fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
[SPRZEDAM] Tamron 90 mm f/2.8 SP Di Makro
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
bones1993
fotografia cyfrowa
2009-04-18 09:34:11
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Witam!
Mam do sprzedania znakomity obiektyw Tamron 90 mm f/2.8 SP Di Makro.Obiektyw jest NOWY,dostałem go w prezencie,nigdy nie był używany.Do obiektywu dodaję dwa filtry warte około 320zł,również nowiutkie.Są to filtry Hoya.Pierwszy z nich to filtr polaryzacyjny kołowy 55 mm HMC Super,a drugi to filtr połówkowy tabakowy.Oczywiście w skład zestawu wchodzi również wszystko to,co oferuje producent,czyli osłona przeciwsłoneczna oraz funkcjonalny futerał.
Zamieszczę jeszcze krótki opis obiektywu:
Obiektyw tele 90 mm idealnie nadaje się do wykonywania zdjęć makro. A to dzięki bardzo dobrej skali odwzorowania 1:1 oraz minimalnej odległości ogniskowania 29 cm. Zbudowany jest z 10 elementów w 9 grupach.
Jest to szkło przeznaczone dla profesjonalistów. Symbol SP oznacza najwyższą jakość komponentów i wykonania.
Cena jaka mnie interesuje to 1800zł.Możliwa jest oczywiście niewielka negocjacja :) Cały zestaw wart jest około 2000zł !
Wszystkie pytania proszę kierować na mail: bones1993@onet.eu
Pozdrawiam Bartosz P.
fotografia cyfrowa
bones1993
fotografia cyfrowa
2009-04-18 09:37:30
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
MOCOWANIE CANON
fotografia cyfrowa
fotokotz
fotografia cyfrowa
2009-04-18 20:13:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Moge tylko powiec, ze go mialem ( Slawny Tamron 90 mm )
Ostry jak brzytwa !
fotografia cyfrowa
marekmarian
fotografia cyfrowa
2009-04-18 20:32:51
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
hm... moze być trudno, dla ludzi którzy np. kupuja sprzet na firmę będąc w tej samej cenie:
http://www.nokaut.pl/obiektywy/tamron-90-mm-f-2-8-sp-di-makro.html
....pozwoli odliczyc jakies 800pln kosztów (vat + doch), może warto kusić niższą ceną ? jest na niego możliwość FVat ?
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa