fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Żegnamy złodzieja zdjęć i oszustkę 'Wilczka'
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
LucaBrassi
fotografia cyfrowa
2009-06-25 10:25:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
zover:)))
fotografia cyfrowa
zover
fotografia cyfrowa
2009-06-25 10:28:34
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
:)))
fotografia cyfrowa
Zimbabwe
fotografia cyfrowa
2009-06-25 10:44:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zover - dobry portret psychologiczny :)
fotografia cyfrowa
jabe
fotografia cyfrowa
2009-06-25 11:26:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Odeszła ... Tyle miałem JEJ do powiedzenia. Ale nie mogłem, byłem zbanowany. Łączę się w żalu z tymi , którzy szli w JEJ orszaku i nie widzieli, że król jest nagi.
fotografia cyfrowa
.......
fotografia cyfrowa
2009-06-25 11:46:07
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
...no to nieźle się narobiło. Tak się zakręciłem że zaczynam wątpić czy ja to ja. Siwy dym!
Zover: naprawdę dobry ten portret. Ale można było przecież o wiele prościej: ja (czyli Ty) to Wilczka i kropka.:-DDD (aaaaale byśmy się wyżyli.:-DDD).
Zimba:popieram inicjatywę nicku bez nicku. Wystarczy że wypowiadając co niektóre łamie sobie język.:-DDD

Miałem okazje zagłębić się w temat opcji uniemożliwienia kopiowania prac. Z tego co wiem to na dzień dzisiejszy niema absolutnie ŻADNEJ stuprocentowej metody.

...i tak całkiem na marginesie słówko do HotelCostes: PRIV to znaczy prywatna wiadomość, nie dla publiczności - obojętnie od kogo i na jaki temat. Teraz tylko czekać kiedy opublikujesz ten mój miłosny do Ciebie. Toż przecież pani blex gdy przeczyta to powiesi mnie za ja..... :-DDD
fotografia cyfrowa
Afropolak
fotografia cyfrowa
2009-06-26 08:40:40
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ale się narobiło, zaglądam w środku delegacji, przeglądam co tam piszczy w trawie, a tu Bach, Ciach, sru tu tu!
Trochę się zaskoczyłem bo lubiłem Wilczkę. Ostatnie "jej" zdjęcia były naprawdę dobre, naiwnie wierzyłem że taki przypływ mocy fotograficznych jest możliwy.
Nie w głowie mi było sprawdzać exify i takie tam. Przechodzę przez życie z domniemaniem niewinności u innych.

Ale numer.

Jak to mówią , kłamstwo ma krótkie nóżki i daleko nie ucieknie, tutaj akurat pomykało na szczudłach i to szybko.

Ale numer, muszę ochłonąć, czuje się taki zbrukany...
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2009-06-28 00:50:39
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
hyhyhy

a to się porobiło!
a wydawała się inteligentna przynajmniej w dolnej strefie stanów średnich
:o
fotografia cyfrowa
1 | 2 | 3 | Strona 4
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa