fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
CRT FLATRON F900B 19" 85 Hz - problem z geometrią
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
neojmx
fotografia cyfrowa
2009-09-05 09:50:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
CRT FLATRON F900B 19" 85 Hz przy 1024 x 768 - problem z geometrią.
Może ktoś ma taki badziew - potrzebuję wartości ustawień kształtu lub gdzie je można znaleźć.

Proszę o pomoc.
fotografia cyfrowa
Dj_AnT
fotografia cyfrowa
2009-09-05 09:57:53
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Szybciej i pewniej zrobisz to samemu za pomocą obrazu kontrolnego z nokia monitor test.
fotografia cyfrowa
neojmx
fotografia cyfrowa
2009-09-05 10:44:21
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dzięki za pomoc, @Dj_AnT, dobry program. :)
Sprawdzałem nim właśnie i moje obawy się potwierdziły - sprzęt ma fabrycznie wadliwą geometrię.
fotografia cyfrowa
triodante
fotografia cyfrowa
2009-09-05 10:54:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
spróbuj zmienić częstotliwość odświeżania na powiedzmy 75Hz, czasem pomaga, a efektu migotania jeszcze nie ma...oprócz tego warto pobawić się suwakami na samym monitorze...ogólnie nie jest to zły monitor, ale geometria w prawie żadnym nie jest idealna, tutaj lcd-ki mają sporą przewagę...niestety...
fotografia cyfrowa
neojmx
fotografia cyfrowa
2009-09-05 13:09:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nie, właśnie najlepiej jest na 85 Hz.
Ja piszę o geometrii monitora i wartościach kształtu w ustawieniach OSD, nie w panelu nVidia, bo tam mam wszystko oki.
We wszystkich monitorach, które miałem, nie było tego problemu, ten jest jakiś feralny.
Właściwie, to brakuje, tak jak ja to widzę, możliwości regulacji poziomej, bo na górze i dole robi mi się beczka, delikatna, bo to nawet mniejsze niż 1 stopień, ale w obrabianiu fot z architekturą muszę przesiadać się na moją starą 17-tkę.
Akurat o tym modelu, F900B-adziew czytałem i o geometrii jego nie piszą nigdzie dobrze.
fotografia cyfrowa
Taki1szyNick
fotografia cyfrowa
2009-09-05 13:21:35
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ja mam ten sam problem, mam dokładnie taki sam monitor, ciut to skorygowałem ale i tak nie jest za dobrze...
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa