fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Kraków
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
j_zuzia
fotografia cyfrowa
2009-03-02 08:46:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Witam interesuje mnie jakieś adresy dobrych sklepów w Krakowie, Tarnowie czy w Nowym Sączu?
W Krakowie znam dobry sklep na Sławkowskiej i na Bieżanowie - Saturn, MediaMark wiem gdzie są;)
Za wszelkie adresy z góry dziękuje.
fotografia cyfrowa
KLi
fotografia cyfrowa
2009-03-02 22:12:44
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
W Nowym Sączu to chyba jedynie "Żabkę" mógłbym polecić ;)

Mniemam, że chodzi o sklepy ze sprzętem foto?

Co tu doradzić... Chyba nic :/
Jakkolwiek w Sączu jest miejsce, gdzie można zrobić b. fajne wydruki.
Chyba tylko to mógłbym polecić + miejsce do szybkiego oprawiania i sklep turystyczny (sprzedawca doskonale zna się na tym, co sprzedaje, ale dobrym sprzedawcą to on nie jest ;)

Mogę wpisać, co i jak, jeśli jesteś zainteresowany.
fotografia cyfrowa
marekmarian
fotografia cyfrowa
2009-03-02 22:28:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Na pewno nie Canona na Sławkowskiej :) o ile pamietam i w nowszej od mojej - opinii znajomych - jeden z najdroższych w mieście :)
To zalezy też co jest kupowane... czy nowy kompakt czy jakis uzywany aparacik... czy dobry drogi sprzęt...
Drogi jest sklep na Studenckiej (Sigma) ale przyjazny i kilka razy poszli mi na rękę, jednak cenowo maja wiele spraw droższych niz np w sieci. Idzie z nimi rozmawiać. Dużo sprzętu, dużo rozeznania. Być może sprzedają taniej używany sprzęt (z wypożyczalni) Wiem że inne PRO-CENTRUM tak robiło.
Są jeszcze sklepy w Galeriach (FotoVideo czy Foto Tip) ale cen nie znam. Wiem że takowy sklepik w M1 miał rok temu dość tanie (nawet wobec cen na allegro) karty MS do Sony.
Kiedyś był na Basztowej nieduży Komis (parę bram za ASP), nieco klimatyczny na Tomasza. Troche bardzo starego sprzętu było w komisie na Zwierzynieckiej. Bardzo fajny komis był na Wiślnej ale nie wiem czy jeszcze tam jest.. sporo rzeczy mieli dobrej jakości (kupowałem tam sobie filtry), nie byli szczególnie tani ale mozna było sporo pogadać, popróbować.
Kilku ludzi na allegro ma znane dosc firemki w krakowie, jedna gdzies w okolicach kieleckiej ma sklep.
fotografia cyfrowa
j_zuzia
fotografia cyfrowa
2009-03-03 13:22:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dziękuje za wskazówki a zwłaszcza na PW pewnie zaglądnę wszędzie, i za wskazanie gdzie jest drogo bo myślałem ze to tylko takie moje odczucie chodząc po sklepach.
Pozdrawiam
ps. dla nie wiedzących - trudno pytać na portalu fotograficznym o sklepy spożywcze

fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa