fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Monitor Eizo S2231W ?
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Hugo
fotografia cyfrowa
2009-02-21 18:22:05
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Chce kupic nowy monitor czyli Eizo S2231W. Komp ma niestety 6 lat, ale do moich potrzeb ( internet, fotografia ) zupelnie wystarczy. Karte graficzna mam ATI Radeon 9000 i tutaj zaczyna sie problem . Niewiem czy wycisne z tej karty maksymalne mozliwosci tego monitora ? Do tej pory uzywam IIYAME VISION MASTER 920 ( CRT ) ale jakosc zdjec na tym monitorze mnie nie przekonuje. Bede wdzieczny za pomocne informacje.
fotografia cyfrowa
shemo
fotografia cyfrowa
2009-02-23 00:30:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jesli karta ma cyfrowe wyjście dvi i to nie powinno być problemów.

do pełni szczęscia potrzeba tylko dobrego kalibratora, ale i bez tego monitor "daje rade" :)
(na analogowym złączu w zasadzie też źle nie jest... )

fotografia cyfrowa
sucharek
fotografia cyfrowa
2009-02-23 09:44:31
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
hej,

mam monitor wspomniany przez Ciebie i uzywam go z laptopem amilo pa 1510 z karta graficzna ati radeon express 1100. Dziala bez problemu aczkolwiek na wysciu D-SUB (15 dziurek).

Co do twojej katry graficznej to sprawdz na tej stronie http://ati.amd.com/products/MobilityRadeon9000/index.html czy ta karta wspiera rozdzielczosc 1600x1050. Jesli tak i masz wyscje D-SUB lub cyfrowe to powinno zadzalac. Zanim zakupisz to sprawdz grafe bo to podstawa.

powodzenia
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa