fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Male a wpienia
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Lifter
fotografia cyfrowa
2009-11-24 20:47:18
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Droga administracjo, czy NAPRAWDE nie moza zrobic CZEGOS w sprawie SENSOWNEGO powiadomienia forumowiczow o czasie kiedy bedzie mozna dorzucic fotki?

O co biega? Oto lopatologiczny przyklad

- wchodze na forum - dzis - o 20.10 i widze, ze nowe foty moge dorzucic o 20.36. Uch, 25 minut - uch, zrobilem herbatke, przejrzalem prase, wracam - 20.28. DObra, wytrwam te 8 minut. 20.35... 20.36... odswiezam.... data zmienia sie na 21.45. Dobrze, ze z dzisiejsza data, bo czasem nagle z np. 24.11 20.36 robi sie 25.11 18.45. :/

I w sumie na pierdolki zeszlo mi pare kwadransow zycia. A foty niewrzucone, swiat na tym wiele traci :)

Naprawde nie da rady, zeby od razu wyswietlalo PRAWIDLOWY termin?

Mala rzecz, a czasem mocno wk...

fotografia cyfrowa
joanna_ga
fotografia cyfrowa
2009-11-24 20:49:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Popieram, też mnie to wkurza czasem
fotografia cyfrowa
triodante
fotografia cyfrowa
2009-11-24 21:14:05
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
w ogóle chyba błędnie nalicza średnią ocen ogólnych konta :-)...razu pewnego przy jednej fotce wszystkie komentarze jakie dostałem były "bez oceny", było ich dość sporo...balansowałem wtedy na granicy średniej pozwalającej publikować 5 fotek tygodniowo (konto zwykłe)...i chyba oceny "brak oceny" zlicza jako 0, bo po tej focie mogłem już publikować 4, bo średnia ogólna spadła (mimo, iż na chłopski rozum nie powinna się zmienić)...oczywiście nie mam absolutnie żalu, czy jakiegoś poczucia niesprawiedliwości, fotki już dawno nie ma, ale portal jak się dogłębnie przyjrzeć od bugów wolny nie jest ;-)
fotografia cyfrowa
Lifter
fotografia cyfrowa
2009-11-24 21:25:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Bug jest z nami :D
fotografia cyfrowa
corazon
fotografia cyfrowa
2009-11-24 22:17:11
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Onegdaj o tym pisałem, bez echa jednak...
fotografia cyfrowa
KLi
fotografia cyfrowa
2009-11-25 02:28:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ale że portal śmiga o tej porze... Strasznie mnie to ostatnio wpieniało, a tu pozytywne zaskoczenie.
Ciekawe jak długo... ;)
fotografia cyfrowa
Tranceman
fotografia cyfrowa
2009-11-25 08:32:11
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Portal ma MNUSTWO bledow i wszystkie pozostaja bez odpowiedzi i jak mniemam nie zostana usuniete - ktos zaplacil za zrobienie strony a teraz nie chce doplacac za naprawe - proste a jednoczesnie zalosne !!
fotografia cyfrowa
marconi
fotografia cyfrowa
2009-11-25 08:36:05
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Skoro już marudzimy dodam swoje ;)

Dlaczego nie można sortować galerii według ilości poleceń.

Śmieszne to trochę bo skoro to polecenia są tym ważniejszym elementem w ocenie fotografii powinna istnieć możliwość sortowania według ich ilości. Zupełnie nie rozumiem natomiast możliwości sortowania galerii według ilości krytyk. To chyba jakość krytyk jest istotna a nie ich ilość.
fotografia cyfrowa
kilerus
fotografia cyfrowa
2009-11-25 10:44:34
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zgadzam się z powyższymi.

Już nie raz mnie zdenerwował ten zmieniający się czas i nieraz chciałem sobie posortować w zalezności od ilości poleceń.

Czasami też brakuje mi możliwości poszukania jakiś zdjęć z odpowiedniego obiektywu. To też by się dało zrobić.
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa