fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Plener Tarnowskie Góry
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
arturdy
fotografia cyfrowa
2009-05-06 14:04:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Mam wyjątkową przyjamność zaprosić wszystkich zainteresowanych na plener, który organizuję w dniach 10-12.07.2009 w Tarnowskich Górach. Prócz "typowych" miejsko-architektoniczno-landszaftowo-przyrodniczych atrakcji przewidywana jest w ramach pleneru ok. 5-6 godzinna sesja w wyrobiskach podziemnych Kopalni Zabytkowej w Tarnowskich Górach.

Zainteresowane osoby proszę o kontakt mailowy: arturdy@gmail.com lub GG 1881342 (można pisać nawet gdy niedostępny) - odwrotnie prześlę program pleneru wraz z szacunowymi kosztami udziału.

Pozdrawiam serdecznie zapraszając!
Artur Dybowski
fotografia cyfrowa
Wroclavska
fotografia cyfrowa
2009-05-12 16:29:18
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
swietna sprawa, piekne miejsce. Ja niestety nie dama rady w tym terminie, ale jakby ktos organizował we Wrocławiu - chetnie:)
fotografia cyfrowa
malwinek
fotografia cyfrowa
2009-06-30 07:04:18
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Natrafiłem na tą propozycję i zaskoczony jestem wielce szybką odpowiedzią na moją emalię oraz całym programem i logistyką - brałem udział w wielu plenerkach i czegoś takiego jeszcze nie było - DUŻE BRAWA... !!!!! = Wszystko rozpisane punkt po punkcie - człek wie MW co go czeka....
Najgorszą wiadomością natomiast jest to że nie ma chętnych..... :(
Trochę szkoda ale nic to - napisałem już do SZANOWNEGO ORGANIZATORA czy istnieje możliwość zmiany planów i ograniczenia pleneru do kilku Osób - ciekawym co odpisze...

SERDECZNIE POZDRAWIAM

...i zachęcam potencjalnych WAHACZY bo myślę że W A R T O !!!
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa