fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Edycja komentarza
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Tranceman
fotografia cyfrowa
2009-12-23 09:41:29
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jak znam zycie to nic nie zostanie z tym zrobione - zreszta jak ze wszystkimi problemami i bledami tutaj ale co tam...

Wkurza mnie niemoznosc edycji wlasnego komenta, czasem sie cos zle napisze, literowe zrobi itp i nie mozna w zaden sposob tego poprawic ;/ przydala by sie taka opcja
fotografia cyfrowa
kaja_
fotografia cyfrowa
2009-12-23 09:50:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
moim zdaniem bez sensu. jakby wynikneła dyskusja pod zdjęciem dotycząca Twojego komentarza to mógłbyś go potem zmienić i cała może ciekawa dyskusja zostałaby cpozbawiona sensu..
fotografia cyfrowa
kaja_
fotografia cyfrowa
2009-12-23 09:51:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
trzeba po prostu myśleć co się pisze:)
fotografia cyfrowa
wowa
fotografia cyfrowa
2009-12-23 09:55:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Oj, tak!!! :o)
fotografia cyfrowa
admin
fotografia cyfrowa
2009-12-23 10:06:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nie przewidujemy takiej możliwości, choćby z tego powodu, o którym wspomniała kaja_
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2009-12-23 10:15:40
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
kaja_ (09:50:16)
admin (10:06:43)

ten problem zostal skutecznie rozwiązany zarówno na nieodżałowanym fotoforum (RIP) jak i na aparaty.tradycyjne:
po prostu edycja komentarza pozostawia wyraźnie stempel czasowy (zapewniany przez serwis)
a do dobrych (I PRZESTRZEGANYCH!) obyczajów należy opisanie przyczyny edycji, jeśli by fakt edycji miał powodowac jakiekolwiek wątpliwości u dyskutantów
fotografia cyfrowa
neojmx
fotografia cyfrowa
2009-12-23 11:07:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nikomu nic by się nie stało, gdyby była edycja, ale jej brak też nie przeszkadza, a mylić się jest prawem człowieka. Jak ktoś, np. wali błędy na okrągło i mu się chce zaglądnąć do słownika, to edycja też mu nie pomoże. Jak ktoś ma chamski sposób komentowania, to i tak będzie to robił, a jak go sumienie ruszy i zechce przeprosić, to nie potrzebna jest mu edycja, tylko trochę kultury osobistej.
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2009-12-23 11:33:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Z drugiej strony jak się orta strzeli to później człowiek czyta 20 komentarzy na temat orta mimo, że mógłby go po prostu poprawić.
fotografia cyfrowa
Tranceman
fotografia cyfrowa
2009-12-23 12:28:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
kaja_ - tez prawda ;)
_M - mi raczej nie o orty chodzi - pisalem dzisiaj komenta "smialem sie z 5 min. perfekcyjnie i s humorem. Brawo . . . " przez przypadek zamiast Z nacisnalem S - nie moge tego teraz poprawic i wygladam jak dyslektyk czy jak to sie nazywa :) :)
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2009-12-23 13:11:00
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Tranceman, generalnie sytuacja podobna. O to właśnie chodzi. Przecież mógłby się pojawiać dopisek, kiedy post/komentarz był edytowany.
fotografia cyfrowa
.......
fotografia cyfrowa
2009-12-23 16:43:21
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Noooo, taka możliwość pisania i kasowania w dowolnej chwili, to by dopiero było coś dla np. BOHATERA wczorajszego/przedwczorajszego dnia.:-DDD
Jestem za pozostawieniem aktualnej opcji. Możliwość korzystania z ewentualnego stempla czasu mogłaby wprowadzić niemały galimatias/dezorientacje pozostałych w dyskusji pod danym zdjęciem... Kaja ma racje - trzeba myśleć nad tym co i jak się pisze.:-DDD
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2009-12-23 16:46:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
blexen (16:43:21) - totez BOHATER wylecial z serwisu aparaty.tradycyjne juz na trzeci dzien po zaistnieniu tamze ;)
fotografia cyfrowa
.......
fotografia cyfrowa
2009-12-23 18:09:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
@Mordecai: wiem, zauważyłem te porządki przedświąteczne przeprowadzone przez naszą kochaną Administracje.:-D Troszeczkę szkoda bo rzodkiewki z bananem nie zdążyły zyskać należytego rozgłosu.:-DDD Oczywiście życzę "koledze" Wesołych Świąt...


...Wszystkim OBiektywnym życzę Wesołych Świąt.
fotografia cyfrowa
neojmx
fotografia cyfrowa
2009-12-23 18:47:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
http://www.youtube.com/watch?v=IrjwS-0EX90
:)))
fotografia cyfrowa
Lifter
fotografia cyfrowa
2009-12-23 19:31:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Bez urazy ale tlumaczenie admina to usprawiedliwianie swej indolencji i braku chceci. Wystarczyloby by mozliwosc edycji byla powiedzmy 10 minut od momentu wyslania komentarza. Wszelkie babolki daloby sie usunac, a dobry flejm w 10 minut nie wybuchnie. Mozna by zreszta dozowac ten czas, np. dodajac kolejne 10 minut za kazde 10K punktow, czy zdjecie o sredniej ocen powyzej 4,0 (mozna by ustalic jakies sensowne kryteria) i byloby to forma motywacja. Bo jak sie chce, to sie da i sie wymysli. A jak sie nie chce, albo nie potrafi, to zawsze ladne usprawiedliwienie da sie znalezc. Zglaszalem sam (i nie tylko ja) irytujacy babolek z informacja kiedy mozna wrzucic fotke - i coz, tez sie nie da najwyrazniej, bo ani komentarza admina, ani zmian status quo. Khem.
fotografia cyfrowa
neojmx
fotografia cyfrowa
2009-12-23 20:45:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
@Lifter, a czego oczekiwałeś, że Prima Aprilis będzie przed Wigilią? :)))
Sorrki, ale ja już wolę tak jak jest, jakby miało być tak skomplikowanie, jak Ty to napisałeś. Poza tym, tego podbijania punktów to już starczy w peefach, jeszcze tylko brakuje wprowadzenia takiej chorej, jak jest, rywalizacji na forum i wtedy na pewno będzie spokój, bo ludzie graty pozabierają. :)
fotografia cyfrowa
.......
fotografia cyfrowa
2009-12-23 23:55:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
@Lifter: edycja oznacza nie tylko usunięcie "babolka" ale i możliwość zmiany sensu/charakteru wypowiedzi. Wyobraź sobie taką sytuacje: pani/pan x w odpowiedzi na negatywny odbiór swojej pracy pisze tekst typu "Wszyscy jesteście fotograficznym zerem". ...co z kolei odbija się ostrą/błyskawiczną reakcją WSZYSTKICH. Pani/pan x przed upływem 10-ciu minut dokonuje erraty zamieniając obciążające zdanie na np.: "Wesołych Świąt Wszystkim".:-DDD I? I WSZYSCY wychodzą na idiotów, bo pani/pan x nic przecież złego nie zrobiła/zrobił, jest pokrzywdzona/ny przez WSZYSTKICH i ...trzeba ją/jego przeprosić.

Jak wspomniałem, mz wprowadziłoby to niemały galimatias... (delikatnie ujmując).:-DDD
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2009-12-24 00:04:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
blexen, jeżeli będzie dopisek z datą modyfikacji to nie będzie problemu
fotografia cyfrowa
.......
fotografia cyfrowa
2009-12-24 00:24:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
...nie jestem pewny czy nie będzie problemu.:-D
fotografia cyfrowa
Lifter
fotografia cyfrowa
2009-12-24 23:18:26
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
blexen - dlatego mowilem o 10 minutach. Watpie, zeby powazny flejm w tym czasie sie rozwuinal. Poza tym to metoda: kazdego z was profilaktycznie po wejsciu na nasza sale potraktujemy paralizatorem, bo byc moze niektorzy z was beda chcieli sie pobic albo pobic obsluge. Odpowiedzialnosc zbiorowa? Nie lubie....
fotografia cyfrowa
.......
fotografia cyfrowa
2009-12-25 00:36:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
@Lifter: w 10 min. idzie teoretycznie wiele zdziałać, a wspólnie, (równocześnie) tym bardziej...:-DDD Poza tym mówiłeś o następnych 10-ciu min. i następnych 10-ciu ...:-DDD
Jak Tz miałby działać ten ...paralizator?:-DDD
fotografia cyfrowa
Lifter
fotografia cyfrowa
2009-12-25 21:19:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Wyjsciowa propozycja to 10 minut.
Paralizatorem jest brak mozliwosci edycji - ja nie moge zedytowac swego posta z babolkiem (a pisze bezwzrokowo, wiec sie li(f)terowki trafiaja) dlatego, ze KTOS moze byc jak dziecko w piaskownicy i nie umiec sie zachowac... Hm. :/
fotografia cyfrowa
the_outsider
fotografia cyfrowa
2011-04-20 18:42:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
wystarczy autokorektę sobie włączyć. Wtedy co źle, na czerwono się podkreśla. pzdr!:)
fotografia cyfrowa
jpk
fotografia cyfrowa
2011-04-20 21:16:34
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
E, tam...
Ja kiedyś napisałem jakiemuś Autorowi, że horyzont leci w lewo. Naprawdę leciał w prawo, a poza tym nie horyzont, tylko widnokrąg.
Nic mi się nie podkreśliło...

Ale mimo to jestem zdecydowanie przeciwny edycji własnych wpisów. Nie na tym portalu... :-)))
fotografia cyfrowa
arturdy
fotografia cyfrowa
2011-04-21 00:09:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zawsze istnieje możliwość kolejnym wpisem skorygować i błędy ortograficzzne, i ewentualne pomyłki merytoryczne:). Poza tym zawsze można skorzystać z opcji użycia słowa "przepraszam", o komunikacji przez PW nie wspomnę:)- przeciwko możliwości edycji
fotografia cyfrowa
Strona 1 | 2
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa