fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Brak reakcji admina
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
etis
fotografia cyfrowa
2009-01-26 19:00:51
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Witam
Ponieważ mimo kilkakrotnych próśb nie uzyskałem reakcji moderatorów i admina na nieeleganckie zaczepki którym jestem od kilku dni poddawany
postanowiłem w jedyny mozliwy dla mnie sposó zareagować i zaprotestować. Nie zwykłem ani też nie potrafię
przekrzykiwać się pod zdjeciami. Wypowiedzi niektórych z Was były wg mnie obraźliwe tak dle mnie jak i moich odwiedzających.
Uważam, że wypowiedzi pod zdjęciem ( tak komentaże jak i kk) powinny sie tyczyć konkretnego zdjęcia a nie rozważeń psychologiczno-socjologicznych.
Pewna grupa stara sie narzucić swoje widzenie estetyki i swoje normy odbioru i uczestnictwa w portalu. Taki brak tolerancji mógłby uważam być
do przełknięcia gdyby nie graniczące z chamstwem wypowiedzi. Do "dobrego tonu" zaczyna należeć "nabrudzenie" pod zdjęciem żeby przypodobać się tej "wzorcowej" grupie
i nie być brońboże posądzonym o to sakramentalne TWA...staje sie powoli tak, że zajadła i chamska wypowiedź staje się przepustką do tego żeby być trendi i być poważanym przez
grupę wyrokującą o tym co dobre a co złe. Bardziej nawiasem mówiąc cenię inicjatorów takich awantur niz podwieszającą się grupkę chcących sie przypodobać klakierów.
Jedyną możliwą dle mnie formą protestu jest usunięcie zdjęć. Zdaję sobie doskonale sprawę z tego, że nie uczynię tym nikomu zawodu :)))...a dla niektórych będzie to wydażenie radosne
i oczekiwane. Protestuję nie tyle przeciwko tym wpisom ( bo uczestnicy portalu mają prawo do różnych temperamentów, ułomności, ambicji w najróżniejszej formie i wyładowywania swoich frustracji z życia codziennego)
a przeciwko bierności administracji...która to bierność staje się wręcz zachetą do takich awantur...Moja reakcja nic tu oczywiście nie zmieni ale uważam, że powinienem ją wyrazić więc to czynię.
Biorę też oczywiście pod uwagę, że to byćmoże moje zachowanie nie mieści się w formule portalu niepisanie przyjętej przez uszestników...jeśli tak jest to tymbardziej moje
prace ( czy jak niektórzy nazwali gnioty czy złom fotogrficzny) nie powinny tu pozostać...
Krótko wyjaśniając - nigdy nie miałem najmniejszego zamiaru aby ktoś się na moich zdjęciach wzorował, albo uczył...chciałem się jedynie podzielić tym co mnie radowało i jakoś tam wydawało mi się, ze wychodzi.
Nie miałem i nie mam najmniejszych złudzeń co do tego, że wyjdę kiedykolwiek poza ramy "niedzielnego amatorstwa"...była to dla mnie i jest zabawa. Jeśli ktoś próbował lub próbuje jekoś tam opierać się na moich zdjęciach to nie robi dobrze bo
ja nie opieram się na żadnych regółach tylko na swojej wyobraźni i poczuciu estetyki...a ona zwykle bywa zawodna i odbiegająca od normy.

Oceniałem zawsze zdjęcia które mi się w jakiś sposób podobały i w których odnajdywałem zaangażowanie i pasję robiącego...nie zawsze to były zdjęcia najwyższych lotów, ale zawsze były dla mnie
obdażone radością i zaangażowaniem autora...stąd moje wysokie ocenianie które stało sie solą w oku niektórych...odwiedzałem tylko te galerie w których czułem się przyjemnie...gdzie nie było wymiotowania po ścianach i opluwania odwiedzających.
Gdzie nie byłem narażony na zaczepki. Myślę, że tutejsi rycerze walki z TWA są nieco zaślepieni swoją krucjatą i nie przyjmują do wiadomości, że są ludzie którzy nie potrafią nisko ocenić zdjęcia...że wolą je ominąć byle tego nie robić.
To brak tolerancji......nigdy nie był mi niemiłym, żaden oceniający mnie najniższymi ocenami user...nigdy nikogo nie maiłaem w ignorowanych...a to dlatego, ze szanuję indywidualność i jestem tolerancyjnyy dla inności....również dla tych któży
permanentnie wstawiają mnie czy innym najniższe oceny...mają do tego prawo i ja je szanuję...ale inną rzeczą jest ocenianie zdjęć a inną mnie, czy moich gości...obrażanie ich i pisanie nie na temat zdjącia...robienie sobie szyderczych dyskusji pod zdjęciami.
To uważam jest niewłaściwe...i na to administracja winna reagować... Norma jest jednak inna i nad tym ubolewam.
Dziękuję wszystkim ewentualnym czytelnikom tego wywodu za uwagę.

Pozdrawiam, życząc wszystkim sukcesów, tolerancji i nieco więcej dystansu do swojej tutaj bytności.
fotografia cyfrowa
mooha
fotografia cyfrowa
2009-01-26 19:07:26
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jak to łatwo odwrócić kota ogonem- bywaj szalony etisie zdrów!!
fotografia cyfrowa
marekmarian
fotografia cyfrowa
2009-01-26 19:18:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
faktycznie znikły fotki z PF, w sumie ledwo kilka zobaczyłem.
szkoda. Zwłaszcza jesli rzeczywiscie administracja udaje że nic wiedzi maili od usera i nie potrafi sie ustosunkować do jego jego próśb (może konto było darmowe, choc to nie powinno miec znaczenia). W sumie chowanie głowy w piasek przez admina/redaktora to dziecinne zachowanie.
fotografia cyfrowa
vodek4791
fotografia cyfrowa
2009-01-26 19:21:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
admin pracuje na 1/4 etatu, wiec ciezko czasami trafic do niego;)
fotografia cyfrowa
marekmarian
fotografia cyfrowa
2009-01-26 19:23:40
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
czyta a co 4 literkę :)
fotografia cyfrowa
mooha
fotografia cyfrowa
2009-01-26 19:43:19
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
admin jest wporzo ! :]
fotografia cyfrowa
ija
fotografia cyfrowa
2009-01-26 20:10:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
etis widzę z twojej wypowiedzi że nie tylko mnie rażą pewne sprawy na tym portalu ja zaprotestowałem raz za co szybko odpowiedziano atakiem, potem drugi raz za co też oberwałem (świadomi i z premedytacją) a w ten wekend był trzeci protest co odbiło się wielkim echem oczywiście odwet też się pojawił ale już w mniejszym stopniu. Ale cóż jeśli wpadniesz między wrony musisz krakać tak jak i one no i wtedy jesteś trendi....
To jakieś pohamowanie w rozwoju, stanie w miejscu (takie średniowiecze jakby potem nie nastąpił romantyzm) nie dopuszczanie do nowych trendów.
To ze są tu grupy wzajemnego wsparcia nie da się ukryć ale czy da się to zwalczyć tego nie wiadomo.
Szkoda że twój protest w ten sposób wygląda.
Pozdrawiam
fotografia cyfrowa
wowa
fotografia cyfrowa
2009-01-26 20:26:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No, to paradne! Najpierw obraża się facet, który w wyniku działań "ty-mi-ja-ci" dostawał pierdyliony niezasłużonych punktów i takież rozdawał (zapewne pamiętasz szanowny etisie jak napisałem Ci, że nie będę oceniał Twoich zdjęć, bo się brzydzę bagienka pod nimi). A teraz przekręciarz i matacz przyłapany na szwindlu też się obraża i udaje "brata w niedoli" pokrzywdzonego przez tępy i krwiożerczy tłum. Zachowajcie choć resztki godności szanowni obrażalscy!
fotografia cyfrowa
ant_z
fotografia cyfrowa
2009-01-26 20:28:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
niesmaczne
fotografia cyfrowa
mooha
fotografia cyfrowa
2009-01-26 20:35:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
no- mówię jak to łatwo odwrócić kota ogonem- nam pozostaje się tylko śmiać :D
fotografia cyfrowa
arachiusz
fotografia cyfrowa
2009-01-26 21:01:07
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ło posta mi skasowali .....admin ma dyżur !!!
fotografia cyfrowa
PoulN
fotografia cyfrowa
2009-01-26 21:09:36
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Obiektywni to specyficzny mechanizm, tutejsze TWA i zależności stają się swego rodzaju wizytówką tego portalu, tym samym największe plusy galerii zamieniając w zlepkę minusów.
Spoełeczność, którą pamiętam zaraz po mojej rejestracji - tworzyli tutaj ludzie bezinteresowni w spotykanym na portalu rozumieniu i w szeroko pojęty sposób właśnie Obiektywni.
Niestety na dzień dzisiejszy pozostały tylko wspomnienia...

MZ szkoda zachodu i łez - świata się kijem nienawróci, podobnie jak mentalnoci przebywających obecnie tyutaj ludzi.
A na regulację z góry zupełnie nie ma co liczyć, wręcz przeciwnie.
Przerabiałem to też i ja.
fotografia cyfrowa
ant_z
fotografia cyfrowa
2009-01-26 21:13:41
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ano tak drzewiej bywało, PoulN ma racje, ale teraz nikt starych nie słucha, pośpiech panie, punkty i odwety. No i to TWA, ale co to teraz za TWA, kiedyś to były TWA ;)
fotografia cyfrowa
Majster
fotografia cyfrowa
2009-01-26 21:15:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No i tylu znakomitych fotografów, których z dnia na dzień jest coraz mniej...
fotografia cyfrowa
Bicki
fotografia cyfrowa
2009-01-26 21:27:23
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zieeew...

Etis nie trzymasz ciśnienia..
fotografia cyfrowa
Bicki
fotografia cyfrowa
2009-01-26 21:30:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Oj Pattom.... nie masz taktu... ;o)
fotografia cyfrowa
pattom
fotografia cyfrowa
2009-01-26 21:31:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ale mam psa i idę z nim na spacer :)
fotografia cyfrowa
joanna_ga
fotografia cyfrowa
2009-01-26 21:31:54
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dalibyście już spokój...
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2009-01-26 21:34:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jak trudno się czyta, gdy ktoś wkleja tekst do okienka komentarza ;)
fotografia cyfrowa
Bicki
fotografia cyfrowa
2009-01-26 21:34:34
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ja dopiero com wrócił :)

A co do lamentu etisa - cóż...gdzieś tam widzę ziarno prawdy.

Najważniejsze to robić swoje i się nie przejmować. A już na pewno nie opiniami z galerii internetowych. Jak ktoś tego nie potrafi, to jest cienki bolo.
fotografia cyfrowa
gregsk
fotografia cyfrowa
2009-01-26 22:27:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
1. za Bicki
2. "Kto mieczem wojuje, od miecza ginie" - tak mi się jakoś nasunęło
3. a tak poza tym ... zieeew
fotografia cyfrowa
corazon
fotografia cyfrowa
2009-01-26 22:56:07
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
to ja chyba też powinienem skasować foty, bądź co bądź to min ja byłem szpiegiem etisowego TWA...
fotografia cyfrowa
Bicki
fotografia cyfrowa
2009-01-27 00:04:53
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
@gregsk - w takim razie pkt nr 3 też powinien nazywać się "za Bicki"


A tak w ogóle, to zapraszam do 1 postu w Odmianie Rzeczownika, bo widzę że masz problemy :o)
fotografia cyfrowa
neojmx
fotografia cyfrowa
2009-01-27 00:29:46
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Na Kowno! :)))
fotografia cyfrowa
Majster
fotografia cyfrowa
2009-01-27 01:07:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Najpierw na Kraków ;D
fotografia cyfrowa
Strona 1 | 2
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa