fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Zdjęcie tygodnia
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
admin
fotografia cyfrowa
2009-08-12 15:41:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zmieniliśmy z racji tego, że sprzęt się znalazł :-)

Obecne było oczko niżej
fotografia cyfrowa
separatysta
fotografia cyfrowa
2009-08-12 15:42:48
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
brawo :)
fotografia cyfrowa
wowa
fotografia cyfrowa
2009-08-12 15:48:48
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Hurrra! ;o)
fotografia cyfrowa
LucaBrassi
fotografia cyfrowa
2009-08-12 15:48:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
hehe
fotografia cyfrowa
mooha
fotografia cyfrowa
2009-08-12 15:55:32
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
który tam krzyczał, że jaki portal takie zdjęcie tygodnia?
i co?- "zatkało kakało" :P
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2009-08-12 16:02:03
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ale o co chodzi?
fotografia cyfrowa
separatysta
fotografia cyfrowa
2009-08-12 16:33:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Krzyczał ten, który jest jednym z użytkownikow "takiego portalu". A po co w "takiej sytuacji"?
fotografia cyfrowa
separatysta
fotografia cyfrowa
2009-08-12 16:34:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Svolken, chodzi o to, że kilka lat temu powstał pewien portal o wdzięcznej nazwie Obiektywni. "Taki portal".
Następnie...
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2009-08-12 16:38:29
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ok....już siedzę wygodnie i czekam na następne odcinki opowieści :)
fotografia cyfrowa
kris_wit
fotografia cyfrowa
2009-08-12 16:52:48
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
pozdrowionka mooha :)
fotografia cyfrowa
triodante
fotografia cyfrowa
2009-08-12 17:45:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
hmmm "władze" chciały pomóc w odnalezieniu sprzętu jak mniemam, podobnie jak polecający to zdjęcie. Trudno tutaj smęcić, że oto mieliśmy debilną fotkę tygodnia. Bardziej niesmaczne jest, że autor nie usunął tego czegoś po odnalezieniu się sprzętu. W sumie to nawet powinien być wdzięczny, że zdjęcie nie zostało wymoderowane na samym początku...
fotografia cyfrowa
Zimbabwe
fotografia cyfrowa
2009-08-12 18:27:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Cris - dorzuciłbym jeszcze kilka nicków do tej kolekcji
fotografia cyfrowa
separatysta
fotografia cyfrowa
2009-08-12 19:07:23
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Cris - Ty naprawdę sądzisz, że nam się tamte FT podobało? :)) To jest dopiero żałosne.
Żałosny był również Twój koment "...taki portal". To po kiego grzyba tu siedzisz?
A teraz sobie dalej wal piąstkami w biurko.
fotografia cyfrowa
kris_wit
fotografia cyfrowa
2009-08-12 19:28:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
sepa -siedzę tu dla fotografii,ale nie mam najmniejszych sentymentów do OB.Jak coś mi tu nie odpowiada to o tym mówię .I nikt nie ma prawa mi wtedy pisać tekstów w stylu "to po co tu siedzisz".Siedzę tu ,bo tak chcę i sorki ,ale nie widzę powodu ,by komukolwiek się tłumaczyć po co ,czemu i dlaczego.Ja też nikomu takich pytań nie zadaję.A co do mojego określenia "jaki portal ,taka fota tygodnia"to oczywiście napisałem to widząc tamto zdjęcie,bo czy na jakimkolwiek innym portalu przyszło by do głowy dać do foty tygodnia zdjęcie przedstawiające torbę na aparat??
pozdr.
fotografia cyfrowa
triodante
fotografia cyfrowa
2009-08-12 19:41:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Cris, bez urazy ale tutaj to trafiasz totalnie kulą w płot... niewymoderowanie tego zdjęcia przez administrację serwisu jest przejawem dobrej woli właśnie...
Czy ty na serio sądzisz, że patrzyli na to zdjęcie i byli przekonani o jego wartościach nazwijmy to umownie artystycznych? Po prostu okazali jakąś chęć pomocy, także ludzie polecający to zdjęcie w podobny sposób podchodzili do tematu... podejrzewam, że na większości innych portali mieli by w d... gościa i skwitowali go stwierdzeniem, że nie są słupem ogłoszeniowym...ewentualnie zaproponowali by mu wyświetlanie zdjęcia (może nawet migającego :-) w formie płatnej reklamy :-)))
nie do końca okej jest za to autor który nie usunął tego czegoś po odnalezieniu sprzętu...ale czy był tu od tego czasu nie wiem i nie chce mi się ryć w jego pf by to ewentualnie sprawdzić...
fotografia cyfrowa
separatysta
fotografia cyfrowa
2009-08-12 19:44:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Cris - mam prawo pisać "po co tu siedzisz".
A skoro nie widzisz powodu - to się nie tłumacz.
pzdr.
fotografia cyfrowa
kris_wit
fotografia cyfrowa
2009-08-12 20:10:23
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ale to wszystko dzieje się już na długo po fakcie.Bicki dawno aparat odzyskał .a ten happenning trwa nadal.Fota zostaje FT,bo nikt nie zadał sobie trudu sprawdzić,że jes już po ptokach.
To tyle i kończę z mojej strony dyskusję w tym temacie.
pozdr.
fotografia cyfrowa
separatysta
fotografia cyfrowa
2009-08-12 20:51:26
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Człowieku, Ty nic nie kumasz. FT wyskoczyło z automatu. Administracja zdjęła zdjęcie ręcznie i usadowiła w tym miejsce kolejne na tytuł ten zasługujące.
Happening trwa tylko w Twojej głowie. To, że ogłoszenie dalej wisi w PF Bickiego jest tylko i wyłącznie jego sprawą.
uwaga...
fotografia cyfrowa
fotofsu
fotografia cyfrowa
2009-08-12 21:25:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a wszystko przez to ze admini mieli trochę spóźniony zapłon,ale w koncu maja prawo bo sa wakacaje ;)
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2009-08-12 21:48:29
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Oni wakacje mają cały rok...hehehe :)
fotografia cyfrowa
.......
fotografia cyfrowa
2009-08-13 10:41:03
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Chyba nawet dziecku z przedszkola nie trzeba tłumaczyć że praca nie przedstawia żadnej wartości jako fotografia. Toż to chyba oczywiste. To że praca została FT to bardzo miły gest i akt zrozumienia ze strony administracji, ...i za to chciałbym jej w tym miejscu w swoim i autora imieniu podziękować! To że autor nie wycofał pracy po znalezieniu zguby jest dla mnie także bardzo zrozumiałe. Fotografia razem z tą gigantyczną ilością komentarzy jest dowodem jak życzliwa i pełna zrozumienia, tudzież wyrażająca chęć pomocy (w przeważającej mierze) jest wspólnota OBiektywnych. I przede wszystkim jest to OPOWIEŚĆ o ludzkiej uczciwości... W związku z czym powstrzymałbym się nieco z jadowitymi uwagami pod adresem redakcji i autora.:-(
fotografia cyfrowa
wowa
fotografia cyfrowa
2009-08-13 11:00:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
blexen -> dziecku z przedszkola - nie trzeba. Ale są tacy, którym trzeba. :o) Dołączam się do słów uznania dla administracji za zrozumienie i pomoc w niecodziennej, przykrej i trudnej sytuacji. Fotografiści wszystkich aparatów - łączcie się! Ale nie ze wszystkimi... ;o)
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2009-08-13 11:14:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
i oby prąd zawsze był pod ręką :)
fotografia cyfrowa
puszkaaa
fotografia cyfrowa
2009-08-13 11:38:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
wy jestescie bardzo zabaaawni. sapiecie sie do autora - tak na pewno po znalezieniu aparatu pierwsze co robi to idzie na obiektywnych i usuwa foto ;/ wybaczcie ale poinformowal redakcje. a jesli chodzi o zdjecie tygodnia to ja sie sapalem ale tylko dlatego ze uwazalem ze miejsce w Vox Populi jest wystarczajace ;d ale gratuluje znalezienia apratu i pozdrawiam wszystkich ;d i brawo obiektywni - NAJBARDZIEJ PRZYJAZNY PORTAL. nie liczac zaspamowanego forum ;d


btw.
nastpene zdjecie tygodnia chyba bedzia mialo najwiecej polecen w histori obiektywnych ( chodzi mi o oto poranne )
fotografia cyfrowa
Bicki
fotografia cyfrowa
2009-08-14 00:16:04
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Hej, to ja autor feralnego zdjęcia. Dzięki @blexen, bo wyjaśniłeś za mnie, dlaczego zdjęcia owego nie usunąłem.

Widzę że nie wszyscy kumają, że FT jest wybierana z automatu. O tym że aparat się odnalazł, informował stosowny happening który jest opublikowany. Ani jednego ani drugiego nie mam zamiaru usuwać, bo wierzcie sobie lub nie - te wszystkie komentarze wsparcia i otuchy mają dla mnie wartość, więc pozwólcie że sobie zostawię na pamiątkę. Nie pchałem się na FT, i nie miejcie do mnie pretensji, proszę.
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa