fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Koniec prac
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
vodek4791
fotografia cyfrowa
2009-05-04 21:53:44
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Joanna, zawsze mozna wkleic uzasadnienie urzedowe:P
fotografia cyfrowa
Rafi083
fotografia cyfrowa
2009-05-04 22:05:44
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No właśnie... Tego nei wymoderują takich mądrych słów :D
fotografia cyfrowa
joanna_ga
fotografia cyfrowa
2009-05-04 22:25:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Wymoderowują :-P
fotografia cyfrowa
j_zuzia
fotografia cyfrowa
2009-05-04 22:50:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zmieniła się kolejność komentarzy ale nie wszędzie i sie zwyczajnie gubię
fotografia cyfrowa
admin
fotografia cyfrowa
2009-05-05 08:50:30
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nad tym jeszcze pracujemy, więc proszę o chwilę cierpliwości.
fotografia cyfrowa
Mana
fotografia cyfrowa
2009-05-05 10:12:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
W kwestii formalnej.

1. Zaważyłam że po dodaniu oceny 4 na moim koncie nie przybyło punktów. Dla mnie to akurat bez znaczenia bo nie mam problemu z limitami kilobajtów na zdjęcia ani nie zbieram do 200 ;-) ale dla kogoś może to być istotne więc tak z reporterskiego obowiązku postanowiłam ten fakt odnotować :-)

2. Jakiś czas temu (chyba w marcu) mieliśmy konkurs "konstruktywnie o fotografii". Nie wiem czy to że nie widzę wyników dowodzi tego że jak to kiedyś pisał Łysiak... "brunetki to tylko ciemnowłose blondynki" ;-) czy może wynika to z "remontu" na OB?... Piszę tutaj bo to ostatnio chyba najlepszy kanał komunikacji z Adminem... którego przy okazji pozdrawiam i przyłączam się do podziękowań za trud włożony w usprawnienie pracy portalu :-)
fotografia cyfrowa
admin
fotografia cyfrowa
2009-05-05 10:22:34
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
To może od końca:

http://www.obiektywni.pl/konkursy/2-zwyciezcy.php

W razie gdyby punkty się nie pojawiły do 24h, proszę o kontakt przez PW.
fotografia cyfrowa
Mana
fotografia cyfrowa
2009-05-05 10:37:46
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
To może od początku...
czyli jednak JEZDEM BLONDYNKOM bo dalej nie kumam... jakie zwycięskie zdjęcia skoro oceniane były krytyki?!
a jak przeglądałam różne krytyki z czasu trwania konkursu to też żadnej wzmianki o wynikach nie zauważyłam :-(

a napis "Zwycięzcy losowania w�ród głosuj�cych" nie jest aktywnym linkiem więc dalej wiem że nic nie wiem ;-)

Może ktoś inny widzi cuś czego ja nie widzę?... :-D

Co do punktów - dla mnie to bez znaczenia więc nie będę zawracać głowy na priv - chciałam tylko zgłosić sprawę uwadze administracji - bo może to nie jest przypadek odosobniony.
fotografia cyfrowa
Rafi083
fotografia cyfrowa
2009-05-05 20:27:39
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a Ja w ogol;e nic nie rozumiem co piszesz.. I o co choidzi z tym konkursem.. ;/////
fotografia cyfrowa
Rafi083
fotografia cyfrowa
2009-05-05 20:33:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Bo to jakiś wałek jest mz ;) Mana ja myśle a raczej mam nadzieę Twoj zmysł reporterski nie pozwoli nam zyc w niewiedzy.. :))
fotografia cyfrowa
Mana
fotografia cyfrowa
2009-05-06 08:15:58
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jakiś czas temu mieliśmy na OB nietypowy konkurs. Tym razem miały być oceniane nie zdjęcia lecz krytyki. Poza tym wśród osób oceniających krytyki miały być rozlosowane nagrody. Spodobała mi się idea konkursu. Jedną z rzeczy które mnie przyciągnęły na OB są właśnie konstruktywne krytyki - uważam że są dla autora bardziej cenne niż punkciki - można się z nich wiele nauczyć. Poza tym uczymy się nie tylko czytając ale również - a może przede wszystkim - pisząc. To zmusza do zatrzymania się, przemyślenia, przeanalizowania zdjęcia. Poza tym dzięki krytykom często rozwija się ciekawa dyskusja na temat pracy - mamy szansę poznać różne spojrzenia na tę samą pracę.

Z powyższych powodów konkurs bardzo mnie zainteresował. No i czekałam na wyniki... No i się nie doczekałam. Myślałam że się nie ukazały z powodu prac nad usprawnieniem portalu (właśnie dlatego napisałam o tym w tym wątku). Wczoraj przy okazji zasygnalizowania faktu nie pojawiających się punktów postanowiłam o to spytać. Tyle że dalej nic nie wiem bo z linku który przesłał mi admin nic nie wynika... dalej nie widzę wyników konkursu - no chyba że ktoś widzi coś czego ja nie widzę?

Rafi... dość jasno napisałam o co mi biega i czego nie kuma "blondynka"? ;-)

a link do konkursu tutaj:

http://www.obiektywni.pl/konkursy/2-index.php
fotografia cyfrowa
Afropolak
fotografia cyfrowa
2009-05-06 08:35:51
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Link wczoraj przebadałem i .... nic tam nie znalazłem. Co gorsze nie wiedziałem nawet o konkursie a krytyk ze mnie wybitny ;o)
Myślę że fabuła była następująca : Był konkurs, były wyniki ale potem ktoś zaskoczył że słowo się rzekło o nagrodach, więc sprawę zatuszowano :-)

Tak na serio to bardzo jestem ciekaw co i jak. Pozostaje nam sprawdzać ów link periodycznie i mieć nadzieje.
fotografia cyfrowa
Afropolak
fotografia cyfrowa
2009-05-06 08:38:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
O i czegoś się dowiedziałem - konkurs trwał w lutym i marcu 2007 r. Mana wykazałaś się nie lada cierpliwością, czekając na wyniki 2 lata :-)
fotografia cyfrowa
Adrian Manowski
fotografia cyfrowa
2009-05-06 08:43:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
o ja pie...
JEDNAK ZE MNIE BLONDYNKA!!!

No normalnie masaż brzucha mi zrobiłeś... ŚMIECHEM!

Swoją drogą... jak ten czas szybko leci... :-D :-D

P.S. może jakiś nowy konkurs - jak dla mnie może być nawet bez nagród... albo na przykład.... nagrodą może być sesja z Afro...

To ja pierwsza staruję! :-D :-D
fotografia cyfrowa
Afropolak
fotografia cyfrowa
2009-05-06 08:45:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Co do nagrody : Ja robię , czy jestem robiony ;-)
fotografia cyfrowa
Adrian Manowski
fotografia cyfrowa
2009-05-06 08:50:46
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ROBISZ OCZYWIŚCIE!
Robiony jest zwycięzca konkursu... ;-)
fotografia cyfrowa
Mana
fotografia cyfrowa
2009-05-06 08:53:05
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
hahahaha... podpisuję się pod wszystkim co napisał nobody... następny co mi myśli podsłuchuje?... No normalnie strrrrach się bać!
fotografia cyfrowa
Mana
fotografia cyfrowa
2009-05-06 08:55:41
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
chciałam napisać ze startuję pierwsza ale jak widać będę musiała zadowolić się drugą pozycją startową :-(

A admina przepraszam oficjalnie za zamieszanie.... swoją drogą było umieścić tabliczkę przy wejściu na forum
"Uprzejmie prosi się o nie zadawanie głupich pytań" ;-)

fotografia cyfrowa
Afropolak
fotografia cyfrowa
2009-05-06 08:56:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No dobra ! że tak się wyrażę : wchodzę w to :-) Sesja obejmuje body-painting + bondage + klimaty ze zdjęć panzer44 nie zapominając o kolorach od Many.
fotografia cyfrowa
Mana
fotografia cyfrowa
2009-05-06 08:59:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ale pamiętaj że kolory Ty tworzysz.... ja startuję na modelkę... ja się nie wysilam ;-)
fotografia cyfrowa
Mana
fotografia cyfrowa
2009-05-06 09:00:58
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a jeszcze tak na chwilkę serio...
nawet jak konkurs okazał się być prehistoryczny - chętnie poczytałabym zwycięskie krytyki - co za różnica kiedy były pisane - temat i tak mnie interesuje...
fotografia cyfrowa
Zimbabwe
fotografia cyfrowa
2009-05-06 10:31:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Mana nie daje za wygraną!! :)
fotografia cyfrowa
Mana
fotografia cyfrowa
2009-05-06 10:49:02
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
sama nie dam rady... jam tylko słaba niewiasta jest... do tego okazuje się że... blondynka hahaha :-(
Wsparcia potrzebuję, wsparcia! Inaczej mówiąc... posiłków! ;-)

P.S. Ale zaproszeń na kolację nie przyjmuję! :-D
fotografia cyfrowa
Afropolak
fotografia cyfrowa
2009-05-06 11:07:02
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A obiad ?
fotografia cyfrowa
Zimbabwe
fotografia cyfrowa
2009-05-06 11:13:54
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Mana - powiedz od razu komu trzeba dać po ryuju w obronie Twojej czci i krytyk ;)
fotografia cyfrowa
1 | Strona 2 | 3 | 4 | 5
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa