fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Jak to wytłumaczyć??
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
ismena
fotografia cyfrowa
2009-11-03 11:55:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Może ktoś mi odpowie ...mogę dodać aktualnie 3 zdjęcia z tym ,że przestrzeni dostępnej przyznanej do tego na koncie mam 79kB jak mam to rozumieć...na jedno zdjęci jest to zdecydowanie za mało , wcześniej nie miałam tego rodzaju problemów ...od czego to zależy ...czy ktoś mi to wytłumaczy ...byłabym niezmiernie wdzięczna:)
fotografia cyfrowa
UBU
fotografia cyfrowa
2009-11-03 12:02:07
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
DO UBU ZGLOSIŁA SIE OSTATNIO PEWNA KOLEZANKA(UBU LUBI KOLEZANKI) MÓWIĄC IŻ SAMOCHÓD JAKIS SŁABY I ZE DODATKOWO SWIECI SIĘ TAKA CZERWONA LAMPKA
fotografia cyfrowa
Andres
fotografia cyfrowa
2009-11-03 12:02:26
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
komentować, komentować, komentować to przestrzeni na zdjęcia będzie przybywać....:))
A oprócz tego zamiast zadawać pytania na forum poszukac wpierw odpowiedzi w FAQ i w regulaminie.
fotografia cyfrowa
ismena
fotografia cyfrowa
2009-11-03 12:07:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Więc sorki ,że zapytałam tutaj się rozstrzyga tak istotne problemy ,że mój w rzeczy samej jest zbyt błahy na to miejsce .....
fotografia cyfrowa
Andres
fotografia cyfrowa
2009-11-03 12:32:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ale w FAQ masz wszystko wyjaśnione :))))
fotografia cyfrowa
gsowa
fotografia cyfrowa
2009-11-03 12:49:34
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
i co UBU odpowiedział?
fotografia cyfrowa
vilgefortz
fotografia cyfrowa
2009-11-03 12:54:36
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ismena za każdy komentarz (goła ocena nie wystarczy) dostajesz 2kb a za każdą krytykę 10 kb i w ten sposób zbierasz przestrzeń na wstawianie kolejnych zdjęć. Jeśli napiszesz przykładowo 100 komentarzy to dostaniesz 200 kb.
Też kiedyś o to pytałem bo nie wiedziałem, że przeczytam o tym w FAQ i ktoś życzliwy wyjaśnił mi to bez odsyłania do FAQ.
fotografia cyfrowa
UBU
fotografia cyfrowa
2009-11-03 12:55:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
UBU OCZYWIŚCIE POMÓGŁ KOLEZANCE..POSZEDŁ DO AUTOMOBILU I WYTŁUMACZYŁ JAK DZIAŁA HAMULEC RĘCZNY...I ŻE KIEDY DZIAŁA TO SIĘ ZAPALA LAMPKA...ACH JAK TA KOLEZANKA BYŁA ZASKOCZONA ZRYWNOŚCIĄ WOZU PO UBU-NAPRAWIE
fotografia cyfrowa
gsowa
fotografia cyfrowa
2009-11-03 12:57:23
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
z UBU niezły mechanik;)
fotografia cyfrowa
Zimbabwe
fotografia cyfrowa
2009-11-03 13:12:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Czy UBU-mechanik aby nie zmajstrował koleżance nic więcej?
fotografia cyfrowa
wowa
fotografia cyfrowa
2009-11-03 13:45:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ciekawe, czy UBU tak samo naprawia krany, gniazdka elektryczne, tostery, pralki i maszynki do mielenia mięsa...
fotografia cyfrowa
Andres
fotografia cyfrowa
2009-11-03 13:48:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
co więcej... ciekawe jak UBU naprawia skołatane nerwy? :)))
fotografia cyfrowa
UBU
fotografia cyfrowa
2009-11-03 14:02:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
UBU WIDZI , ŻE SPORO DO NAPRAWIENIA SIĘ NAZBIERAŁO..
POMIJAJĄC KRANY I INNE AKCESORIA DO MIELENIA...PRZEJDŹMY DO NERWÓW ANDRESA..
UBU MA OPATENTOWANĄ METODĘ NAPRAWY NERWÓW- W SKRÓCIE ; CZYNNOŚCI PODOBNE SA DO STROJENIA GITARY....
A ZATEM NAJPIERW WSZYSTKIE STRUNY POLUZOWAĆ..A POTEM KOLEJNO NACIAGAĆ WSŁUCHUJĄC SIĘ W BRZMIENIE..
fotografia cyfrowa
marconi
fotografia cyfrowa
2009-11-03 14:37:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ubu musi uważać bo jego język krzykliwy może się okazać ubusieczny
fotografia cyfrowa
UBU
fotografia cyfrowa
2009-11-03 14:47:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
GDYBY UBU NIE BYŁ USIECZONY BYĆ MOŻE OWA UWAGA MIAŁABY SENS.ALE CZYŻ KOTLET ZMIELONY MOZE OBAWIAĆ SIĘ MASZYNKI DO MIĘSA? CZY STATEK NA DNIE ZLĘKNIE SIĘ NAWAŁNICY? CZY W KOŃCU POTĘPIONY MOŻE DRŻEĆ PRZED BOSKĄ SPRAWIEDLIWOŚCIĄ?
UBU JAK SŁUSZNIE ZAUWAŻYŁ JAKIŚ JEGO POBRATYNIEC JEST BŁAZNEM, SKOROMACHĄ, MAŁPĄ.
Z 2 GIEJ STRONY JEDNAKOŻ POWIADANO NIEGDYŚ IŻ CZŁOWIEK DLA BOGA JEST TYM SAMYM CZYM MAŁPA DLA CZŁOWIEKA.
fotografia cyfrowa
ismena
fotografia cyfrowa
2009-11-03 17:45:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
vilgefortz dziękuje:) miło poczuć ,że ktoś tu jest na tyle miły by wyjaśnić .... fakt w FAQ jest wszystko teraz to wiem ....i tak naprawdę żałuje ,że o to zapytałam ... z życia wzięte najlepiej liczyć na samego siebie:))))...z wyjątkami rzecz jasna:)
fotografia cyfrowa
kris_wit
fotografia cyfrowa
2009-11-03 18:09:21
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zawsze myślałem,że forum na takich portalach ma służyć także pomocą tym ,którzy czegoś nie wiedzą,szukają pomocy w jakimś temacie.Jakie jest podejście niektórych userów do tego widac dobitnie choćby w tym temacie.Dziewczyna pyta o konkrenty problem i proszę zobaczyć ,w jaki to miły,"rzetelny" sposób uzyskuje odpowiedzi na zadane pytanie.Jedynie jedna osoba zechciała mądrze,prosto ,bez zadufania i dozy szyderstwa odpowiedzieć ismenie:)
fotografia cyfrowa
szamac
fotografia cyfrowa
2009-11-03 21:29:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
hm...jakos tez to zauwazylem, ale to nie tylko tu, wszedzie tak jest. wiec nie ma sie co dziwic. najlepsza odpowiedz widzialem w canon-board na pytanie o obiektywach do slubow....ktos powiedzial przejrzyj temat i podal link do 150 stron debaty, najgorsze ze tam zadnych konkretnych odpowiedzi nie mozna bylo sie doszukac, no moze kilka, reszta to bylo piprzenie.

pozdrawiam
fotografia cyfrowa
vodek4791
fotografia cyfrowa
2009-11-03 21:54:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
....bo niektorzy to chca zeby im na tacy wszystko podac, zero wkladu wlasnego, a potem pretensje do calego swiata...., jakiez to polskie....:P
fotografia cyfrowa
szamac
fotografia cyfrowa
2009-11-03 22:12:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
pamietaj ze nie kazdy wie dokladnie jak dzialaja fora, nie kazdego trzeba mierzyc wlasna miara. Ale juz nie o to chodzi. kiedys zadalem pytanie na canon-board " czy zestaw tamron 17-50 mm + canon 50mm f1,4 + flash 430ex i pare pierdol starczy by focic slub i co o tym sadza forumowicz" i co uzyskalem ? przeczytaj temat i podali mi link do tego 150 stronnicowego przekomarzania sie, oczywiscie rzeczytalem to i nic, troche o tamronie znalazlem i canonie ale odpowiedzi konkretnej niestety nie. tak samo patrz na post ktory tu na obiekywnych zalozylem i wczoraj sie pytalem o monitor samsunga.
fotografia cyfrowa
vilgefortz
fotografia cyfrowa
2009-11-03 22:46:54
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
vodek ? a gdzie sens i logika ?
fotografia cyfrowa
UBU
fotografia cyfrowa
2009-11-03 23:15:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
UBU TEZ ZAPYTA VODKA- NO GDZIE SENS I LOGIKA??
fotografia cyfrowa
separatysta
fotografia cyfrowa
2009-11-03 23:36:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Przy vodce - sensu i logiki brak...:/
fotografia cyfrowa
vodek4791
fotografia cyfrowa
2009-11-04 00:05:41
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ano wlasnie ;)
fotografia cyfrowa
vilgefortz
fotografia cyfrowa
2009-11-04 08:03:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
@separatysta - chyba "po" , u tych co sił własnych i umiaru nie znają.
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa