fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Naprawa POLAROID Sprintscan 4000
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Jasiupilnik
fotografia cyfrowa
2009-07-08 09:56:02
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Czy ktos wie gdzie mogę naprawić Polaroida Sprintscan 4000 ? Dzialał , wymianiłem dysk i nagle przestał , instalacja nowego oprogramowania , nowego systemu - nic . Wielokrotnie próby instalacji... i ciagle nic . Nie wykrywa urządzenia , choć sam komputer wykrywa jego obecność, sam skaner wykonuje typowe przeciagnięcie magazynka.. a potem pokazuje sie komunikat ,że nie wykryto żadnego skanera lub jest zle podłoączony....
Nie chciałbym powierzać skanera komuś kto ,,zobaczy czy sie uda ,,... a takich jest trochę w serwisach zwykłych aparatów foto....
Może ktoś miał podobny problem z tym skanerem ?
Znalazłem forum brytyjskie ... ale porady tam zawarte doprowadziły mnie do tego co juz sam zrobiłem... czyli do niczego.
fotografia cyfrowa
bartf
fotografia cyfrowa
2009-07-08 17:24:30
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Może problem nie wynikł z powodu zmiany dysku, może faktycznie problem z połączeniem... sprawdzałeś kabel? Nie jest złamany/źle wsadzony w któreś gniazdo...? Nie posiadam tego skanera, ale są to sugestie raczej uniwersalne. Chociaż pewnie już to sprawdzałeś... :)
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa