fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Gościnność ? czy...
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
corazon
fotografia cyfrowa
2009-01-18 03:02:51
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
zapobieganie o nowych przyjaciół...



tak sobie przeglądam wpisy do portfolio nowych userów i często widzę takie kwiatki


Witaj na OB.
Życzę wytrwałości i wielu udanych kadrów.
Pozdrawiam
fotografia cyfrowa
wowa
fotografia cyfrowa
2009-01-18 08:49:05
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Corazon -> zamiast cieszyć się z tego, że Obiektywni są serdeczni i pełni przyjaźni - wietrzysz podstęp. No, nieładnie... :o)
fotografia cyfrowa
wojciech7777
fotografia cyfrowa
2009-01-18 08:54:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
zapobieganie czy zabieganie?:)
fotografia cyfrowa
wowa
fotografia cyfrowa
2009-01-18 09:07:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A może przyjemne z pożytecznym? ;o)
fotografia cyfrowa
separatysta
fotografia cyfrowa
2009-01-18 09:21:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Takie wpisy zawsze były. Przynajmniej od kwietia 07.
fotografia cyfrowa
corazon
fotografia cyfrowa
2009-01-18 11:10:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a mnie nikt tak nie witał...:-)
fotografia cyfrowa
neojmx
fotografia cyfrowa
2009-01-18 11:18:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jest gościnność, ja np. zostałem serdecznie przywitany przez userów, których karnie usunąłem z FM. Zresztą niektórzy z nich nadal są przy mnie i czynią wszystko, by moje prace nie gniły samotnie w pf.:)))
A tak poważnie, to miło jest, gdy ktoś nowy otrzyma koment powitalny i życzenia dobrych prac. Jest wielu użytkowników, którzy witają bezinteresownie, ale wielu też takich, którzy robią sobie przywitaniem TWA, ale tak jest wszędzie w sieci.
Nie bardzo rozumiem, po co ten wątek.
fotografia cyfrowa
ant_z
fotografia cyfrowa
2009-01-18 11:18:41
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
mnie też nie, tym samym zapisuję się do frakcji corazona. Od dawna wietrzyłem w takich wpisach podstępne działanie, którego skutkiem ma być łowienie nowicjuszy w sieci TWA, corazon to wyartykułował. Zgłaszam go na prezesa TWA (Tropicieli Wpisów Absurdalnych). Ja mogę być skarbnikiem. :D Swoją drogą mam kilka osób, które trzeba zacząć bacznie obserwować :)
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2009-01-18 11:19:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
corazon (11:10:01) - widać zła opinia Cię wyprzedziła ;-)))
fotografia cyfrowa
corazon
fotografia cyfrowa
2009-01-18 11:21:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
neojmx: takie wątki są potrzebne...swoją drogą to dziwne, że tylko kilku userów w tym bryluje

ant_z: zostajesz skarbnikiem...
fotografia cyfrowa
joanna_ga
fotografia cyfrowa
2009-01-18 11:24:58
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jak przyszłam tutaj rok temu, parę osób przywitało mnie wpisem w portfolio. Było to dla mnie bardzo ważne i bardzo miłe. Pierwszy przywitał mnie UncleTom i nie sądzę, żeby tworzył sobie TWA ;-) Niektórzy ludzie tak mają, że są bezinteresownie życzliwi :-)
Oczywiście, pewnie są i tacy, którzy "łowią" nowych do swojego TWA, nie przeczę.
fotografia cyfrowa
neojmx
fotografia cyfrowa
2009-01-18 11:32:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
hmmm, właściwie, corazon, to fakt i przekonałeś mnie - wytykanie absurdu i pokazywanie, że coś jest nie tak, ma sens. Ja tylko nie bardzo wierzę, że ruszy to "sumieniami", bo społeczności na tego typu portalach są ogromne, a na forach i pod fotami, w prawdziwym życiu portalu i tak biorą udział nieliczni, a Ci albo korzystają już z wyrobionej pozycji, albo rozwijają konkurencję i różnymi zabiegami starają się zwiększyć sobie liczbę "wojska" w walce z np. z niewygodnymi im współplemieńcami. :) Gdy, po przejęciu FM, czyściłem pozostałości po takich wojnach, czytałem pw, gdzie niektórzy z userów wysyłali do nich "oferty" współpracy np. " Masz super portfolio, będę często komentował pozytywnie, a ty u mnie też, dobrze. Będziemy mieć więcej punktów." albo i takie "Ten "xxxx", to cham, wysłałem już kilkanaście pw do innych, żeby mu pisali negatywne krytyki, napisz też i go skończymy".
Mniej więcej w tym stylu.
I tak jest wszędzie, to machina, której nie da się zatrzymać.
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2009-01-18 11:37:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
neojmx (11:32:10) - niewątpliwie masz rację co do tego, że tej machiny nie da się zatrzymać :(
Warto jednak hamować jej bieg, aby rozpędziwszy się zanadto nie zmiotła wszystkiego, co na jej drodze i poboczach ;)
I temu chyba służą takie watki, jak ten :)
fotografia cyfrowa
ant_z
fotografia cyfrowa
2009-01-18 11:41:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
tym bardziej, że wpisotwórcy i czwórkodawcy błyskawicznie zyskują przewagę i poparcie rzeszy początkujących, którzy już na starcie dostają od nich przyjacielskie klepanko po plecach
fotografia cyfrowa
neojmx
fotografia cyfrowa
2009-01-18 11:44:30
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
@Mordecai - popieram stanowczo w takim razie. :)
fotografia cyfrowa
neojmx
fotografia cyfrowa
2009-01-18 11:51:39
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
@ant_z - dlatego ja często w swoim pf, choć dziękuję za postawienie cyferek, to jednak piszę, że wolę rzeczowy dialog, bo ocen, jeszcze w szkole nie lubiłem i nie uważałem, że są wymiarem mojej wiedzy, a teraz z ocen już wyrosłem. Oczywiście, że sam oceniam, bo jest tutaj taki system i czasem łatwiej jest wstawić cyferkę niż napisać, ale cyferki powodują, moim zdaniem, traktowanie ludzi i ich twórczości przedmiotowo.
Dlatego ja cieszę się, gdy ktoś coś napisze pod moją fotą, nawet odwet, bo wtedy wiem, że albo miał cel w tym i myślał, że mi dokopie, albo wszedł, bo praca naprawdę go zainteresowała i wywarła jakieś wrażenie. I tutaj nieważne, czy pozytywne, czy negatywne, ważne, że nieobojętne, jak klik w ocenkę.
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa