fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Konto buddabar i grono szarych eminencji www.obiektywni.pl
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
MartaPlatek
fotografia cyfrowa
2009-05-27 11:18:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Przed chwilą zostało zablokowane konto buddabar, co jest dla mnie kolejną śmieszną gierką administracji tego portalu. Zablokowano je ponieważ Mordecai od jakiegoś czasu regularnie wpisuje złośliwe i osobiste przytyki pod fotami buddabar, którego w pełni usprawiedliwiam i popieram w jego reakcjach dotyczących grona, o którym za chwilę mowa nastąpi.
Do Mordecai - Marto dziwię się bardzo Twojemu postępowaniu bo uważam Cię za mądrą osobę i szanowałam Cię a ta zagrywka bardzo mnie rozczarowała Twoją osobą. Jak mniemam swoje trzy grosze dołożył tutaj również jpk - zazdrośnik i moderator tego śmiesznego portalu a także Twój kompan, który nie potrafi robic zdjęć.
Państwo sobie sami jesteście winni takimi zagrywkami, że ten portal zszedł na psy a cała internetowa śmietanka fotograficzna stąd odeszła na VOAL, który polecam. Jeśli sporadycznie ktoś coś opublikuje tutaj z tej śmietanki to jako anonim żeby sobie zrobić eksperyment dla rozrywki.

http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-410373.php

W zamian za to, Mordecai zrobiła odwet pod zdjęciem buddabar, po czym jego konto zostało zablokowane.

Możecie zablokowac i moje konto. Nie mam szacunku do tego portalu. I tak moje obecne, ostatnio opublikowane zdjęcie, które wisi w VOX DEI było z założenia ostatnim jakie tu publikuję w obecnej sytuacji. Żadnym zaszczytem to nie jest wisieć na pierwszej stronie ob czy też być polecana autorką. To tyle z mojej strony. Pławcie sie dalej w tym bagienku.
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2009-05-27 11:22:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
MartaPlatek (11:18:59) - zasmucasz mnie tym, że przed napisaniem tego tekstu nie zajrzałaś do moich komentarzy i ocen i że nie sprawdziłaś na własną rękę, że jestem konsekwentna i rzetelna w swoim ocenianiu i w żadnym razie nie posługuję się narzedziem odwetu.
fotografia cyfrowa
MartaPlatek
fotografia cyfrowa
2009-05-27 11:36:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Marto, obserwuję Wasze dyskusje od dłuzszego czasu, nie tylko na tym portalu i potrafię kojarzyć ze sobą fakty i aluzje jakie wplatasz w swoje komentarze. Naprawdę niepotrzebnie włączasz do swoich komenatrzy złośliwe teksty, które nie maja nic wspólnego ze zdjęciami, które komentujesz. Jesteś inteligentną kobietą i za to Cie szanuję ale czasami przeginasz. Nie podoba mi się to, że w swoich komentarzach komentujesz osobę fotografa. Oczywiście nie wprost ale obie wiemy co masz na myśli.
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2009-05-27 11:40:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
MartaPlatek (11:36:24) -

And Haman began to tell them of all the things wherein the king had honoured him; and he said: `All these things profit me nothing while I see Mordecai the Jew sitting in the gate.'
( G.K.Chesterton - The Wisdom of Father Brown)

a mów mi Mordechaj!
fotografia cyfrowa
MartaPlatek
fotografia cyfrowa
2009-05-27 11:52:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Przekaz od Buddabar: W związku z zablokowaniem mojego konta przez Mordecai odmówię wystawienia swoich fotografii w głównej auli Politechniki Warszawskiej, które wygrały w konkursach "Najlepszy portret", "Najlepszy kwadratowy kadr", sponsorowanym przez portal obiektywni.pl Stosowne pismo w tej sprawie dziś przekażę do Politechniki Warszawskiej.
fotografia cyfrowa
admin
fotografia cyfrowa
2009-05-27 12:01:48
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dyskusję uważam za zamkniętą
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa