fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
ZAGINĄŁ APARAT !!! - TRÓJMIASTO !!!
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Bicki
fotografia cyfrowa
2009-07-29 08:36:02
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dziś - 29 lipca 2009, w pociągu SKM nr 120 jadącym prawdopodobnie z Wejherowa do Gdańska, w Gdyni głównej ( o 7:45 ) pozostawiono aparat Canon 5D + obiektyw Canon 15mmfisheye w czarnej torbie Lowepro ( AW1 ).

Ktokolwiek miałby jakieś informacje na temat aparatu, bardzo proszę o kontakt telefoniczny 604 122 422 lub mailowy wierzbicki.marek@gmail.com. Dla znalazcy lub osoby która udzieli pomocnej informacji - nagroda pieniężna. Bardzo proszę o pomoc.

Gdyby ktoś widział wystawiony na sprzedaż aparat Canon 5D - można poprosić o oryginał zdjęcia z aparatu, body jest cyfrowo podpisane imieniem i nazwiskiem, łatwo można sprawdzić.
fotografia cyfrowa
EdytaBL
fotografia cyfrowa
2009-07-29 08:50:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
... no to wspolczuje ...
szczescie, ze glowy nie zapomniales ;-)
fotografia cyfrowa
Achaj
fotografia cyfrowa
2009-07-29 08:54:03
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
współczuje serdecznie i mam nadzieje że sprzęt się znajdzie... pzd
fotografia cyfrowa
DesireVivian
fotografia cyfrowa
2009-07-29 08:57:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
wspołczuje...oby zguba sie znalazła....pozdrawiam i trzymam kciuki:-)
fotografia cyfrowa
tegieer
fotografia cyfrowa
2009-07-29 09:15:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
o kurcze ale lipa... mam nadzieje, ze bedziesz mial farta i jakims cudem odzyskasz sprzet. pzdr
fotografia cyfrowa
Lifter
fotografia cyfrowa
2009-07-29 09:56:40
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Pare dni temu mialem sen, ze zostawilem cala torbe sprzetu w tramwaju, i to byl koszmarek, tak sen jak przebudzenie (4 rano, chyba z 3 minuty minelo zanim sie skapnalem, ze to sen, a bylem na siebie tak wsciekly ;[tzn. obudzilem sie z takim uczuciem] ze spac nie moglem do 6 rano. Brrr. A tobie sie to na jawie przydarzylo :/ Wspolczuje.

Tylko jak mogles zapomniec torby z aparatem?
fotografia cyfrowa
Andres
fotografia cyfrowa
2009-07-29 10:11:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Po południu podam numery seryjne obiektywu.
fotografia cyfrowa
ant_z
fotografia cyfrowa
2009-07-29 10:23:26
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
tak myślałem, że te zaginione 15mm to twoje Andresie, szkoda klamotów, współczuję chłopaki
fotografia cyfrowa
LucaBrassi
fotografia cyfrowa
2009-07-29 10:34:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
oj lipa na maxa. 3mam kciuki.
fotografia cyfrowa
Bicki
fotografia cyfrowa
2009-07-29 10:47:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Lifter...myślałem że głupszego tekstu niż Edyta się nie da napisać...

Równie dobrze możesz pytać jak to możliwe że ktoś zatłukł roczne dziecko na śmierć !
fotografia cyfrowa
Bicki
fotografia cyfrowa
2009-07-29 10:48:19
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
@ Panie i Panowie, dzięki, miejcie oczy i uszy otwarte..może wypłynie..
fotografia cyfrowa
mjasiewicz
fotografia cyfrowa
2009-07-29 10:54:05
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
wiem, że takie pytanie może wnerwić, ale cuda sie zdarzają.. Dzwoniłeś na pkp do biura rzeczy znalezionych?? Znajoma kiedys tak odzyskała sprzęt stracony w identycznych okolicznościach.. powodzenia
fotografia cyfrowa
EdytaBL
fotografia cyfrowa
2009-07-29 11:01:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
w takim razie nie wspolczuje .. skoro to bylo glupie ... a czyz enie mowi sie potocznie w jezyku polskim " nie zapomnij glowy " ... no coz ... zawsze mozesz miec nadzieje .
fotografia cyfrowa
piotrrodzoch
fotografia cyfrowa
2009-07-29 11:04:36
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ja jadąc kiedyś pkp miałem kurtkę, plecak i gitarę .... wysiadłem bez plecaka .... pobiegłem od razu do okienka i babka złapała łączność z konduktorem, przebadali pociąg w trakcie jazdy i plecak się znalazł. odebrałem go 2 dni później w Radomiu ... nie piszesz czy od razu zgłosiłeś to na pkp, ale to chyba oczywiste. ...

nie mniej jednak życzę powodzenia w poszukiwaniach, postaram się monitować allegro na bieżąco przez kilka tyg.

pozdro.
fotografia cyfrowa
Bicki
fotografia cyfrowa
2009-07-29 11:13:26
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zgłosiłem w 5 min po tym jak wysiadłem z pociągu.. sprawdzili go po przejechaniu 5 stacji, ale nic. Ogłosiłem gdzie się da, wywiesiłem ogłoszenia na słupach i czekam...

Edyta...naprawdę... :(
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2009-07-29 11:20:31
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Trzymam kciuki, a jako, że przeglądam sobie allegro czasami właśnie pod kątem 5D to jak coś zobaczę, dam znać.
fotografia cyfrowa
separatysta
fotografia cyfrowa
2009-07-29 11:30:53
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No to wszystko zależy od tego w jakie ręce trafił.
Świeża sprawa, więc realnie rzec biorąc mamy 50:50.
fotografia cyfrowa
separatysta
fotografia cyfrowa
2009-07-29 11:31:31
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
życzę odzysku
fotografia cyfrowa
wowa
fotografia cyfrowa
2009-07-29 12:10:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Oby wrócił! 3maj się!
fotografia cyfrowa
Bicki
fotografia cyfrowa
2009-07-29 12:13:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
dzięki
fotografia cyfrowa
Bramka
fotografia cyfrowa
2009-07-29 13:38:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Teraz tylko pytanie czy chodzi o kradziez czy zgube? Jak kradziez to trudno bedzie odzyskac, jak zguba to bym nie tracila jeszcze nadziei, bo uczciwi ludzie jeszcze sie zdarzaja ! Niemniej wspolczuje. Trzeba czaic na Allegro i innych portalach ogloszenia o sprzedazy.
fotografia cyfrowa
Bicki
fotografia cyfrowa
2009-07-29 13:40:51
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zguba - aparat zagubiłem jak ostatni łoś..zapomniałem podnieść z podłogi...
fotografia cyfrowa
Achaj
fotografia cyfrowa
2009-07-29 15:09:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Bicki.. w trójmieście z pewnością są lokalne rozgłośnie.. dzwoń chłopie niech ogłoszą.. chyba nie są nieczuli na takie sprawy..

rozumiem też jakie masz wyrzuty w stosunku do samego siebie.. może to co teraz napisze pozwoli ci nabrać nieco dystansu to tej przykrej sprawy..

kupiłem nikkora 85 f 1.8.. po trzech dniach!! wypadł mi z niezamkniętego plecaka.. miazga w środku.. trzy miesiące czekania na naprawę kilka stów w plecy..

kolega robił zdjęcia z mostu.. przepiął obiektywy, ten chwilowo niepotrzebny postawił na dość szerokiej poręczy, pech chciał że przez ten most przechodził podpity gość prowadzący rower.. lekkie pchnięcie w ramie.. niekontrolowany ruch łokciem.. i chlup.. nurt wartki.. woda brudna..

nasz kolega czarnobiałykwadrat.. vel roa.. niedawno prezentował bodaj tu zdjęcie czegoś co kiedyś było obiektywem ..

gość robił zdjęcia nad morzem.. najlepsza perspektywa wg niego była ta z kamienia w wodzie.. podwinął porcięta.. i brodząc wdrapał sie na kamień z którego wnet łupnął z plecakiem pełnym sprzętu do morza.. a że nie był to jakiś extra lowek.. jedynie filtry i karty nadawały się do ponownego użytku..


kolejny znajomy źle zapiął plecak.. oboma suwakami do góry - 5D wylatał z plecaka.. w serwisie canona z politowaniem pokiwali głowami.. i powiedzieli ze nie ma w sumie czego naprawiać..

takie rzeczy się zdarzają.. nie jesteś kimś wyjątkowym.. mam nadzieje że sprzęt się znajdzie.. a jeśli nie.. kupisz nowy.. może jak ten od rozbitego 5D, jego wersje mark II.. pozbierasz się z tego, okrzepniesz i za jakiś czas twoja przygoda będzie atrakcją opowiadaną na zlotach przy piwie.. i z roku na rok.. zawartość torby będzie sie rozszerzać.. i wyjdzie na to ze było w niej oprócz 5D kilka obiektywów z literką "L" i jakiś przypadkowy hasell ;)

:)
fotografia cyfrowa
Bicki
fotografia cyfrowa
2009-07-29 16:01:03
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dziękuję Achaj, trochę pokrzepiło..
fotografia cyfrowa
Lifter
fotografia cyfrowa
2009-07-29 16:09:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
bicki - rozumiem zdenerwowanie, i wiem ze jak sie czlowiek spieszy, to wszystko moze mu soe przydarzyc... ale po prostu bylem nieco zdziwiony, bo co jak co - sprzetu pilnuje jak oka w glowie... No ale wiem, wiem...
fotografia cyfrowa
Strona 1 | 2 | 3 | 4
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa