fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Do widzenia
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
jackijj
fotografia cyfrowa
2008-12-05 21:10:23
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Do widzenia wszystkim znajomym z tego portalu - tym wszystkim, którzy umieją "pochylić się" nad zdjęciem nie dbając o oceny, krytyki i punkty. Pozdrawiam Was :)
fotografia cyfrowa
czarnobialykwadrat
fotografia cyfrowa
2008-12-05 21:31:30
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
znaczy się co foch?
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2008-12-05 21:36:21
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a może ma już w d... takich komentatorów, co?
fotografia cyfrowa
jackijj
fotografia cyfrowa
2008-12-05 22:10:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Roa - jak dla ciebie to do miłego niezobaczenia ;) Svolken - to nie komentator , to troll, ale dobrze się podszywa :)))
fotografia cyfrowa
separatysta
fotografia cyfrowa
2008-12-05 23:08:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jackijj - roa to widmo, a Ty? Długo nie zabawiłeś. :/
fotografia cyfrowa
tegieer
fotografia cyfrowa
2008-12-06 09:48:19
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
o nieeee zaczynaja sie watki pozegnalne jak na fototoku - tam jak sprawdzisz forum, to co drugi sie zegna. po co takie teatry odstawiac...
fotografia cyfrowa
pawelradymno
fotografia cyfrowa
2008-12-06 10:20:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ha ha ha ...
fotografia cyfrowa
emet_b
fotografia cyfrowa
2008-12-06 12:35:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ja siedzisz w kinie i film okazuje się dla Ciebie za słaby to wstajesz i drzesz się na całą gębę "Słaby ten film. Wychodzę!!!" ??? Raczej nie.
Wiec spakuj manatki i idź. Bez takich żenujących wątków...qwa, jak mnie takie postępowanie denerwuje.
Bywaj
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2008-12-06 12:42:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Tylko takie? Bo mnie bardziej denerwują chamowate i kretyńskie komentarze pod zdjęciami, niż ten wątek. Nie pierwszy zresztą i nie ostatni.
fotografia cyfrowa
sylwesterc70
fotografia cyfrowa
2008-12-06 12:51:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jackijj ale swoja tworczosc mogles zostawic , teraz skad moge wiedziec jakiego fotografa zegnam ?
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2008-12-06 13:00:39
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Gdyby nie było chamstwa to by nie było takich wątków. Gdyby nie było wątków to chamstwo i tak będzie.
fotografia cyfrowa
jackijj
fotografia cyfrowa
2008-12-06 14:17:07
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Separatysta - bawiłem tu dłużej niż myślisz :) Znam jeszcze początki Obiektywnych i wielu użytkowników - pamiętam jak tu zaczynali

Tegieer - Kultura wymaga, że jak sie przychodzi, to mówi się dzień dobry, a jak wychodzi, mówi się do widzenia - szczególnie tym których się szanuje

Emet_b - żenujące jest to co mówisz, bo zakładasz jakieś podteksty - nie znasz mnie więc nie próbuj mnie pouczać i w ogóle po co w ogóle czytasz ten wątek i na niego odpisujesz...?

Svolken - dotknąłeś sedna, choć mnie to raczej nie dotyczyło, albo w bardzo małym stopniu -nigdy nie miałem kompleksów na punkcie swoich prac, a komentarze miałem dobre - i dziękuję tym wszystkim, którzy mnie odwiedzali

Sylwesterc70 - nie żyjemy w próżni - jeśli chcesz wiedzieć jakie prace tworzyłem Priv zawsze jet aktualny , bo konto zostaje

_M - takie wątki są potrzebne, bo kropla drąży skałę - im ich więcej , tym bardziej będzie się zastanawiał właściciel portalu , dlaczego ludzie odchodzą - może to coś zmieni

Piotr - dzięki :)
fotografia cyfrowa
vodek4791
fotografia cyfrowa
2008-12-06 14:30:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jaki wlasciciel??, czy leci z nami pilot???
fotografia cyfrowa
zover
fotografia cyfrowa
2008-12-06 14:59:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jackijj, pozdrawiam, a jest jeszcze jakiś sensowny portal poza tym? i plfoto? :) (przecież nie digart, bo diguś jest dla młodziaków) :)
fotografia cyfrowa
UncleTom
fotografia cyfrowa
2008-12-06 16:28:21
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Osobiście nic nie mam przeciw temu, że ktoś napisze: "Cześć, moi drodzy, idę sobie..." w stylu, w jakim to zrobił jackijj, tzn. bez patosu, egzaltacji i narzekań, pewnie miał jakieś konkretne powody... odejdzie jeszcze wielu, a szkoda... Pozdrawiam, jackijj i życzę sukcesów na nowej drodze, gdziekolwiek to będzie.
fotografia cyfrowa
Zimbabwe
fotografia cyfrowa
2008-12-06 16:56:31
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Cześć! :) Powodzenia.
fotografia cyfrowa
Lifter
fotografia cyfrowa
2008-12-06 18:54:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Do zobaczenia raczej, nie tu, to tam czy gdzie indziej :)
fotografia cyfrowa
czarnobialykwadrat
fotografia cyfrowa
2008-12-06 20:31:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jakcijj, masz coś do mnie?
fotografia cyfrowa
FrozenTime
fotografia cyfrowa
2008-12-06 20:36:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Do zobaczenia. Chociaż mam wrażenie, że tego typu pożegnania biorą się z odrobinę zbyt małego dystansu do siebie i własnej twórczości. Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia.
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2008-12-06 21:15:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
zover, ale na DA administracja działa ;D
fotografia cyfrowa
BETI
fotografia cyfrowa
2008-12-06 21:40:32
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Można być tu lub gdzie indziej.... Można też nie być nigdzie w sieci.... Ale miłości do zdjęć nikt nie odbierze:-))))
DO ZOBACZENIA!!!!....:-))))
fotografia cyfrowa
,.,.
fotografia cyfrowa
2008-12-06 21:44:36
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A na Obiektywnych nie działa o czym świadczy mój wcześniejszy post, który juz dawno powinien być usunięty wraz z moim profilem... Wolą kasować zdjęcia niz posty, które zawierają niecenzuralne słowa i to pod adresem administracji... Oszczędzają na personelu , kasiorka kasiorka , no bo nie powiecie mi ze portal prowadzą idealiści i ludzie dla których fotografia znaczy cos więcej niz mamona...
fotografia cyfrowa
jackijj
fotografia cyfrowa
2008-12-06 21:47:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Roa - już kiedyś nadepnąłeś mi na odcisk - ale co tam - było, minęło (No i na innym portalu to było) :) Baw się dobrze, nie mam nic do Ciebie :)

Frozen Time - jak się ma za duży dystans, to równie dobrze można pstrykać do szuflandii - trzeba cenić i innych i siebie we właściwych proporcjach. A ja po prostu bardzo szanuję wielu użytkowników tego portalu - nie ma co doszukiwać się jakichś psychologicznych implikacji :) pozdrawiam

UncleTom, Zimbabwe, Lifter - dzięki , trzymajcie się :)
fotografia cyfrowa
separatysta
fotografia cyfrowa
2008-12-07 00:28:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Właśnie znajomka oślepła doszczętnie. Powaga. Jedno oko było chore - 2% widzenia - teraz zdrowe padło na amen.

Smutny wątek.

Walę ten internet. Ludzie nie wiedzą czym się przejąć.
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2008-12-07 08:49:34
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
dokładnie tutaj jest problem internetowych portali
fotografia cyfrowa
Strona 1 | 2 | 3 | 4
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa