fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Dziękuję!!!
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
agata85p
fotografia cyfrowa
2010-05-11 09:14:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Chciałabym podziękować wszystkim, którzy chociaż raz ocenili moje zdjęcia. Dlaczego? Już tłumaczę. Szukając innych stron typu "obiektywni" natrafiałam na różne miejsca, gdzie ludzie ze strasznymi zdjęciami dostają 8/10. Ja zaczynając moją przygodę z fotografią (jakże krótką) zarejestrowałam się właśnie tutaj i na samym początku dostawałam opinie gniot itd. , wiele osób pisało do mnie na priv co mam zmienić. Dzięki temu zrozumiałam co robię źle, nad czym popracować itp. Gdybym zaczęła od innej galerii spoczęłabym na laurach myśląc, że wystarczy mieć lustrzankę a zdjęcia same się robią:P Dzięki Wam wiem, że muszę się cały czas uczyć!!!
A dla wszystkich, którzy obrażają się właśnie za komentarze typu gniot: Spójrzcie na prace ludzi, którzy was oceniają, ich portfolia mówią same za siebie! Oni to robią dla naszego dobra. Musimy zrozumieć, że niektóre pracę nadają się tylko do rodzinnego albumu!
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2010-05-11 09:34:53
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
bo Ob - jest miejscem wyjątkowym
fotografia cyfrowa
Bernard
fotografia cyfrowa
2010-05-11 09:37:11
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Fiu, fiu, dawno już takiej odezwy nie widziałem :)
Pozostaje Ci źyczyć satysfakcji w dalszym ciągu zabawy z OB! :)
fotografia cyfrowa
joanna_ga
fotografia cyfrowa
2010-05-11 09:39:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Agata85p, pozdrawiam i powodzenia życzę :-) Też tu dostałam nieźle w skórę, co mi na dobre wyszło ;-)
fotografia cyfrowa
karp1225
fotografia cyfrowa
2010-05-11 09:45:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
tu się dostaje w d....ale można się czegoś nauczyc :) Pozdrawiam ;)
fotografia cyfrowa
wowa
fotografia cyfrowa
2010-05-11 10:01:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Autorko-juzerko-agato85p -> wszystko zależy od Ciebie. Fotografowanie to świetna zabawa, w której rządzą dość proste reguły. Jeśli przebrnęłąś (albo wkrótce przebrniesz) przez trudne początki nauki, potem czeka Cię już sama frajda. Powodzenia! :o)
fotografia cyfrowa
agata85p
fotografia cyfrowa
2010-05-11 10:42:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ja się dopiero uczę i mam prawo do błędów ale zdaję sobie z tego doskonale sprawę:) a Wy mi po prostu pomagacie w zrozumieniu fotografii!
fotografia cyfrowa
BETI
fotografia cyfrowa
2010-05-11 10:51:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Pokora twórcza stwarza artystę....:o)
Miłe słowa i nareszcie NORMALNE!
Dobrego światła i niebanalnych kadrów:o)
fotografia cyfrowa
separatysta
fotografia cyfrowa
2010-05-11 10:58:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No i gut.
Positive vibration.
Także - alles gut!
fotografia cyfrowa
TomiBass
fotografia cyfrowa
2010-05-11 11:06:41
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dobrze napisane ;]
fotografia cyfrowa
j_zuzia
fotografia cyfrowa
2010-05-11 12:02:48
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Do czytelni ten post, by odsyłać tam nowych
fotografia cyfrowa
hensoft
fotografia cyfrowa
2010-05-11 17:16:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Cóż, co racja to racja, ale nie rozumiem dlaczego do rodzinnego albumu mam wkładać "gnioty" - raczej odwrotnie :)
fotografia cyfrowa
triodante
fotografia cyfrowa
2010-05-11 19:01:54
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
pokora i demokracja BETI raczej hmmm nie idzie w parze z artystą :-) co oczywiście nie świadczy o tym, że każdy niepokorny nim jest... :-)))
...pokorny to dobry jest uczeń i to tylko z punktu widzenia uczyciela konserwatysty :-)
fotografia cyfrowa
Lifter
fotografia cyfrowa
2010-05-11 19:44:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ja tam zawsze powtarzam, ze pierwszym krokiem by zrobic dobra fotke, jest umiec spojrzec na nia cudzymi oczyma. Nawet jesli te oczka cos kaprawe i zezowate, bo nasze cudenko gniotem zowia... Zwykle jednak za pol roku, czy rok przyznawalem posiadaczom owych slepi racje. :) Dlatego jesli nie strzelasz fochow i rozumiesz, ze jak ktos mowi "gniot" to nie dlatego, ze chce cie zniszczyc, czy zazdrosci talentu, a po prostu widzi jakies wady oty - to dobry znak. :) Powodzenia.
fotografia cyfrowa
BETI
fotografia cyfrowa
2010-05-11 19:53:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
@triodante....zgoda. Ale żeby być niepokornym artystą zazwyczaj zacząć trzeba od pokory ucznia zdobywającego podstawy. Potem można sobie pohulać niepokornie. Zazwyczaj geniusze są niepokorni od nowości, ale tych na pęczki nie liczymy:oP
fotografia cyfrowa
Wojciech
fotografia cyfrowa
2010-05-11 19:54:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nieomal nie wierzę :) jak Ci nie przejdzie, daleko zajdziesz Agato
ja baty, które dostałem tu kiedyś, wspominam jak zbawienie
pozdrawiam i powodzenia !
fotografia cyfrowa
MooMin
fotografia cyfrowa
2010-05-11 20:07:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Przede wszystkim, żeby robić zdjęcia, trzeba zdobyć grono zaufanych przyjaciół na portalu.
Nawet na to jakiś skrót jest ukuty... Twórcy Wyjątkowo Ambitni... czy jakoś takoś.

;)

Ale masz rację obiektywna kopanina bywa konstruktywna.
fotografia cyfrowa
Rafi083
fotografia cyfrowa
2010-05-11 20:09:34
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
To Ja też chcę podziękować ale nie powiem za co ;) :D
fotografia cyfrowa
MooMin
fotografia cyfrowa
2010-05-11 20:16:21
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Rafi no nie wstydź się :)
fotografia cyfrowa
aga_piet
fotografia cyfrowa
2010-05-11 21:19:29
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
To ja tylko dodam Ci na pocieszenie, że ci co piszą "gniot również czasem gnioty tworzą :) A na drugie pocieszenie (albo q przestrodze) że im dłużej tu siedzisz, tym trudniej aby ktoś ci gniota wytknął. Czasem takiego zdrowego kopa brakuje.
fotografia cyfrowa
agata85p
fotografia cyfrowa
2010-05-11 21:44:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Naprawdę kiedy pstrykamy zdjęcie nam może wydawać się dobre, wrzucając je tutaj dowiadujemy się, że jest za mało światła, słaba ostrość, zła ekspozycja itd .I kiedy po raz kolejny patrzymy na to zdjęcie to zaczynamy to zauważać. Ja dzięki Wam dużo zrozumiałam i np. zaczynam zauważać błędy innych, które oczywiście sama jeszcze popełniałam:)
fotografia cyfrowa
wowa
fotografia cyfrowa
2010-05-11 21:54:23
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
agata -> nie od razu Kraków zbudowano: wiedza, odrobina cierpliwości i zaangażowanie sprawią, że poczujesz się lepiej. A jednym z istotnych elementów niezbędnej wiedzy jest odróżnianie komentarzy merytorycznie wartościowych od komentarzy "gniotów". ;o) Fajnie, że z tym nie masz problemu... ;o)
fotografia cyfrowa
LucaBrassi
fotografia cyfrowa
2010-05-11 21:56:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
zdrowe podejscie:) czasami bywa.
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa