fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
pikseloza według doktora dworka
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
k_falcman
fotografia cyfrowa
2008-12-30 17:17:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
dworek, poproszę o definicję zjawiska zwanego pikselozą w odniesieniu do Twojego komentarza:
http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-368882.php
fotografia cyfrowa
vodek4791
fotografia cyfrowa
2008-12-30 17:21:31
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
plik "costamcostam.jpg" jest fotografia cyfrowa i nie ma znaczenia na czym obraz zostal pierwotnie zapisany;))), to tyle wokol tematu, a co do pixelozy, to ja tam takowej nie widzialem;)
fotografia cyfrowa
k_falcman
fotografia cyfrowa
2008-12-30 17:24:39
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
każdy obraz umieszczony w internecie jest zbiorem pikseli, to chyba oczywiste :)
mnie interesuje definicja "pikselozy" w/g dworka
fotografia cyfrowa
Kukasz
fotografia cyfrowa
2008-12-30 17:25:58
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nie wiem po co wywlokles ten temat na forum.
fotografia cyfrowa
CannonCat
fotografia cyfrowa
2008-12-30 17:40:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
pikselozą popularnie nazywa się ten paskudny rodzaj ziarna, który wyłazi jak ktoś przesadzi z suwakami od jasności i kontrastu, albo jak zrobi się zdjęcie telefonem i powiększy to wtedy jest pikselioza, na powyższym zdjęciu jest zwykłe kliszowe ziarno....
fotografia cyfrowa
snupolek
fotografia cyfrowa
2008-12-30 17:47:00
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
:-))))))))))))))))))
ja bym na twoim miescu z puszki wysypał dokładnie kawę,przetarł scierką czy cuś
no i przeczyścił pinhola,jakimś wyciorem,czy cuś
fotografia cyfrowa
dworek
fotografia cyfrowa
2008-12-30 17:52:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ja tu nic ciekawego nie napisze,bo dla mnie foto otworkowe,tooo taki otworek w dupie.i wszystko to gowno warte-takie moje zdanie,a teraz mnie zjedzcie...tematy prezentowane,w tego typu technikce,czasami nawet sa dosc ciekawe,ale obecnie tych wszystkich pseudomistrzow,po pseudomistrzeach jest pod sam sufit...niekiedy ,jak sie poczyta opinie,to nie gra roli,czy to cudo fotograficzne sie w momecie robienia fotki przekrecilo,i zrobilo cos innego,czy sie ta puszka rozszczelnila(wtedy,to juz jest sikanie z radosci sukcesu) ale,ze to cos wogule zaistnialo,ze sie udalo cos tam naswietlic...ja wstrzymuje sie z opiniami pod tego typu fotografia,bo to nie obejdzie sie bezkonfliktowo..dawniej prosilem o wyjasnienie powodzenia takich dziel,i opinii pozytywnych-wlasciwie ich braku.przewaznie jest to oceniane,albo glupkowate krotkie buaaa,to jest to...super.mysle,ze ci,co tak to wyciagaja na piedestaly,sami nie wiedza,co to jest...sa w tzw lepie na muchy(tak jest na kazdym portalu o fotografii) jan napisal,ze oh,to i jas sie podpisze. Pozdr..............
fotografia cyfrowa
wojciech7777
fotografia cyfrowa
2008-12-30 17:55:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
aha
fotografia cyfrowa
k_falcman
fotografia cyfrowa
2008-12-30 18:02:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
no i wyszło szydło z worka :)
bardziej Cię boli to jak inni oceniają niż sam fakt tego czy rozumiesz to foto czy nie,
każdy ma prawo do podobania lub niepodobania, to kwestia zainteresowań,
odnoszę wrażenie że masz chorobę zwaną analogowstrętem :))
fotografia cyfrowa
dworek
fotografia cyfrowa
2008-12-30 18:06:03
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
i tu wyszla ta pikseloza-ja takich fotek nie oceniam,i unikam..a takie nienaturalne ziarno,to jest tak wlasnie potocznie nazywane...mnie nie przeszkadza podziwianie tego typu ujec,bardziej smieszy mnie laicyzm popieraczy. Pozdr....................
fotografia cyfrowa
dworek
fotografia cyfrowa
2008-12-30 18:07:54
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
napisac cos pod takim piedestalem,to by wygladalo,jak pipsznac mercedesem w oltarz. ..nietakt straszny..milego humoru,i wieczoru zycze. Pozdr...............
fotografia cyfrowa
k_falcman
fotografia cyfrowa
2008-12-30 18:15:39
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
dworek, ziarno jest zawsze naturalne,
zmienia kształt w zależności od wielu czynników jak choćby bardzo długi czas naświetlania który przy fotografii otworkowej jest czynnikiem koniecznym.
Pikseloza jest efektem nienaturalnym, bo w założeniu fotografia cyfrowa pozbawiona jest ziarna,
mnie śmieszy Twój laicyzm który wyłazi z większości Twoich komentarzy,
więc może albo zacznij coś czytać zanim napiszesz albo nie pisz bzdur
fotografia cyfrowa
dworek
fotografia cyfrowa
2008-12-30 18:20:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
analogia w fotografii,to wielka sprawa,ale jak widze sposoby obchodzenia sie z taki sprzetem,to u niektorych, wyglada na jazde samochodem tylko na pierwszym biegu.Pozdr..........
fotografia cyfrowa
k_falcman
fotografia cyfrowa
2008-12-30 18:21:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
chodzi Ci o fotografię otworkową?
fotografia cyfrowa
dworek
fotografia cyfrowa
2008-12-30 18:22:48
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
i nie pisz mnie tu,abym cos tam czytal,bo za leniwy jestem,wiesz,ja mam oczy,i widze,co sie sprzedaje.i czy to ziarno jest wspaniale(boki zrywac),czy niechcacy wyszlo,a mnie nie pasuje do fotki,to nikt mojego zdania nie zmieni. Pozdr........
fotografia cyfrowa
dworek
fotografia cyfrowa
2008-12-30 18:23:46
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
otworek,juz pisalem,ci,co cos w tym temacie pokazali,sa juz pod ziemia. Pozdr.......
fotografia cyfrowa
k_falcman
fotografia cyfrowa
2008-12-30 18:26:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nie mam zamiaru Cię nawracać :)
ale masz moje słowo że wyciągnę na forum każdy Twój bzdurny komentarz,
i nie dlatego żeby Ci zrobić na złość, ale dlatego żeby inni wiedzieli że to bzdury
fotografia cyfrowa
dworek
fotografia cyfrowa
2008-12-30 18:27:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
daj do IPN'u.a z komentami,to viceversa Pozdr............
fotografia cyfrowa
dworek
fotografia cyfrowa
2008-12-30 19:43:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
-k_falcman-dla mnie jestes kims,kto i potrafi(byc moze) dobra fote zrobic,i sie na wielu sprawach w fotografii zna,ale aby byc autorytetem,to troche za malo...dla mnie nie ten sie liczy,kto sie kiedys wysoko wspinal,i nie spadl.ale ten co sie wspina dalej....wstawienie fotki,w Twoim portfolio,jakiegos kundelka schowanego pod tapczanem,swiadczy o Twoim zarozumialstwie-a co??to ja,moga mi skoczyc- wyciaganie takich pierdol na forum,jak jakas tam pikseloza,to juz zasady SB eckie,tropienie.donoszenie-moze lepiej zajmij sie fotografowaniem. Pozdr............
fotografia cyfrowa
CannonCat
fotografia cyfrowa
2008-12-30 20:39:41
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
muszę się w pewnym sensie zgodzić z dworkiem. widziałam jedną, świetną wystawę fotografii otworkowej i ta technika była w 100% uzasadniona i pozytywnie wykorzystana. Byłą to wystawa wynikająca z warsztatów fotograficznych przeprowadzonych z dziećmi z warszawskiej Pragi. druga fajną sprawą były eksperymenty fotograficzne przeprowadzane przez jednego z uczniów mojego LP - chłopak podklejał kliszę w tubę od chopina na okrągło, stawiał na taborecie w środku pokoju np i wychodziło takie bardzo długie foto. to były czasy przedcyfrowe zniżki w hurtowni foto i radosna zabawa bo ciemnię i chemię sponsorowała szkoła...
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2008-12-30 20:41:53
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
dworek (19:43:15) - oj dworek, dworek...
Ty uzupełnij może swą wiedzę o fotografii (wiem, to może potrwać) i o ludziach, z którymi dyskutujesz (to się da szybko zrobić)
ja Cię bardzo proszę, zrób to, bo tu już Cię czytać hadko
fotografia cyfrowa
k_falcman
fotografia cyfrowa
2008-12-30 20:55:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
dworek, ten piesek miał świadczyć o moim poczuciu humoru,
a także o tym że się świetnie tutaj bawię, także za sprawą Twoich komentarzy :)
fotografia cyfrowa
triodante
fotografia cyfrowa
2008-12-30 21:31:58
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
obiecanki wywlekania "gaf" na forum, wręcz czyhania na takie.........kupa śmiechu...żałosnego śmiechu.......
ten wszechmogący śmiech - to najczystsza definicja słowa "pikseloza"......
fotografia cyfrowa
dworek
fotografia cyfrowa
2008-12-30 22:12:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
-Mordecai- dzieki za dobra rade,bede sie staral..a moze przybliz mnie bardziej postac dobrodzieja,co to ten post zalozyl,bo ja wiem tylko,ze on wie wszystko, ma poczucie humoru,i bedzie zawsze na tropie..natomiast baaardzo malo wiem o osiagnieciach tego pana...ma.coprawda w portfolio 2 fotki..jedna z klasa,a 2,jak sam pisze,z humorem(bron mnie panie od takich kabareciarzy).z gory dzieki. Pozdr...............
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2008-12-30 22:16:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
dworek (22:12:12) - nie bądź leniuszkiem - Google rulez!
fotografia cyfrowa
Strona 1 | 2
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa