fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
praca w Trójmieście
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
tegieer
fotografia cyfrowa
2009-08-12 22:48:40
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
witam,

ten post umieszczam niejako grzecznościowo.
Osoba, z którą współpracuję poszukuje fotografa amatora, np. studenta, który posiada własny aparat cyfrowy (nie musi być pro, wypas i mieć ileśtamnaście megapikseli), która byłaby chętna wykonywać zdjęcia w weekendy (sobota i niedziela)(nie są to śluby).
Praca jest łatwa, lekka i przyjemna, nie jest wymagane jakieś szczególne doświadczenie czy megazdolności - adekwatnie do powyższego nie należy się spodziewać wynagrodzenia, jakie otrzymują zawodowi fotografowie.
Jeszcze raz - oferta nie jest kierowana do zawodowców. Jest to dobra opcja, dla hobbysty, amatora, który chciałby zarobić jakieś pieniążki na swoim hobby. Z drugiej strony, każdy zawodowiec od czegoś małego kiedyś zaczynał.
Zapytania i inne takie proszę kierować na PW, nie będę rozpisywał się na forum o szczegółach zlecenia.
Mogę mieć opóźniony czas reakcji i odpowiedzieć po dłuższym czasie - sezon, praca i takie tam :)
pzdr
fotografia cyfrowa
tegieer
fotografia cyfrowa
2010-03-09 15:59:29
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ponawiam wątek, bo znowu ktoś potrzebny, proszę pisać na priv.
fotografia cyfrowa
tegieer
fotografia cyfrowa
2010-03-11 08:40:54
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
up, up
fotografia cyfrowa
tegieer
fotografia cyfrowa
2010-07-21 12:53:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ponawiam ogłoszenie, może być nawet tylko na wakacje, proszę do mnie nie pisać, ponieważ ostatnio nie mam czasu siedzieć na ob, tylko dzwonić bezpośrednio do p. Pauliny 790-769-519. pzdr
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa