fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Wątek rozpoczety pod zdjęciem Orienta "Aleja dębowa"
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Synanta
fotografia cyfrowa
2010-05-14 08:40:51
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Odpowiedź na wpis Fanta:

Robaki- mikroby- wirusy to doskonała broń ekoterrorystów ;)

Ostatnio zetknąłem się z tym problemem, na poziomie jakiejś dyskusji. Także myślałem jak niektórzy, ze ekologia to ochrona zwierząt, zieleni itp. Deep ekology, to dziedzina, która jest ściśle wymierzona w człowieka, jako tego którego populacja znacznie się rozrosła. Na ekologów, którzy zajmują się ochroną zwierząt itp. sprawami patrzą z przymrożeniem oka.

Swoją drogą należy przyznać, ze demograficznie jest nas coraz więcej.

Co dalej.

Ciekawe czy ktoś się tutaj wypowie.
fotografia cyfrowa
Synanta
fotografia cyfrowa
2010-05-14 08:42:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Po co dalej miał by pytajnik.
fotografia cyfrowa
Lifter
fotografia cyfrowa
2010-05-14 12:18:05
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ale osssochozzi?
fotografia cyfrowa
kris_wit
fotografia cyfrowa
2010-05-14 17:36:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
To na takie pierdoły trzeba osobny wątek zakładać ?
fotografia cyfrowa
neojmx
fotografia cyfrowa
2010-05-14 19:30:04
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
"Ciekawe czy ktoś się tutaj wypowie."

Ja nie mam nic do powiedzenia, dlatego bardzo chętnie zabiorę głos. :)))
fotografia cyfrowa
korpa1
fotografia cyfrowa
2010-05-14 22:27:00
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
dalej bedzie gorzej i gorzej... a jak ma byc?? im wiecej pasozytow tym organizm "karmiciela" slabszy... wkoncu umiera wyczerpany...
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2010-05-14 23:43:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Synanta, wystarczy prześledzić historię...
kataklizm, zagłada i naturalna fluktuacja populacji gatunku ;)
fotografia cyfrowa
Synanta
fotografia cyfrowa
2010-05-15 08:14:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Cris70_, idea Hyde Parku właśnie na tym polega, że porusza się rożne kwestie,także pierdoły.

Jednak że poruszyłem pierdoły może napisać to człowiek o wąskich horyzontach myślowych. Nie sadzę, że nim jesteś, gdyż Ciebie nie znam. Sądzę, raczej że napisałeś nieco prowokacyjnie dlatego, że kiedyś nisko oceniłem woje zdjęcie. Taki mały śmieszny odwecik.

Czy jednak poruszyłem tu wątek o pierdołach? Jeśli dziś wielu myślicieli szczegółowo się temu przygląda, jeśli dziś powstaje wiele radykalnych ruchów ekologicznych, które zaprzeczają ideom humanitarnym sytuując człowiek na równi z innymi gatunkami, który uzurpuje sobie większość, jeśli dziś pojawia się realne zagrożenie gwałtownym wzrostem demograficznym i szuka się na to rozwiązań, to z pewnością nie są to pierdoły lecz głos czasu, wobec którego należy się zając jakąś postawę.

Rozumiem, ze wśród fotografów nie ma osób, które interesują się tymi sprawami, lub są ale nie chcą się wypowiedzieć. Nie rozumiem, zaś, ze można napisać, ze są to pierdoły.
fotografia cyfrowa
kris_wit
fotografia cyfrowa
2010-05-15 08:30:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Synanta -czasami to mi ręce opadają.O czym piszesz? dlaczego uważasz,że mój wpis jest zaraz odwetcikiem za jakaś tam Twoja ocenę? Na litość Boską,ja nawet o tym nie pomyślałem.Czy tu juz wszyscy mają pierdolca na punkcie jakiś odwetów ,z góry ukartowanej złości,nienawiści itp.
Ja napisałem tylko co miałem do napisania i już.Skoro ,jak sam piszesz na forum każdy ma prawo pisać co chce to nie odbieraj i mi tego prawa,ale też nie posądzaj mnie zaraz o jakąs forme odwetu.Ludzie to jest chore!!!
fotografia cyfrowa
czarnobialykwadrat
fotografia cyfrowa
2010-05-15 08:37:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
czasem mam wrażenie że cris to klon buddy ;]
fotografia cyfrowa
Fant
fotografia cyfrowa
2010-05-15 13:09:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Łał, ale fajowo, sprowokowałem dyskusję na forum! :D

Synanta, ja mam trochę inne podejście do tematu.
Uważam, że to człowiek jest niszczycielem na Ziemi. Co gorsza, nie mam nadziei na optymistyczne rozwiązanie. Jednocześnie śmieszy mnie tworzenie kolejnych dziedzin nauki i nazywanie ich dla odróżnienia "deep" albo "eko". Przecież wszyscy wiemy, jak postępować, żeby nie szkodzić innym - ludziom, zwierzętom, roślinom. Wystarczy o tym pamiętać na co dzień. Natomiast ingerowanie w przyrodę dla przywrócenia tzw. równowagi to pomysł nie tylko niemądry, ale wręcz groźny; może co najwyżej przyspieszyć katastrofę, mimo dobrych intencji.
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2010-05-15 14:24:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
czarnobialykwadrat (08:37:56) - raczej nie klon, bo ma własny niepowtarzalny styl!
niemniej słusznie zauważyłeś, że obaj mają do perfekcji rozwiniętą umiejętość przypisywania innym swoich własnych grzechów :)
fotografia cyfrowa
czarnobialykwadrat
fotografia cyfrowa
2010-05-15 21:23:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
znaczy się ta sama farmakologia się przyda? ;)
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa