fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Wystąpił błąd - do Admina.
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Hiszpania
fotografia cyfrowa
2008-12-03 17:20:18
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nie wiem gdzie mam skierować swój problem więc piszę na forum, bo może komuś jeszcze takie coś się przytrafiło, a mianowicie dzisiaj w nocy chciałam dodać zdjęcie, ale jak dodawałam wystąpiły jakieś problemy z serwisem, nie było widać żadnej grafiki tylko po prostu tekst na białym tle.. I w wyniku tego, zdjęcie które miało zostać opublikowane publicznie zostało w "prywatnych" a publicznie zrobiło się tylko PUSTE BIAŁE POLE, może ktoś wyjaśni o co chodzi?
Zdjęcie powinno być tutaj, a nie ma nic:
http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-362239.php

Jeżeli to możliwe, to proszę o usunięcie tego, tylko tak żebym mogła dodać to które się znajduje aktualnie w "prywatnych" teraz niestety nie mogę, bo muszę poczekać..

fotografia cyfrowa
admin
fotografia cyfrowa
2008-12-04 09:41:46
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dziękuję za informację, zajmiemy się tym. Problem prawdopodobnie polegał na chwilowej przerwie w Twoim połączeniu z internetem.
fotografia cyfrowa
Hiszpania
fotografia cyfrowa
2008-12-04 16:03:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Tylko w wyniku tego błędu, jestem o jedno zdjęcie do tyłu i następne mogę dodać dopiero za kilka godzin.
Czyli "Następne zdjęcie możesz opublikować 2008-12-04 21:09"
Moim zdaniem jest to niesprawiedliwe, skoro się nie załadowało, to dlaczego mi zajęło miejsce i zliczyło te kilkanaście KB..
Wiem, że to wszystko jest nieważne, bo to tylko kwestia czasu..
ale.. w końcu chodzi o funkcjonalność serwisu..
fotografia cyfrowa
prodigy
fotografia cyfrowa
2008-12-17 08:58:39
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Witam nie chce tworzyc nowego watku - wiec pisze tu ....
pojawil sie mały smieszny blad u mnie na koncie tj ilosc ulubionych autorow a dokłasnie ~ Ulubione [4294967294/19]
...to taki zarcik czy moze premia ze ja jako jedyna moge miec az tylu wspaniałych ulubionych autorow !! ??
pozdrawiam
fotografia cyfrowa
hackerca
fotografia cyfrowa
2008-12-27 15:58:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ja tak mam od paru dni,też myślałam ze to problem z moim internetem,ale chyba nie,nie jestem pewna :)
fotografia cyfrowa
Hiszpania
fotografia cyfrowa
2009-05-09 02:01:03
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
To ja wrócę do tego problemu, że to jednak nie może być wina mojego Internetu, gdyż za często się to zdarza i tylko w tym serwisie.
Chwilę temu też to miałam, cóż trzeba się przyzwyczaić..
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa