciela ani nie połamali przy załadunku.
fotografia cyfrowa
keda
fotografia cyfrowa
2008-11-21 21:44:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
velbon sherpa 600r zostaje w domu bo tego pewnie by mi nie pozwolili, lecz zabieram plastic fantastic
http://www.agito.pl/statywy/velbon-cx-440.214.325798.html?gclid=CLmb_ceRh5cCFQU_MAodKRBn-w
wiec mam nadzieje ze nie bedzie problemu ???
fotografia cyfrowa
Anita_K
fotografia cyfrowa
2008-11-21 21:45:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
zadzwon do linii i spytaj :)
fotografia cyfrowa
Chrup
fotografia cyfrowa
2008-11-21 21:46:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
zależy czy to jest statyw obronny;)
Poważnie - to większy bezpieczniej w walizce, mały jakiś - może być w podręcznym
fotografia cyfrowa
separatysta
fotografia cyfrowa
2008-11-21 21:48:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ja pierdykam. Pierwszy raz w samolocie? Podczep statyw do plecak (bagażu podręcznego). Plecak i tak przewiskają. Statywu "nie zauwazą" bo wiedzą co to jest. :/
Też ci problem.
fotografia cyfrowa
separatysta
fotografia cyfrowa
2008-11-21 21:49:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A jak się będzą czepiać - to kwestia: boję się o gwinty. Broń biała to nie jest. Więc "oni" mają zero argumetnów.
fotografia cyfrowa
Anita_K
fotografia cyfrowa
2008-11-21 21:50:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
separatysta, statywu nie zauwaza? dobre ;)))
fotografia cyfrowa
Anita_K
fotografia cyfrowa
2008-11-21 21:53:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
"oni" moga miec zero argumentow i wciaz odebrac to co im sie wydaje niebezpieczne...bedziesz sie klocil na lotnisku? lepiej nie...zadzwon do linii lub w najgorszym wypadku do jakiejs agencji turystycznej...powinni wiedziec
fotografia cyfrowa
jan
fotografia cyfrowa
2008-11-21 21:55:30
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
600 chyba zmieści się w walizce? a lepiej mieć statyw niż "statyw" :) chociaż z drugiej strony lepszy "statyw" niż nic :)
fotografia cyfrowa
separatysta
fotografia cyfrowa
2008-11-21 22:03:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Anita_K - "nie zauważą"

CUDZYSŁÓW - tak?

dobre. ;)
fotografia cyfrowa
keda
fotografia cyfrowa
2008-11-21 22:07:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
fakt precyzyjnie sie nie wyrazilem
w tanich liniach nei kupilem bagazu normalnego wiec mam tylko podreczny i stad moje pytanie.
fotografia cyfrowa
separatysta
fotografia cyfrowa
2008-11-21 22:15:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Tym bardziej - wszędzie są ludzie i nie popadajmy w paranoję.
fotografia cyfrowa
slawomirek
fotografia cyfrowa
2008-11-21 23:00:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Kiedyś widziałem jak pewien jegomość wszedł za statywem na pokład.
fotografia cyfrowa
separatysta
fotografia cyfrowa
2008-11-21 23:03:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ale nie był "terrorystą"? Każdego z czym długim takim zwą. A jak ma trzy nogi to...aż strach myśleć. Beduin ze Skandynawii.
fotografia cyfrowa
wowa
fotografia cyfrowa
2008-11-21 23:12:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
I to kulawy... ;o)
fotografia cyfrowa
KLi
fotografia cyfrowa
2008-11-22 00:21:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Już miałem napisać, żebyś wziął mniej ciuchów, wody ognistej, wrzuć do torby/walizki i po bólu, bo niby dlaczego miałbyś poźniej żałować, że wziąłeś szajs zamiast tego lepszego statywu?
W zasadzie to Velbon nieznacznie będzie wystawał ponad skrzyneczkę kontrolną tych irlandzkich centusiów... Mają coś takiego od niedawna do kontroli wymiarów podręcznego niestety.
Niestety, bo porządnie wypchany plecak fotograficzny przez to "cośik" z trudem przechodzi i możesz zostać poproszony o przepakowanie fatałaszków.
Aparat z największym obiektywem możesz zaś po prostu zawiesić na szyi. Inne szkiełka, filtry i bajery włóż sobie do kieszeni kurtki :)
fotografia cyfrowa
Pawel_Bajew
fotografia cyfrowa
2008-11-22 11:36:51
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ja wiozłem Rayanair'em ale w głównym bagazu. Ps. Swojej wódy nie pozwalają ćwoki pić:)
fotografia cyfrowa
mooha
fotografia cyfrowa
2008-11-22 12:20:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
GRANDA!!
fotografia cyfrowa
gaelicus
fotografia cyfrowa
2008-11-22 14:31:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Irlandzkie centusie jeszcze moga przymknac oko, gorzej z drugiej strony, panie kontrolerki we Wroclawiu nakazaly kiedys mej towarzyszce podrozy pozbyc sie klamry do wlosow. Towarzyszka wlosy ma dlugie, wiec i klamra byla dosyc spora, metalowa i z jednym dosc ostrym koncem (zeby sie przez burze wlosow przebic). I mimo ze nic o akcesoriach do wlosow w regulaminie nie pisza, klamra musiala zostac w rekach osoby odwozacej nas na lotnisko.
Ja z kolei jechalem ze statywem (nie plastikowym, dosc ciezkim) podczepionym pod bagaz podreczny, dodatkowo torba ze sprzetem fotograficznym jako "gratis" (ciezsza od podrecznego, ktory i tak przekraczal dozwolona wage;), i nikt sie nie czepial.
Tak wiec stopien paranoi zalezy od psychozy wlasnej kontrolera.
fotografia cyfrowa
Hiszpania
fotografia cyfrowa
2008-11-23 02:26:19
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
keda i miałeś problem ze statywem w bagażu podręcznym?
Ja się zastanawiam też czy w ogóle brać, w końcu to groźniej wygląda niż kij bejsbolowy.. :>
fotografia cyfrowa
gerwazy24
fotografia cyfrowa
2008-11-23 09:41:11
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
wożę zawsze ten akurat statyw jako podręczny, nie ma problemu. Kiedyś, lecąc do usa zapakowałem go do walizy i błąd, amerykańce rozbebeszyli całaą walizę, posklejali taśmą, uszkodzili zamek, myślę że to z jego powodu.
Lepiej bierz do łapki.)
fotografia cyfrowa
keda
fotografia cyfrowa
2008-12-01 19:48:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
witam,
juz wrocilem i niesttey musze powiedziec ze wszytsko zalezy od osoby ktora cie sprawdza.
mi sie trafila jakas niemila pani ktora powiedziala ze statyw jest za dlugi i nie ma takiej mozliwosci zebym go zabral ze soba na poklad w podrecznym (a kurde walizy na kolkach maja jeszcze dluzsze raczki i to metalowe)
tak czy tak statyw zostal na lotnisku :(
fotografia cyfrowa
tutkajeczka
fotografia cyfrowa
2008-12-01 21:25:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
hej. Ja lecialam wizzarem i nie bylo problemu. Statyw byl dosc duzy i przypiety na zewnatrz plecaka:) wiec pewnie wszystko zalezy od tego na kogo sie trafi:)
fotografia cyfrowa
Strona 1 | 2
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa