fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Obiektywni...
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
separatysta
fotografia cyfrowa
2008-12-12 17:46:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
hehe - to chyba sobie jednak coś przekąś.
fotografia cyfrowa
kudelski
fotografia cyfrowa
2008-12-12 23:57:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Chamem raczej umiarkowanie, grubianinem wcale. Niemniej nie odmówię pobesztania, kiedy ktoś się podłoży. Jak np. Pani Sprzedawczyni w Sklepie Foto do Nierozgarniętego Klienta: tak, widzi pan, może ten obiektyw i nie jest najtańszy, ale to najwyższa jakość, idealny do portretów. A wszystko to o Sigmie 10-20.

Ćwikła.. na taką to arbuz wystrzelony z kolubryny!
fotografia cyfrowa
wowa
fotografia cyfrowa
2008-12-13 00:10:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A nie granat w PKS-ie?
fotografia cyfrowa
neojmx
fotografia cyfrowa
2008-12-13 00:35:04
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Kudelski, ja kiedyś w jednym ze stoisk z aparatami, bo sklepem fotograficznym nie mógłbym tego nazwać, miałem takie zdarzenie. Wchodzę, mówię grzecznie "dzień dobry", mój aparat mam elegancko zawieszony na ramieniu, aż tu słyszę krzyk pani sprzedawczyni
- Pan mi wyjdzie stąd z tym aparatem!
Oglądnąłem się, to jednak było do mnie.
Zapytałem
- Z którym? Ale może wcześniej wybiorę sam i zapłacę?
- Bo wezwę ochronę - krzyczała dalej pani.
Klient obok mnie, gdy już udało mu się poskromić rybkę, którą zrobił widząc i słysząc, co się dzieje, stanął w mojej obronie.
- Ale ten pan tylko ogląda, co pani chce od niego?
- Bo ma aparat, a tutaj zdjęć robić nie wolno.
Ja nawet nie zamierzałem tam robić zdjęć.
Miałem też inny aparat.:))) Dobrze, że pani nie wyimaginowała sobie, że przyszedłem ją molestować.
:)))
fotografia cyfrowa
separatysta
fotografia cyfrowa
2008-12-13 01:33:05
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ja bym wyjął z kieszeni zapasowy guzik od marynarki i spytał się kobitki czy wie co to jest.
fotografia cyfrowa
joanna_ga
fotografia cyfrowa
2009-01-26 09:49:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
To ja tak dla przeciwwagi ;-) Niedawno minął rok jak zawitałam na Obiektywnych. Jak tu przyszłam, to wydawało mi się, że robię całkiem niezłe zdjęcia i nie bardzo wiedziałam, o co się czepiają co poniektórzy :-P Teraz wiem, że specjalnie dobre nie są, ale sporo lepsze niż rok temu. I w tak pięknych okolicznościach przyrody chcę podziękować szczególnie tym, którzy się czepiali oraz tym, którzy doradzali. Sporo ich było ;-) jednych i drugich :-)))))) Szczególnie dziękuję (kolejność zupełnie przypadkowa ;-)) jpk, UncleTom, Joancekrak, studiozz, Kobrze, wowie, Mordecai, keramodnorowi i bercie. Niech moc będzie z Wami ;-)))))
I dziękuję wszystkim, którzy mnie wspierali (poza ww). Oni będą wiedzieli, że to do nich :-))))))))
fotografia cyfrowa
1 | 2 | 3 | Strona 4
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa