fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Reklamowe przegięcie.
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Cez
fotografia cyfrowa
2009-04-09 08:43:46
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nie uważacie, że na Obiektywni.pl jest za dużo nachalnych reklam?
Nie mam płatnego konta więc można by mi zarzucić czepianie się lecz mimo to uważam, że umiar by się przydał. Ktoś kto chce po prostu obejrzeć fajne zdjęcia na pewno szybko się zniechęci do pozostania tutaj dłużej po stałym przesłanianiu zawartości przez reklamy.
Jeśli ma być TU troszkę ambitniej to niech będzie.
Pozdrawiam.
fotografia cyfrowa
fotofsu
fotografia cyfrowa
2009-04-09 08:51:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Cez, obiektywni muszą przynosić jakiś zysk,wyobrażasz sobie stacje tv bez reklam ??
fotografia cyfrowa
neojmx
fotografia cyfrowa
2009-04-09 09:08:05
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
J 8,1-11
Gdy nie przestawali Go pytać, wyprostował się i rzekł im: "Kto z was ma portal bez reklam, niech pierwszy rzuci w OB trojanem". :)))
fotografia cyfrowa
KrisBe
fotografia cyfrowa
2009-04-09 09:15:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zainstaluj sobie przeglądarkę Firefox plus wtyczki AdBlock Plus i Adblock Filterset.G Updater, pozbędziesz się wszystkich reklam nie tylko z OB. ale też z wszystkich innych stron, opcjonalnie możesz też zainstalować Redirect Remover usuwa z odnośników i obrazków przekierowania do innych stron (dzięki temu nie działają niektóre liczniki kliknięć), jednak o wiele przyśpiesza wczytywanie takich odnośników przenosząc nas od razu na wybraną stronę.
A jak chcesz mieć klikane linki to też Linkification, więcej o ciekawych wtyczkach pod tym adresem

http://www.searchengines.pl/index.php?showtopic=21801

fotografia cyfrowa
kaja_
fotografia cyfrowa
2009-04-09 09:16:11
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
neojmx:D!!
fotografia cyfrowa
szewczenkowa
fotografia cyfrowa
2009-04-09 09:32:31
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
sęk w tym, ze nawet jak adblockplus skutecznie wywala wszystkie reklamy - to i tak strona od pewnego czasu wolno się ładuje. a przecież kiedyś (rok, dwa temu) zdjęć więcej się pojawiało i szybciej wszystko chodziło.
fotografia cyfrowa
Majster
fotografia cyfrowa
2009-04-09 10:02:44
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ja dalej będę się trzymał wersji, że kompletnie nie wiem o co Wam chodzi :))))
fotografia cyfrowa
Lifter
fotografia cyfrowa
2009-04-09 10:06:34
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Bo reklamy sa be, komercja i wstyd. Sajty winny byc wylacznie dla satysfakcji ogladajacych, admini winni robic to spolecznie, w przerwach pomiedzy kopaniem rowow, z ktorych winni sie utrzymywac (naturalnie nie wolno im sprzedawac swoich fotek gdziekolwiek, gdyz to zabija Artyzm i Sztuke).
fotografia cyfrowa
jacko
fotografia cyfrowa
2009-04-09 10:19:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
do porzygu z tymi reklamami a zostanie na pewno jak jest ;)
fotografia cyfrowa
marekmarian
fotografia cyfrowa
2009-04-09 13:36:31
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ja jestem za reklamami, mogę dzięki temu bawić sie w zaglądanie na istniejący dość żwawy i ciekawy portal, a Wy ? są podobno inne ambitne portale bez reklam, może nawet bez płatnych kont, może nawet bogatsze w zbiory fotografii..... Więc póki jest jeszcze czas - doradzam szybką migrację, nim i tam walec rentowności narzędzia zmiecie radosną wiarę w komunę :) a potem na następny i następny i następny, jak ptaki uciekające przed kapitalistyczną burzą ;).....
jak ktoś nie rozumie, że wartość rynkowa tak powtarzalnego medium jak portal fotograficzny (nie tak łatwo sprzedać/doinwestować coś co sie mnoży co chwilę jak grzyby po deszczu) nie jest już analogiczna do chłonności rynku z czasów wejścia myspace to trudno jest przejść z pozycji usera na pozycję osoby rozumiejącej mechanizmy.... ja w sumie to się i tak dziwię że tak rozbujane siostry jak plfoto i ob wciaz się kręcą bez większego sprzedania sie (pozyskania paliwa)

Więc póki co proponuję dajmy jeszcze szanse 'dobrym macherom' by znaleźli rozwiązanie na ten problem. narzekajmy ale twórczo, rzeczowo i niespazmatycznie :)
fotografia cyfrowa
jpk
fotografia cyfrowa
2009-04-09 14:28:21
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Cez, pijesz piwo?
fotografia cyfrowa
yrb
fotografia cyfrowa
2009-04-10 00:30:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nic za darmo... przecież jest wybór - płaci user albo reklamodawca. Sam portal, pomijając jego tematykę to przecież normalny projekt mieszczący się w kanonach branży IT. Jeszcze nie słyszałem, żeby jakikolwiek programista robił coś za darmo. Nawet sam Richard Stallman musi przecież za coś kupić chleb.
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa