fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Dlaczego? Pytanie do Admina
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
neojmx
fotografia cyfrowa
2009-12-20 21:33:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zwracam się teraz do admina.
Dlaczego mój watek, identyczny jak ten kery został usunięty?
http://www.obiektywni.pl/forum/watek-164236-0.php#p210860
Co to znaczy, że kera może sobie lansować się, a ja nie?
Proszę w takim razie o usunięcie wątku @kery także.
fotografia cyfrowa
triodante
fotografia cyfrowa
2009-12-20 21:39:30
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
neo akurat pisałem posta, gdy usuwali...
brrrr
fotografia cyfrowa
asiencja
fotografia cyfrowa
2009-12-20 21:44:23
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
...a co z moim lansem ? ;]
fotografia cyfrowa
neojmx
fotografia cyfrowa
2009-12-20 21:45:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No ja właśnie tego nie rozumiem. Sprawy poważne są ignorowane, a wątki dla śmiechu, okazuje się, że są usuwane wg widzi mi się admina. Trochę to nie fair, bo skoro jeden może takie bzdurne wątki zakładać, to albo traktujemy to z przymrużeniem oka i się bawimy, albo wychodzi na to, że administracja tworzy, prawdopodobnie niechcący, równych i równiejszych.
Po co?
Proszę o więcej luzu, a zajęcie się z równym zaangażowaniem sprawami portalu tymi, które wymagają zdecydowanych działań.
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2009-12-20 22:15:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
neojmx - to jeszcze nie wiesz, że niektóre "rodzynki" toleruje się tylko dlatego, że nie wymyślono na nie lekarstwa? :)
fotografia cyfrowa
neojmx
fotografia cyfrowa
2009-12-20 22:23:21
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No tak, ale w tym szpitalu, to te "rodzynki" przejęły władzę i udają lekarzy, a lekarze pacjentów. :)))
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2009-12-20 22:25:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ci drudzy nie udają :)
fotografia cyfrowa
mooha
fotografia cyfrowa
2009-12-20 22:39:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
sprawiedliwości na tym portalu nie zaznasz :)

to już dawno lata jak chce..
fotografia cyfrowa
MAHNIXROLADA
fotografia cyfrowa
2009-12-20 22:43:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
kochani Admini, dlaczego skasowaliście wpisy Buddy pod moim PF ?????
nie prosiłam o to , zastanawia mnie fakt
ze admini szybko kasują wszystkie obraźliwe komenty Budy a inne zostawiają
jaki cel przyświeca tym środkom ( smrodkom)
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2009-12-20 22:46:18
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Gdyby oni to wiedzieli, to mielibyśmy raj. Błądzą na ślepo, więc i kule latają po płotach :)
fotografia cyfrowa
mooha
fotografia cyfrowa
2009-12-20 22:47:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ordnung must sein
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2009-12-20 23:12:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
MAHNIXROLADA (22:43:13) - niszczenie dowodów rzeczowych...
nie ma wpisów, nie ma winy, nie ma winnego
fotografia cyfrowa
neojmx
fotografia cyfrowa
2009-12-20 23:14:54
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Od pewnego czasu rzadko komentuję foty, rzadziej piszę na forum, bo kiedyś miałem na tydzień, wraz z innym userem, właśnie za żart, zablokowane konto. Admini nie zrozumieli, że nasze wypowiedzi nie miały niczego wspólnego ani z autorem, ani ze zdjęciem pod którym zażartowaliśmy sobie z jednym z userów.
Nikt nigdy mnie za to nie przeprosił, ale za to dostałem burę na pw, a wątki, w których wyjaśniałem całą sytuację, zostały, rzecz jasna, od razu skasowane.
Nie było to fair, zwłaszcza, że pomimo mojej i wspomnianego usera niewinności, napisałem przeprosiny, że być może wyraziliśmy się niejasno i prosimy o zrozumienie pomyłkowego złego odczytania naszych postów. Konta w końcu nam odblokowano, ale niesmak pozostał.
Mnie to się wydaje tak, że niektórzy z modów, najpierw klikają usuń lub zablokuj, a potem dopiero myślą i zastanawiają się, czy słusznie.
I o to proszę, żeby czasami dwa razy pomyśleć, niż np. usuwać dowody pomówień, wątki, które są pisane dla zabawy, tak jak ten mój, który nikomu nie szkodził.
Jak będziemy za bardzo poważni i nie będziemy mogli się czasami pośmiać choćby z naszych przywar, to się tu zrobi jak w sejmie.
A poza tym, to nawołuję o więcej dystansu do siebie, do portalu, który kiedyś był naprawdę sympatycznym miejscem w sieci.
Teraz, to nawet szkoda do kogoś coś napisać poza pw, bo nie wiadomo, czy nie wkroczy kapo.
Nie róbcie, proszę, z OB portalu koncentracyjnego.
A z drugiej strony, tam, gdzie trzeba faktycznie działać zdecydowanie, jest chowanie głowy w piasek i robienie głupich min do złej gry, a przecież userzy to widzą i - co gorsza - komentują tam, gdzie władza nie sięga i nie zagraża.
Piszę te słowa nie jako przeciwnik, ale właśnie dlatego, że lubię to miejsce i przykro mi patrzeć, jak zamienia się z jednej strony w obóz, a z drugiej w slamsy.
:(
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2009-12-20 23:19:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Myślenie admina? :D
fotografia cyfrowa
neojmx
fotografia cyfrowa
2009-12-20 23:30:07
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No, bo jak inaczej mogłem zrozumieć działanie, kiedy mnie i kolegę zablokowano za żart, a pod naszymi postami toczyły się "wojenki" osobiste znanych na OB mieszaczy, którzy na okrągło obrażali innych, pisali wulgarne i agresywne teksty? Ich wtedy nie zablokowano, a nawet nie usunięto ich wpisów, a nas, za żart i to nie skierowany do nikogo, skasowano.
Pomyślałem wtedy, że ktoś źle pomyślał, albo zrobił to po błędnej decyzji.
Mnie kilkakrotnie zdarzało się, że powiedziałem coś nie tak, ale za każdym razem, gdy mnie to dotyczyło i ktoś mi to wytknął, nie czekałem na kolejną reakcję, tylko z pokorą pisałem przeprosiny. I nic się po nich nie stało, nie dostałem ani wysypki, ani trądu, głowę mam na karku nadal.
Każdy może i ma prawo popełnić błąd, ale należy dać mu szansę, aby mógl przeprosić, lub jeśli się da, to go naprawić.
fotografia cyfrowa
zover
fotografia cyfrowa
2009-12-21 04:42:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
obiektywni to chyba jest galeria fotograficzna, jeszcze, a nie portal 'dla jaj', 'nasza klasa' jest pod innym adresem :)
fotografia cyfrowa
buddabar1
fotografia cyfrowa
2009-12-21 08:28:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
to nie admin usuwa posty tylko moderator. I najczęściej pośpiechu by admin tego nie przeczytał co niektórzy tu moderatorzy wyprawiają. Pamietam ten przypadek gdy kera pisał sam ze sobą czyli z kapitanem żbikiem a potem na zadanie pytania do kery zapomniał sie i odpowiedział mi jako kapitan żbik.
fotografia cyfrowa
neojmx
fotografia cyfrowa
2009-12-21 09:06:00
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Tyle, że mnie nie interesuje, kto jest kto, bo - jak dla mnie - to może być porucznik Borewicz lub jakiś inny Kojak, byle, to co robi, robił z głową.
@zover - właśnie w tym rzecz, że coraz częściej mam wątpliwości, czy jeszcze. :)
fotografia cyfrowa
t_staszczyk
fotografia cyfrowa
2009-12-21 15:17:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
@neojmx ty to potrafisz bić pianę.... jajka ogolić i do przedszkola... chłopie... poczytaj swoje farmazony....
fotografia cyfrowa
MartaPos
fotografia cyfrowa
2009-12-21 15:23:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
:))
fotografia cyfrowa
separatysta
fotografia cyfrowa
2009-12-21 15:49:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
"jajka ogolić i do przedszkola" - hehe
fotografia cyfrowa
neojmx
fotografia cyfrowa
2009-12-21 18:05:39
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
"poczytaj swoje farmazony...." - @staszczyk, ale ja wolę Twoje, bo Ty bardzo ciekawie piszesz. :)))
fotografia cyfrowa
neojmx
fotografia cyfrowa
2009-12-22 17:25:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No to, ponieważ nie doczekam się odpowiedzi na forum - tylko, prawdopodobnie, przyjdzie tradycyjne pw, żebym powstrzymał się od takich uwag - to życzę Administracji i Wszystkim Użytkownikom OB, zdrowych i spokojnych Świąt, i wielu wspaniałych wrażeń fotograficznych i niniejszym zamieniam wątek w świąteczny.
Na odpowiedzi zadanej w tytule już mi nie zależy, jej brak uznaję za odpowiedź i rozumiem.
Dlatego, jeśli Admini pozwolą, życzenia są równe dla Wszystkich, a Ci równiejsi przeczytają je sobie dwa razy i będzie w porzo. :)))
Hej, kolęda, kolęda. :)
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa