fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
glamurek by nasi
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
marekmarian
fotografia cyfrowa
2009-01-27 15:53:39
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jako wielki niechętny do glamurka podrzucę:
http://www.konradjakubowski.com/ >> F MINOR
czyli o tym jak glamourek może być ciekawy dla 'niechętnych' :) (no i o 'nasi tam')
fotografia cyfrowa
LucaBrassi
fotografia cyfrowa
2009-01-27 15:59:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
no powiem ze bardzo sympatycznie to wyglada
fotografia cyfrowa
arachiusz
fotografia cyfrowa
2009-01-27 16:03:21
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
spoko, dla mnie bomba .........już widzę te komenty na OB że za CIEMNE ZA JASNE , KONTRAST ZA DUŻY ..........lepiej by kont tu gość nie zakładał :)))
fotografia cyfrowa
corazon
fotografia cyfrowa
2009-01-27 17:36:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Bosze, jak dla obiektywnych to pewnie same pstryki by były, ile prześwietleń, potargane włosy, ucięte głowy , bałagan w kadrze, bałagan w tle, a fuj...:-)
fotografia cyfrowa
marekmarian
fotografia cyfrowa
2009-01-27 17:58:58
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
poza OB też jest świat... :)
fotografia cyfrowa
FLOGISTON
fotografia cyfrowa
2009-01-27 18:39:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Re marekmarian - Na szczęście! Ale są tacy, którzy zatracili poczucie miejsca we Wszechświecie. Dla nich całym światem jest OB i komentarze- "tak się nie robi...", "za ciemne", "za jasne", "nie ostre", "za ostre"


Ufff... duszno tu...
fotografia cyfrowa
buddabar1
fotografia cyfrowa
2009-01-27 18:40:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
albo sztuczna głębia :)
fotografia cyfrowa
marekmarian
fotografia cyfrowa
2009-01-27 19:18:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
duszno nie jest, tylko trzeba brać pod uwagę tylko dobre intencje otoczenia i robić swoje :) budda na przykład wkleja i wkleja te modelki w ten megabokeh z fotoszopa i coraz lepiej mu to idzie :) już nawet jest (w połowie) rozpoznawalny (żartuję oczywiście, budda wybacz :))
A na poważnie, zawsze cos sie nie podoba, mi też rok temu wiele sie wydawało. Niedawno na forum 'joanna_ga' mądrze napisała jakieś zdanie (podziękowania bodajże) z których łądnie wynikało, że jeśli ktoś chce moze sie nauczyć także czegoś o sobie i tego ze nie jest tym za kogo sie miał jak tu wkraczał, ale i jednocześnie rozwinąć się, zrobić duży krok do przodu, nieraz bardzo daleko. Widząc i rozumiejąc, zastanawiając sie nad obrazem i słowem, ale w odpowiednich proporcjach.
Po to miedzy innymi warto zerkać ogólnie na sieć i ruchy w niej a nie tylko na wojenki na OB.
fotografia cyfrowa
FLOGISTON
fotografia cyfrowa
2009-01-27 19:50:02
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Racja, racja- ale jak kiedyś pisałem to jest forum fotografii amatorskiej, ale mądralińskich nie brakuje. Staż na tym forum nie oznacza doświadczenia w fotografowaniu czy też nabytej, wrodzonej lub wyuczonej wrażliwości estetycznej.

Niestety do znudzenia powtarzane są pouczenia rodem z niedzielnych warsztatów lub innych podręczników dla samouków. I proszę mnie nie przekonywać, że byle kwiatuszek, robaczek czy landszafcik starego bywalca nie dostaje na wejściu 4- no bo jakże się tu narazić takiemu artyście jak: a...., b......., c......, d.....,
fotografia cyfrowa
emet_b
fotografia cyfrowa
2009-01-27 20:03:26
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
świetne są
fotografia cyfrowa
Vixen
fotografia cyfrowa
2009-02-07 17:20:46
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a ja tu ostatnio zaglądam bardzo niechętnie a jak już zerknę i coś wstawię to i tak przegrywam z zalewem...tu niecenzuralne słowo... nad którym społecznośc OB rozpływa się piejąc w zachwytach...tak więc może nie jest duszno ale na pewno nie obiektywnie ;)
ale z drugiej strony wszędzie jest podobne tyle że nie wszędzie galeria stacza się ruchem jednostajnie przyspieszonym w kopalnię totalnych pstryków :(
i nie wszędzie wysłuchuje się tylu "mądrych" rad "doświadczonych" amatorów , hehehe ;)

marekmarian podziwiam za cierpliwośc i dystans , mnie go już dawno zabrakło ...
fotografia cyfrowa
marekmarian
fotografia cyfrowa
2009-02-07 18:28:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Vixen, ja jestem niepoprawnym optymistą :) zawsze wierzę w sens. I niestety ale mam siebie za takiego amatora, ktoremu się dużo wydaje :) A społeczność tutaj? jest jak każda inna... i nie ma większego związku z naszym życiem, czasem jednak ma ciekawe spostrzeżenia i warto z nich korzystać, rozmawiać... ale to oftopic...
fotografia cyfrowa
jevel
fotografia cyfrowa
2009-02-07 20:32:40
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a to nie jest Konrad z ML studio Szczecin? kojarze po modelkach, ... tak czy siak ja jestem zachwycona
fotografia cyfrowa
marekmarian
fotografia cyfrowa
2009-02-07 23:13:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nie mam pojecia, ale na pewno fotki trzaskane daleeeeko od szczecina:) zreszta tam chyba jest blog z swiezymi sprawami z daleka wiec jesli to tenże Konrad to raczej zamienil szczecin na cos innego... Może slusznie. miło to robi i powinno sie przyjac jesli sie przepcha...
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa